• Noel
    6.4k
    Istina je uvijek negdje u sredini. Koreografije ni pravog navijanja nebi bilo ni bez ni jednih ni bez drugih. Svi su potrebni. Tu se vruće glave puno toga napiše i sere se u nedogled. Dosta ljudi sve shvaća osobno i tu nastaje problem.
  • Jurki
    11.8k
    bilo je postavljeno to pitanje od novinara na presici jucer nakon utakmice.
    Od stopera nismo imali nikog na klupi, veznjake je sve uvel.. nasa krila nemaju obveznu igru prema natrag.. jbg ocito za ovo kaj Bjelica zeli igrati nam fali igraca.
    Kulena je mozda mogel uvesti.. al jbg onda gubis Petka koji je milijardu lopti sacuval.
  • Droljo
    8.2k
    Ne zna kule loptu štopat tak da jučer nebi niš značio. Kad ganjamo rezultat onda može.
  • Maxova dijagonala
    615
    Ima li u Salzburgu za Nenu neka stolica bliže terenu kad je već suspendiran?
  • superSantos
    2.8k
    norveškuaustrijanac

    Talijansku čobane, to je talijanski brand i ja ti to pišem iako znam da to nema veze s ničim isto kao što sve što ti i slični pišete nema veze sa životom, evo prilike da i ja pokažem kako veze nemaš o tome što pišeš

    Nije to prvi put da na ovom forumu potežete priču o mrkim pogledima, napapijri jaknama kao da je to sve što nekog čini navijačem pa se tu radi neka razlika između običnih ljudi i ULTRASA kao da su ovi drugi goveda kojima ne smeta što kiša pada, uživaju bit će u tome

    Zamisli sat I po gospoda kisnula i netko ih otjerao s prolaza za koji je unaprijed napisanoj da ga se NE POPUNJAVA i upozoravano na isto preko razglasa više puta u tih sat i po prije utakmice

    Ja kad odem na nečiju svadbu na ponašam se isto ko kad sjedim kući u gaćama nego se prilagodim jel pa kad mi domacin par puta kaže da nije uredu da nešto radim poslušam, nebitno da li taj ima 16 ili 30 godina

    Sektore se popunjavalo od istoka prema zapadu jer ne postoji više ulaz s rotora na donju etažu i zadnjih par utakmica su prva 2 veća sektora bila kritična. To ti ne znaš jer te zaboli kurac ali dozvoli da netko tko je potrošio malo više vremena i živaca na to vodi brigu i o tome

    Ako vam je sve to malo previše izvolite na druge tribine ili kliknite ono da prepustite svoje mjesto nekom drugom
  • Droljo
    8.2k
    Talijansku čobanesuperSantos

    Čemu ovo?
  • Zagi
    7.9k
    Ma ne fali nam igrača niti nam je nešto falilo snage na kraju. Oni su napali dok su gubili, mi se malo povukli. Standardni tok utakmice dviju podjednakih momčadi.
    Kada smo primili gol za 2:2, mi smo napali. Nebi to bili u mogućnosti da nam je falilo snage.

    (za specifično ovu formaciju sa dvije desetke imamo još Stojkovića, Vrbančića , a i Pjaca je upravo to igrao u Italiji)
  • superSantos
    2.8k
    Nije dosta što smo svi skupa sa stadiona izašli popišani i pokisli poslije 2 0 pa ste tu došli trovat da još začinite malo

    Tribina funkcionira kao po špagi bez praktično komplet prvog ešalona operativaca od zadnjih par godina a to se cijeni tako da se konjine od 50 godina žale jer ih napalo dijete od 16 godina
  • superhik
    11.1k
    Kad čitam sve ovo ja ne znam kako smo mi svi zajedno preživjeli Sjever dvijetisućitih
  • über alles
    1.6k
    Trud I novci bi trebali propast jer se nekom ne kisne,a ovak I onak ce bit loc mokar na kraju,na kojim ste vi tocno drogama ?
  • superSantos
    2.8k
    Da odgovorim i ovom što bulazni o priroritetima tribine

    Naravno da je moglo jučer i bez koreografije, moglo je i bez navijanja, čak i bez navijača, jer normalno to je sve nebitno jel, tako razmišlja moja baba isto i ja joj to ne zamjeram jer se baba nikad nije shvatila o čemu se tu radi

    Tako nisi ni ti
  • The Human Spider
    91
    bez praktično komplet prvog ešalona operativacasuperSantos

    To je onaj ešalon zbog kojeg lani nismo vidjeli europskih gostovanja? Wow, sad ih cijenim još i više.
  • Gringo
    96
    to je to, fali tribina Istok. Većina ljudi sa Istoka se nakon potresa preselila na Zapad.
    Zapad je ok..al Istok je nešto drugo.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Uf ova tema ne ide uopće u dobrom smjeru.

    Hint: drugi post iznad.
  • mosad
    464
    evo uključio se još jedan u borbu za ,,idiot of the day’’
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.