• Mrvica
    4k
    vidim da pišeš da taman skupiš hrabrosti da odeš na SD i onda kad pročitaš takve stvari odustaneš. Evo jedan primjer, ne baš isto ali slično. Prva tekma moje buduće supruge (za koji dan i službeno supruga ako se ne predomisli) je bila baš na SD. Želja joj je bila otići na tekmu, ali je znala da zapad nije za mene što sam joj i rekao (il pukovnik il pokojnik) i pristala je. Prva tekma malo neugodno jer nije baš lako upratit sve ali gleda tekmu, prati, pizdi i upija kako tribina diše dok sam ja debil sa strane ispustio dušu iz sebe. :lol: Prije dolaska sam joj objasnio neka pravila za mobitel itd. i stvarno je ispoštovala sve. Vraćamo se nakon tekme prema Istri i pričamo, pitam za dojmove (mislio sam da će reć nikad više) i kaže mi da joj je bilo odlično i da joj je atmosfera vrh. Nakon toga kad god mi pregleda raspored dočekaju me karte doma, idem sa njom na dosta tekmi.
    Uglavnom poanta priče incidenata će biti zbog nadobudnih s jedne ili druge strane, ali moj savjet ti je obavezno otiđi nećeš se pokajat, ima brdo žena, djece, starijih ljudi koji nam mogu biti očevi, djedovi itd. i nikakvih problema. Pojedinaca ima ali to ne znači da je cijela tribina takva, plus doživljaj nije isti zapad i sjever. U 97% slučajeva trebam gledat snimku tekme kad dođem doma jer sam od silnog ludila propustio dosta toga. :rofl:

    Edit: nitko joj nije riječ rekao krivo niti pogledao krivo kad je dolazila prvi put. Sad je divljak samo takav kad je navijanje u pitanju! :rofl:
  • marcio amoroso
    36.8k

    A zašto bi bod u Salzburgu bio premalo? Šta smo mi Real ili Bayern? Općenito nam fali realnosti. Ja osobno bih bio prezadovoljan da se sa dva gostovanja iz Salzburga i Bratislave vratimo sa 4 boda.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.2k
    Nažalost, do novog stadiona, trebat će puno suradnje, edukacije i prije svega smirenosti u ovim naelektriziranim situacijama. Koliko god obožavam Maksimir i Sjever, oni slapovi sa SG + nefunkcionalni Istok i sve ostalo je baš za plakati...
    Bez BBB nit ne bi bilo ovog našeg Dinama i treba se ekipa kojoj Sjever nije primarna tribina malo više informirati, a mi isto tako njih educirati. Uvjeren sam da će polako to doći na svoje, ljudi komunicirajte kulturno i sve bu dobro! :kiss:

    Edit: @Marley dođi na Sjever, ne buš požalila, baš ovo kaj je kolega @Mrvica napisao i ja potpisujem. Idem s malim od 6,5 godina stalno na Sjever i doživljaj je neopisiv, on više ne želi nigdje neg na naš Sjever.
  • Dani Olmić
    296
    Ovisi na sta gledamo … ako nam je cilj uhvatit taj playoff onda nam je vjv pre malo… a i u bratislavi prvo moras pobijedit… to je isto jos daleko od pobijede…ako uzmes 4 boda imali bi 5 onda moras dobit celtic sto isto nece nimalo lako bit… a ne bih bas trazio bodove protiv ona 3 velikana
  • marcio amoroso
    36.8k

    Ovo je liga prvaka i nema lako. Ako momčad bude na ovom nivou uzeti će sigurno još bodova. Koliko bodova ovisi o brdo faktora.
  • Marley
    1.8k
    nista ja ne tvrdim nego PITAM je li to tako. Bas zato jer nemam pojma kako je.
    I ne panicarim, naglasila sam da karikiram, dakle pisem napola u sali.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Tek sam sad uhvatio snimku golova. Tko za kiks Nevistica moze upakirat Bernauera je bolestan covjek, dusevno, oftamoloski you name it you have it.
    Penal s obzirom na uvjete nategnut, to je ono kad sudac napeto ceka za favorita.
    Jel konacno u trecen kolu red da nam ne sudi neki debi(l)tant?
  • Mali Zeus
    13.5k
    Penal s obzirom na uvjete nategnut, to je ono kad sudac napeto ceka za favorita.Efes Pilsen

    Penal je, kužim zašto jest, ali Bernauer ide na loptu kao i igrač Monaca. Mrzim takve penale i kaj se sude. Kaj se tiče prvog gola, ok Neva se poskliznuo, al općenito je nikako išao na tu loptu, čini mi se kao da nije ni na skok išao. A kriviti Bernauera za taj gol je teška bolest, slažem se.
  • ZrnTSCHeZ
    154

    Ma naravno da se nemaš kaj gurati u srce kopa ak misliš zijevati.

    Da me se ne shvati krivo, naravno da na SD grupa diktira događanja i ima nemjerljiv doprinos...i to radi za svaku pohvalu...ja samo pozivam na uvažavanje i prihvaćanje i ostalih navijača, posebice ozbiljnih ljudi i očeva s manjom djecom koji naravno nisu u ultras shemi, ali svakako doprinose navijanju i ukupnoj atmosferi
  • Crusades1986
    12.6k
    Ja osobno bih bio prezadovoljan da se sa dva gostovanja iz Salzburga i Bratislave vratimo sa 4 boda.marcio amoroso

    Prodao bi se za 4 boda iz te dvije utakmice.
  • Jurki
    11.8k
    sa dva gostovanja iz Salzburga i Bratislave vratimo sa 4 boda.marcio amoroso

    Bjelica se sigurno nebi slozil s tobom. :joke:
    Al istina, 4 boda bi bila super iz te dve tekme.. plus ovaj s Monacom i moremo ruknut doma Celtica..to je 8 bodova (mozda i za prolaz dosta).
    Ne treba stavljati pritisak na momcad da moramo proci dalje.
    Kaj se Europe tice mi smo svoj cilj ispunili, ovo sve ostalo je bonus.
    Dal se treba potuci sa svakim i za svaki bod? Naravno, to se podrazumijeva..
  • LaznjakProsineckog
    805
    bod je jako dobar jer salzburg sa koeficijentom ostaje ispod nas ako se ne varam..
  • marcio amoroso
    36.8k
    bod je jako dobar jer salzburg sa koeficijentom ostaje ispod nas ako se ne varam..LaznjakProsineckog

    Tako je.
  • Ludovic IX
    7.3k
    baš.. kako je netko napisao, idemo utakmicu po utakmicu, bod po bod. ako uspijemo proć medju 24, velik je to uspjeh i dodatne minimalno dvije utakmice ali necu ja LP ocjenjivat po tome dal ćemo proći ili ne. ja ću je ocijeniti uspješnom ako ćemo mi i u sljedećih 6 utakmica bit trkački na razini od protivnika a ponekad kao jučer i jači od protivnika, ako ćemo mi bit borbeni u sljedećih 6 kao što su bili jučer pa ako i ne uspijemo i zbog kurčeve sreće i nekih penala i padova golmana ne prođemo, jebiga.. tad bi naše igranje u LP ocijenio i visokom četvorkom..
  • Maxova dijagonala
    615
    ma Neva ko golman je tamo trebo pokupit i Maxa i loptu ali jbg sad dešava se. Izletio je tako da je završio ni na nebu ni na zemlji. Ali nema veze nek iz ovog izvuče pouku da mora bit hrabriji na izlascima i bit će to dobro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.