• R13S61
    217
    Zanimljiva je ta situacija...
    Sudac je procijenio da nema penala i var je to podržao jer se nije oglasio, ali sam siguran i da je suđen penal, da se var opet ne bi oglasio i da bi penal bio izveden.
    Doslovno šta god da je sudio nitko ne može dokazati da je sudac pogriješio...
  • Vučko53
    211

    da, zato sto je po trenutacnoj postavci upravo to svrha VAR-a. VAR reagira na jasnu i ocitu pogresku, a ovo to nije.
  • Ludovic IX
    7.3k
    ali @Infinitykaze da je petko simulirao a nije. nije ono bio baš mali udarac.. obojica su ležala s time da je petko taj koji je dobio a ne dao po nozi
  • Ludovic IX
    7.3k
    mislim da je definitivno za ovu rubriku ali Petko je bio jako dobar jučer. kad je trebalo, smirio i proslijedio loptu. jedino loše što je napravio je onaj traljavi pokušaj nakon kornera kad je fulao loptu. onaj blok , jebiga, da je komplicirao i izgubio svi bi mu jebali majku.. a opet, možda bi ga zarolao i imao čisti udarac na gol
  • Infinity
    16.5k
    Ja ono sebi ne bih svirao kao penal.
  • Sajla
    5.1k
    obojica su ležalaLudovic IX

    Petko je ležao, a Francuz je skočio kad je čuo zviždaljku, krenuo prema sucu i mahao rukama. tad je tek vidio kaj sudac pokazuje, skužio da je faul za njega, a ne penal i samo je protrčao dalje - jer mu nije bilo niš, a ne da je nagažen.
    ono je bio kontakt, ali za mene bez prekršaja jednog ili drugog. sudac je trebao pustiti, a Petko ostati na nogama i zabiti.
  • masacusec
    3.6k
    Ja bih ono sudio penal, no općenito gledano, neovisno radi li se o nama, manja je šteta zajebati manji klub.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.