• Zagi
    7.9k
    Auf kakva utakmica. Bravo Martine!
  • Georg Koch
    4.6k
    Dijamant koji ce se tek sada, sa pravim trenerom, izbrusiti do najsitnijih detalja, te sebi, a bome i Dinamu priskrbiti lijepu buducnost.
    I individualno, i igracki, a i financijski.
    Mocno te je gledati Martine!
  • NBC
    37
    Bravo, pametna je odluka što nije žurio van ove godine. Najviše mi se dopada njegova čvrstina u duelu- tu je napravio veliki iskorak.Ako ovako nastavi bit će najveći izlazni transfer u povijesti.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Kakva utakmica Martina jučer u oba smjera! Okrunio je sve i prekrasnim pogotkom, uvjerljivo najbolji igrač na terenu jučer. Falila mi je ta njegova borbenost, njegov dribling, a sada kada se definitivno vratio u formu to smo i vidjeli.
  • Mali Zeus
    13.4k
    Kakav igrač. Jučer si je vratio cijenu na 20 milja i više. Jedino me brine kaj kao mlad igrač nemre završiti tekmu.
  • hardek
    2.9k
    Martin je jučer doslovno bio one man counter attack. Količina lopti koju je on iznio sa 2 igrača na leđima po onom terenu je nevjerovatna i nije moguće u tom ritmu izdržati cijelu utakmicu.
  • Mali Zeus
    13.4k
    ↪Mali Zeus Martin je jučer doslovno bio one man counter attack. Količina lopti koju je on iznio sa 2 igrača na leđima po onom terenu je nevjerovatna i nije moguće u tom ritmu izdržati cijelu utakmicu.hardek

    Istina da, ovo je bila baš specifična utakmica.
  • Maxova dijagonala
    586
    nije lako igrat onakvu obranu i pretrpit onoliko duela plus kad je teren natopljen i lopta zapinje treba ti duplo više napora za vođenje lopte,trčanje i udarac.
  • don
    5.9k
    pametan i zrel dečko koji nije odmah otišao na prvu ponudu nekog kluba već zna šta je najbolje za njegov razvoj.

    jednostavno klasa.
  • Maxova dijagonala
    586
    Ne bi me čudio da nakon onog jučer Monaco pošalje ljude u Salzburg i Bratislavu da ga pogledaju još malo. Netko je ode već napiso da ga Monaco prati.
  • Zagi
    7.9k
    Da je Monaco klasa za Martina , oni bi nas riješili bez problema.
    Možda onaj klub iz tjedna prije.
  • Maxova dijagonala
    586
    Nema idealnijeg kluba za njega od Monaca,mozda još samo RB Leipzig.
  • Borovljanin
    104


    Meni je to Inter. Taman umjesto Calhanoglua ili Mkhitarjana.
  • Kepec
    5.8k
    Ovaj komentar nije za one koji nisu trenirali nogomet, ali svaki Dinamovac koji je trenirao nogomet i kao mali gledao Dinamo je jednom u životu ležao doma u krevetu, imao zaklopljene oči i sanjao da igra utakmicu kakvu je jučer Martin odigrao.
    Sanjao je scenu kako pretrčava pola terena da bi uposlio svog jako dobrog prijatelja u gol šansu koja se pretvara u gol, a njegova lopta u asistenciju.
    Sanjao je scenu kako još jednom pretrčava pola terena u tako važnoj utakmici, no ovaj put ne ide na asistenciju. Ovaj put prolazi prvog, pa drugog, a zatim i trećeg i onda naravno kao u filmu slabijom nogom poteže u golmanov neobranjiv kut.
    Lažete sami sebe ako s 5 ili 10 godina niste zamišljali te scene kako jednoga dana pred maksimirskim tribinama radite takve stvari.
    Takvu utakmicu odigrati, po onakvom terenu, onako voditi loptu preko pola terena dok ne znaš jesu ti više natopljene kopačke ili teren, to ne može puno igrača, pogotovo ne s 21 godinom.
    Otići će on daleko, jako daleko sa svojom karijerom, a mi bumo s ponosom imali još jednog igrača za kojeg ćemo moći reći "niknuo je u Dinamu".
  • Dinaminjo
    974


    Sanjali smo i mi koji nismo trenirali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.