• puxigadjurdja
    1.7k
    Stav kojim se ušlo u drugo poluvrijeme govori da ovo nije ista momčad. Moglo se npr pobjedit Monaca na neki pičkast način ali onih 20ak mim drugog poluvremena je dugoročno naša najveća pobjeda. Generale samo reci letit ćemo kao me(t)ci stav.
  • Majki2111
    3.2k
    Dada. Prvo crni čaj s mlijekom, al nisu imali.

    Zašto peder kaže :lol: ?
  • Maxova dijagonala
    615
    Momci ne treba bit ljut i prozivat Nevu i Maxa...nakon prospavane noći ponosan sam na sve momke a posebno na dvije mlade junačine Baturinu i Sučića. Vratit će nam se negdje za ovo jučer,možda to bude na Bvb ili Milan. Da nije bilo Neve rano bi ušli u zaostatak i morali bi napast i vjerojatno bi izgubili 0-3,Max je do penala odigrao savršenu utakmicu ali eto desila se žuta minuta. Idemo dalje realno bitniji nam je Varaždin nego ovo jučer.
    Hnl nam je prioritet bez kojeg ovo jučer ne bi doživili!
  • jedan u nizu
    8.5k
    da odrade 5 min pa neka se vrate gore. I jedno 15-ak ljudi se spustilo i napravilo tak.Nemrem igra Dinamo

    Samo sto se to pocelo dogadati u 19:30 vec.
    Da je 20:50 ajde, ne mogu svi biti pod krovom, ako si dosao onda si ocekivao da ces neko vrijeme stajati na kisi. Ali nisi dosao na utakmicu da bi sat i pol prije pocetka vec bio na kisi i tako ostao.

    Nije se tjeralo ljude sa hodnika 10min prije pocetka tekme, tjeralo ih se puno puno ranije, na sto dosta 'padobranaca' kako ih neki vole nazivati, nije dobro sjelo. Nije dobro sjelo ni vecini ljudi koje ja znam, a nisu dio grupe, ali su svaku tekmu na sjeveru, ostave glas gore, postuju upute sa stange i kisnu sat vremena prije pocetka utakmice.

    Ne mozemo brojati ulaznice, razgovarati o brojnosti i svemu, a onda u isto vrijeme saketati nrkoga jer eto nije sjeo di si mu ti rekao da sjedne.

    Kao sto su pisali. Tko god je imao pristup normalan i na normalan nacin pozivao ljude da se spuste i objasnjavao zasto, nije bilo negodovanja. Ali nafurani klinci nit su objasnjavali, nit su lijepo govorili i odmah su ulazili u konflikte
  • Mali Zeus
    13.5k
    Što reći koju posluku porati.

    Kao što je od prve minute protiv Hajduka i Bayerna bilo jasno da to nije to i da neće izaći na dobro tako sam sinoć imao osjećaj da je sve baš dobro. Od prve minute su igrači grizli i ostavljali srce na terenu, a mi na tribini smo pratili i pojačavali. Stvorila se jedna divna simbioza di su oni osjećali naš puls, a mi njihov i sve je grmjelo odmah na početku. Odigrali smo pravu europsku, mudru i kvalitetnu tekmu gdje protivniku nismo dali puno, a mi smo bili opasni. Mokar teren je malo išao nama malo njima na ruku. Frend i ja smo se zajebavali da se čini kao da je više vode na lijevoj strani terena gledajući sa sjevera, bile su jače lokve. Par prilika i onda kad smo mislili 0:0 na poluvremenu iako smo zaslužili gol ukazao se Sučić i sjajno zabio. Što je najbolje, gol sam uhvatio taman kad sam se spuštao niz stepenice s pivama, prejebeno sam to tempirao. :)

    Drugo smo poluvrijeme isto izašli ozbiljno, odlučni da ne ispustimo prednost, upravo dapače. Prejeben gol Baturine, imao sam osjećaj da ta lopta prema rašljama leti pet minuta, a onda teški delirij i ludilo. U tim trenucima atmosfera je bila bolesna, na vrhuncu, jedna od onih tekmi di se samo okrećeš i trnci te prolaze, nemreš vjerovati kak je to dobro. I onda taj prvi nesretni gol, nešto sam zirkao pa nisam ni skužio i ono ekipa govori bit će faul u napadu nešto, ja reko dobro, kad ono gol. Penal na Petkoviću nisam vidio al njihov penal je bilo čisto iznuđivanje i klasično iskorištavanje situacije od napadača di vidi nogu obrambenog i fino se baci prek nje. Mrzim takve penale. Šteta da smo ispustili tu prednost, velika šteta. Imali smo sve u svojim rukama i onda primili takva dva gola. Neva se posklizne (iako je možda trebao odlučujuće izaći) i nesretni penal. Nemam kaj kome zamjeriti.

