• Dubbbrava
    596
    Za početak bih zabranio svakom ko jučer nije kisnuo na utakmici da istu uopće komentira jer se doslovno čovjek zapita koliku količinu gluposti pojedinci ovdje pišu, i da se razumijemo pojedinci koji u tom trenutku sjede doma na suhom u svojim kaučevima i daju si za pravo bit pametni.
    Može vas sve skupa bit sram jer nakon prospavane noći jedino osjećam ponos na dečke koji su poginuli za sveti dres.

    Što se tiče tribine podržavam totalitarni režim da bi se popunila mjesta i da koreografija uspije ali ne podržavam ufurane klince koji svoje frustracije liječe na ekipi koja je išla na utakmice dok se oni još nisu rodili.
    Ja sam osobno 20 min prije početka zamolio ljude da se spuste 2-3 reda i pokisnu tih max pola sata i doslovno se 10 ljudi odmah spustilo, sve je stvar pristupa.

    Najzanimljivija situacija je bila minutu prije gola za 1:0 kad ti isti klinci pozivaju na cca 3 metra iznad bubnjeva pojedince da ne navijaju, zaletavaju se i krenu udarat "obične navijače" a onda je uletila jedna iskusna glava s tribine sa svojih cca 45 godina kako bi ih smirila i srećom da je jedan od njih uspio prepoznat da je riječ o "senatoru" nakon čega se situacija smirila.
    Čak sam mu i ja nakon tog dobacio da ima sreće kaj su ga uopće prepoznali :rofl:
    Inače za dotičnog sam siguran da je aktivni forumaš jer ga cijeli život viđam na utakmicama pa ovim putem poseban pozdrav faci koja je imala muda uletit među 10 usijanih glava i svojom pojavom smirit strasti.

    Da sam u marketingu Dinama iskoristio bi kao zahvalu navijačima te kabanice od jučer i doslovno svakom ko dođe s istom ustupio kartu za iduću tekmu protiv Osijeka kao dokaz da se radi o pravom navijaču koji je 02.10 kisnuo preko 3 sata na kiši koja je zaista bila više od jesenskog pljuska kakvog smo svi priželjkivali.

    Za kraj samo jedna stvar,

    Neka živi Dinamo i majka Hrvatska! :strong:
  • austrijanac
    4.2k
    nafurani klinci nit su objasnjavali, nit su lijepo govorili i odmah su ulazili u konfliktejedan u nizu

    Uvijek isto i to je već tako neko vrijeme.

    30+ su gospoda, koja sve kulturno objasni i svaka im čast na tome.

    Mali drkadžija od 16 se balavi jer se ošišao na ćelavo i ima jaknu norvešku.

    No, da bi došli do te gospode od 30+, mora se proći i pubertet te je to dio procesa.
  • Bosna86
    11.7k
    Ponavljam po stoti put, ovo je javni forum i nema potrebe da se piše 5 stranica o stvarima sa tribine… Tokom dana će SuperSantos napisati komentar i time ćemo staviti točku na ovu temu
  • BigZ
    478
    Poruka Red Bull Salzburgu:

    Jebela vas Red Bull korporacija, bit cete Brota gladni!

    Idemo ih izmasakrirati na terenu i tribinama!
  • NKDZ86
    1.6k
    da sam ja to vidio ne bi dobro prošli ti koji su starog s djecom tjerali ma ko god bio.
    svaka čast igračima, jedino bi ja zamjenio Petka i stavio Kuleta i još više zamjena napravio...šta je tu je, po meni svka čast Maxu na borbi, ali nije za dinamo.
    sudac sramota.
  • Kia pride
    68
    nekad se pitam kaj Kule mora napraviti da dobije bar 45 minuta u nekoj važnoj utakmici.
  • MaliPizdek
    64
    Kako ce nam falit ova 2 boda jaoooo jebem te zivote...
  • NKDZ86
    1.6k
    promijenit prezime...
  • tp1997
    497
    Svaka čast Nenadu na postavci utakmice, Monaco nemoćan, osim one šanse na početku nisu ništa stvorili, usprkos golovima.

    Ali, sve kako bi ovaj rezultat potpisao da mi ga je netko ponudio, nakon ovakvog raspleta pere me osjećaj kao nakon Šahtara...ne mogu se oteti dojmu da smo sinoć prokockali prolaz dalje
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ali, sve kako bi ovaj rezultat potpisao da mi ga je netko ponudio, nakon ovakvog raspleta pere me osjećaj kao nakon Šahtara...ne mogu se oteti dojmu da smo sinoć prokockali prolaz daljetp1997

    Polako. Nije to Šahtar, ima još tekmi.
  • Marley
    1.8k
    Neckam se vec dugo da isprobam sjever. Zapad si ne mogu financijski priustiti na redovnoj bazi, nazalost. Plus, malo mi je previse kazalisna atmosfera za moj ukus.

