• ZrnTSCHeZ
    154

    Max po meni nikakve krivice za prvi gol...iskljucivo Neva koji je trebal već dubinsku loptu pokupiti pa da do kornera niti ne dođe...a posklizavanje je samo nastavak nažalost
  • Nogo
    3.8k
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/525902

    Golovi sa utakmice.
    Molim staviti na mute jer komentator :vomit:
  • prefontaine
    591
    Ma meni je najžalije od svega da je uopće došlo do kornera. Ja sam bio uvjeren da Neva kupi ničiju loptu, a ne da se zakopa na golu pa Raul mora izbijati. Al eto...
  • Efes Pilsen
    8.4k
    pa kazem, ne mogu reci da nije, ali je iz ladice Shakhtar di je Brych isto napet ko francuska sobarica cekao pad u 16 m.. I naravno, kad stavis ova 4 penala, kladim se da mi takve necemo dobit niti jednom u preostalih 6 utakmica.
  • Dani Olmić
    296
    kazem, ovisi iz koje perspektive gledamo…. Za koeficijent je X ok, za prolaz mozda pre malo
  • Blueshadow86
    1.7k
    Apsolutno nikoga ne krivim što se iz 2:0 rezultat pretvorio u konačnih 2:2. Svakom golmanu se može dogoditi to što se dogodilo Nevistiću. Bernauer je prilikom izbijanja lopte zahvatio nogu od onoga i jebiga...što nije ni čudo u kakvim su uvjetima igrali. Mene samo čudi kako nitko nije četveronoške izašao s terena. Borili su se naši kao lavovi, dugo ih nisam takve gledao i treba im skinuti kapu!
  • Zagi
    7.9k
    Vi kaj već sada zbrajate bodove za prolaz...
    Možete komotno uračunati 3 protiv Milana. Nekako sam uvjeren da ćemo ih ove godine mlatnut.

    No polako, utakmicu po utakmicu.
  • jakov1
    175
    netko zaletio na likove koji su stojali,citiram, 3 reda iznad bubnjara i zijevaliBosna86

    Glupa tema za komentiranje, ali moram se uključiti.

    Čovjek je rekao da su klinci napali nekog iznad bubnjeva, a ti si nadodao da su napadnuti "zijevali" jer eto, nemoguće je da su klinci bez razloga uvodili red, kao da svi ne znamo da su takvi klinci najčešće oni koji u kopu zijevaju, odnosno puše i krevelje se.

    Ranije si napisao da će se netko očitivati tijekom dana i to je sasvim ok, međutim sad izokrećeš tuđe komentare i unosiš nemir, kao da si član neke sekte i moraš pod svaku cijenu obraniti duhovnog vođu.
  • blue heart 72
    1.7k
    ako dopuštaš da i ja sa svojih 50+ dam svoj sud, pa ti odluči iz svih tih upisa kak misliš da bi bilo dobro da se osjećaš ugodno na stadionu. Definitivno je bilo stvari jučer prije tekme koje me definitivno nisu učinile sretnim. O detaljima sigurno neću pisati ovdje, ali ajmo o onome "kaj tebe muči". Ako želiš isprobati SD, za to definitivno ne postoji nikakva prepreka. Idi jednostavno korak po korak. Najprije na jednu običnu tekmu, znači ne na derbi ili europsku. Pa kad dođeš na tribinu, kao što ti je više forumaša već sugeriralo staneš sa strane (nebitno da li prema zapadu ili istoku) i tako odradiš par tekmi. Ako ti se svidi i misliš da bi to moglo biti to ideš malo prema sredini i to ti je to. Evo pored mene su sinoć bile dvije ženske i ne da im se ništa nije desilo, nego se vidjelo da su uživale i cijelo su vrijeme neumorno navijali. Sa druge strane, ako nakon par tekmi imaš osjećaj da to jednostavno nije to možeš bar reći sama sebi da si probala i bez nekih upitnika se vratiš na zapadnu tribinu
  • Probirštift
    359
    Jasno je da su teška vremena i da ljudi nemaju para… Ali onda je i normalno da staneš sa strane, kad već dolaziš na sjever… Ovaj gore piše da se netko zaletio na likove koji su stojali,citiram, 3 reda iznad bubnjara i zijevali… jbg, pogriješili su, trebali su ih ponuditi kafom i kolačimaBosna86

    Problem je kaj se ljudi nisu mogli stati na stranu nego su završili di su završili jer se prvo popunjavalo istočni i zapadni dio pa tek sredine
    I prije kad su bile koreografije je bilo natezanja s ljudima ali do ove granice da su bila naguravanja bacanja ljudi sa stolice i udaranja lika na stepenicama nije bilo
    Da se krenulo s popunjavanjem sredine svaki red i onda druge sektore bilo bi puno bolje
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Vrtim sad ovu situaciju na Petku dvadeset puta, jednostavno Petko je taj koji je bliži lopti,klasično nogometno građenje kao na svakom dijelu terena, igrač Monaca jednostavno nema načina za prvi doći do lopte ako se protivnički igrac dobro zagradi, i Petko ga čak ciljano čeka da ga samo zagradi ili "otrese" u nogometnom žargonu.

    Sudac apsolutno na krivi način gleda cijelu situaciju koja je opasna po gol Monaca.

    Po meni loša odluka, čak da nije ništa svirao bilo bi ispravnije, da je samo pustio igru tj.duel.

    Da bi na kraju identičnu situaciju hladno odsvirao,u puno manjem intenzitetu samog duela.
  • Niko1986
    124
    Ne znam jel kasno za komentirati, ali jedina zamjerka koju imam jučer za Bjelicu je manjak izmjena. Iskoristio je samo dvije i nije mi jasno zašto nije npr ušao Kulenović ili Cordoba. Možda još netko u vezni red. Čisto da malo osvježi ekipu.
  • GZomanid
    688
    Ja dosta često imam problema s ljudima na SD i to uvijek samo s onima koje upozorim da ne snimaju ili da ne pljuju po igračima umjesto da navijaju. Vidi se da su ljudi završili na sjeveru igrom slučaja i da im tu nije mjesto ali svejedno se bahate kad ih upozoriš da se pridržavaju nekog reda na tribini. Kad uzmeš u obzir da sam i ja skoro pa 50, nije uopće čudno da takvi likovi ne jebu ni 10 mirnih upozorenja od klinaca.
  • jakov1
    175
    Ali isto tako ne mogu garantirati da cu uspjeti cijelo vrijeme navijati, i zelim pratiti i utakmicu. No, to nije dovoljno dobro i dolazi mi nabrijani i obrijani klinac od 15 godina, dere se i psuje, i jos bi se i tukao.Marley

    Ma na punom sjeveru ti je u ravnini aut linije i prema van maltene kazalisna publika, pogledaj snimke navijanja pa ces vidjeti da se u tim sektorima ne skace, cesto ni ruke ne dizu. Sa prosjecnom HNL posjetom se to u gornjim redovima mice do vertikalnih linija 16m.

    Zakljucak - za svakog ima mjesta, dodi i zabavi se.
  • Orc123
    8.2k
    zato kaj vise nije imao na dispoziciji ni jednog veznog igraca...mogao je npr. Kuleta za Petka...ali necemo mi u ovoj formaciji igrati dalje, ovo smo igrali radi igre koju gaji Monaco.....vec protiv Salzburga sam siguran da cemo igrati u 4 iza....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.