• prefontaine
    569
    Svi sad govore da bi nas moglo koštati top 24 i nisu u krivu. Al meni osobno trenutno top 24 uopće nije u mislima.vjeko1701

    I ja sam na tom tragu. Daj da dobijemo RBS, koje smo znali tući i kad su puno bolji bili nego što su sad i Slovan, tu stvarno mislim da trebamo ići maksimalno otvorenog garda. Daj da se potučemo sa Celticom, i da ostavimo srce i muda protiv Dortmunda, Milana i Arsenala, pa neka bude šta će bit.
  • vjeko1701
    8.6k
    Slažem se. Ako izvučemo barem 4 boda iz sljedeće dvije utakmice, onda možemo pričati o top 24. Dotle mi je samo bitno da vidim 11 ratnika na terenu, bilo protiv Slavena, bilo protiv Slovana.
  • nemapredaje
    3.3k
    Mene ovo uopće ne boli.

    Sjetite se u kakvom smo bili stanju nakon Bayerna. Jel itko mogao zamisliti tada da ćemo odigrati ovakvu utakmicu protiv Monaca?

    A uostalom kada su se izvukli protivnici svi smo mahom komentirali kako bi bilo super izvući bod protiv Monaca i to smo napravili.

    S ovakvom igrom nema straha prema onom što nas čeka.
  • Infinity
    16.5k
    diskutabilne odluke suca koji za sličan prekršaj ranije na petku nije sviro penalBlue98

    Ne bih se bas slozio. Petkovic je simulirao, igrac Monaca ga nije dodirnuo. Isto tako Petko kod svog zutog u prvom dijelu nije dirao igraca Monaca, ali to nitko ne spominje. Penal koji je sviran za Monaco je cist, nemamo se tu sta zaliti.

    Imamo direktan sraz sa RBSom i utrku sa Shaktarom za barem playoff, možda i grupe. Tu je najključniji Shaktar. Sad smo opet bod ispred njih.vjeko1701

    U Salzburgu moramo uzeti barem bod. Celtic i Slovan su utakmice koje moramo dobiti i imat cemo 8 bodova. Mozda se jos negdje nesto nahvata, mozda bas u Salzburgu.

    Sto se utrke sa Shakhtarom tice, mislim da mi imamo veci potencijal od njih, tj. laksi raspored.
  • vjeko1701
    8.6k
    Da moram birati di X a di pobjeda, radije bi pobjedu protiv RBSa i X sa Celticom. Mi smo do kraja RBSu najlakša utakmica i po meni nemaju neki potencijal za bodove. Ako ih tu dobijemo, mislim da ispadaju iz trke za direktan plasman. Za Shaktar se slažem da imaju nešto teži raspored ali oni uvijek skinu neki neočekivani skalp.

    Naravno, sve to treba ozbiljno shvatiti i nigdje ne smijemo ići opušteno ili sa stavom da je pobjeda već napola upisana.

    Krv i znoj na svakoj za svaki bod.
  • Droljo
    8.2k
    Bumo videli kak i s kojim ekipama će ići 'velikani' zadnja 2-3 kola. Nismo još imali ovaj format pa ne znamo šta će biti. Može tu još biti svega B i C ekipa na kraju...
  • Crusades1986
    12.6k
    Celtic i Slovan su utakmice koje moramo dobiti i imat cemo 8 bodova.Infinity

    Ovo bi bio idealan scenarij.

    Dvije pobjede moramo kako god uzeti ako mislimo proći među 24.
  • vjeko1701
    8.6k
    Možda, al pošto su zadnja dva kola nakon zimskog roka, meni nekako vuče da če nam prije toga otići barem jedan od mladih iz izloga.
  • Droljo
    8.2k

    Pa valjda bumo i doveli nekoga.
  • Paggini
    21.9k
    Nakon ždrijeba smo imali zaključak da ćemo izgubiti od Bayerna, Dortmunda, Arsenala te vjerojatno od Milana i Monaca, a mlatit se sa Celticom, Slovanom i RBSom za bodove.

    Bayern smo ispunili, Monaco smo skinuli skalp, dobri smo zasad.
  • vjeko1701
    8.6k
    Bumo ali realno, treba zamjenit Baturinu ili Sučića...A vrlo vjerojatno odlazi i Rog. Bit će posla.
  • vjeko1701
    8.6k
    Ja zagovaram to, al ne znam dal je uopće moguće očekivati.
  • Maxova dijagonala
    588
    ma ovo da je napravio Max ili Raul penal bi bio ko kuća. Sjetite se onog smeća Bricha...To je jednostavno bahat narod i to je to nas gledaju kao seljačine koji dolaze u njih radit poslove koji oni ne žele jer im je ispod časti. Užasni ljudi!
  • Danko
    1.1k
    Petko bio prvi na lopti, branič se kvalitetno bacio i zavarao suca, šteta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.