    No ako je na sjeveru ovako kao sto pisete, mislim da nemam o cemu razmisljati. Fakat sam suradljiva inace, ali da mi se krene agresivno bahatit balavac kojem mogu biti mama, ma daj molim te. Jos da ulazim u fizicki sukob, i dodjem doma muzu i klincima razbijene glave, to si fakat ne mogu priustiti.

    I puno obicnih navijaca ce vam to reci, i iz tog razloga biti prisiljeni ostati doma ako im zapad bude preskup.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Ono sto nemrem shvatit, a bio sam na idealnoj poziciji sat i pol da sve osjetim, doslovno se par puta doslo ekipi (starija grupa od 30tak ljudi koji su stajali iza zadnjeg reda) sa rijecima lijepo vas molimo da se maknete i spustite na tribinu. Pola sata su bili komentari medju njima nema sanse da se maknem, ja se ne micem, boli me k, 7 dana su znali da bu kisa mogli su odustat od koreo (?) - e jbg tome nije mjesto na SD navijackoj tribini. Peti put su dosli i rekli jos jednom vas molimo da istrpite 5min zbog dinama inace cemo na drugi nacin... nakon klinaca dosla je i ozbiljnija ekipa pa se na toj strani nekak smirilo.
    Mislim da u ovakvim trenucima dosta radi ego starije ekipe koji ce k njemu klinac govoriti nesto, siguran sam da su neki od starijih vidjenijih navijaca sa autoritetom bili rasporedjeni, da ne bi ni do jednog sukoba doslo... svakako o tim stvarima i detaljima ne treba previse ovdje pisati...
    Boycie

    Tu se slažem s tobom, ako ekipa ne želi prihvatiti pravila tribine onda ne treba ni ići na sjever, nek idu na neku drugu tribinu. Iz vlastitog primjera, kad sam bio negdje oko 30 godina, nisam se više vidio u svemu tome i maknuo sam se na istok. Opet kažem, nije rješenje niti da grupa klinaca fizički napada pojedince, uvijek se to može drugačije riješiti.
  • ZrnTSCHeZ
    154
    O “problematici” SDa sam pisal već prije nekoliko tjedana i mogu samo ponoviti.

    Kapacitet je cca 5000, a Boysi mogu na “velikim” tekmama popuniti do 3000 max…realno prva tri sektora od zapada, eventualno i nešto četvrtog…i ni to nisu sve ultrasi…ostalo su “obični” navijači koje se učestalo ovdje omalovažava.

    A da nema tih “običnih” navijača, da se na SD puštaju samo ultrasi/grupa, SD bi ostal poluprazan…a onda nema niti koreografije po cijeloj tribini, a nema niti takvog navijanja jer i ti navijači deru glasnice. I to nije situacija “od jučer” već je tako "oduvijek", a posebice otkako nema istoka.

    Nažalost to dobar dio ljudi iz “grupe” ne želi prihvatiti kao činjenicu i realnost.

    Uostalom, kad je zadnji puta netko prema istoku uopće bil na štangi da vodi navijanje? Pada mi na pamet kontra Chelsea, a možda u nekim trenucima i protiv Rijeke na finalu kupa, al to nisam ziher.

    Apsolutna pohvala za trud i angažman oko koreografije, mogu si misliti kolko je posla oko svega…i ja bum isto potical ljude po normalnom vremenu da daju svoj doprinos i pridruže se koreografiji.

    Ali postoje izuzeci i extremne situacije poput jučerašnje gdje sigurno ne bum tatu na pragu sedamdesete s uobičajenim tegobama za tu dob od prostate, kičme, sinusa, bruha i vena tjeral da stoji na kiši pa da onda naredna dva tjedna doma “umire”…pogotovo jer je došel sat i pol ranije da si osigura mjesto gdje jedino na Maxu može biti zaštićen pod krovom.

    A takvih ili tek nešto mlađih (55+g) je bilo gomila na sektorima 5/6 kao što je bilo i puno osnovnoškolske djece…i tak je na svakoj tekmi dok je SD pun i to bi trebali prihvatiti i obzirnije se prema njima ponašati oni koji su zaduženi za držanje nekog reda, pogotovo kad su “organi reda” balavci kojima bi ti ljudi i dede mogli biti.

    Ako se jednog dana grupa osnaži da može popuniti cijeli SD, onda se priča mijenja…onda se može po cijeloj tribini provoditi ultras pravila ponašanja i pričati o zalutalim “padobrancima”…al dok se radi o tisuću-dvije ljudi, onda treba ipak uvažiti i taj sloj navijača, barem dok se ne vrati "njihova" tribina (istok na nekom novom stadionu)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.