    I još nešto. Vidjelo se koliko znači trener koji zna motivirati i pripremiti ekipu psihički uz taktičku primjenu. Bjelica je za Atalantu govorio da pusti taktiku, da je ključna bila motivacija, da ih je uvjerio da mogu i znaju i da će pobijediti, 70 posto te pobjede je bila motivacija, a ne taktika, tako je rekao. Slično je bilo i jučer, vidio se pristup, vidjelo se da izgaraju, ostavljaju srce na terenu, žele pokazati da ona momčad iz Munchena nije ta momčad, da je ono bila samo sjena, da vrijede više, da su dovoljno kvalitetni da igraju al pari s momčadima iz Lige petice, dapače da ih mogu skoro i pobijediti. To je ono što smo očekivali od Bjelice i zašto je većina nas bila sretna što dolazi. Osim dobre formacije za ovu vrstu tekme ključna je bila motivacija, duh, atmosfera. Jedino mu malo zamjeram tj. mislim da je greška kaj nije izvadio Petkovića i začudilo me da nije napravio još jednu izmjenu, ali rekao je nešto tipa da nije imao što mijenjati, s obzirom da je sve izgledalo dobro.

    Nevistić je skinuo onaj 1 na 1 u prvom dijelu i kiksevi se događaju kao za njihov prvi gol. Imao je peh da se u ključno trenutku posklizne
    Bernauer je čovjek kojeg neznalice neopravdano peru po medijima, a čovjek je odigrao još jednu dobru tekmu, standardno siguran u obrani i par finih kontribucija prema naprijed.
    Katarina je podsjetio na onog starog Katarinu iz prvog Bjeličinog mandata, jeo je loptu, bio general u obrani, uvijek bi se ukazao kad je bila frka.
    Torrente je pokazao da je neopravdano bio na ledu kod Jakira i da ipak ima potencijala iako su nas neki ovod uvjeravali da je to kriva kupovina. Maestralan u obrani, sve rješavao kad i kako treba, stavio i glavu na protivničku kopačku kad je trebalo, očistio loptu s crte.
    Mišić je bio ponovno onaj stari Mišić preko kojeg sve ide i koji sve rješava u obramenom dijelu kad treba. One lopte kojima prebacuje stranu su divota za gledati svaki put.
    Sučić je malo povučenije počeo, al se zato dizao kako je tekma rasla i sve je okrunio jebačkim golom. Mali je baš dobar.
    Baturina je podsjetio sve nevjerne tome još jednom zašto se o njemu pričalo da vrijedi 20 milja. Odigrao je fantastično, kao glavna zvijezda momčadi, povlačio, davao ritam, driblao, dodavao, prijetio, zabio prejeben gol. Narugao se još jednom svima koji su govorili da nije on baš nešto.
    Ademi kapetanski i kao da je i on bio onaj stari. Ubacivao se u napad, žrtvovao i trudio u obrani, odigrao je kako i priliči legendarnom kapetanu.
    RPG jedan od najboljih na terenu, kao da ga je LP i tekma protiv svojih Francuza inspirirala, probijao stranu, pridodavao se napadu, u obrani bio kanen.
    Ristovski isto onaj stari, vidjelo se koliko želi i koliko izgara, nebrojeno puta probijao stranu i ubacivao ili kombinirao prema naprijed. Kao i svaki put ostavio srce na terenu i vidjelo se da osjeća nas na tribinama.
    Petković isto jedan od boljih, šteta za onu promašenu priliku iz prvog dijela (je li bio ofsajd) i u drugom, šteta i kaj je išao iznuđivati penal u dobroj poziciji za gol, još jednom je htio biti drugačiji, a na štetu momčadi.

    Šteta za 2 boda, nadam se da neće biti ključna za prolaz. Idemo u Salzburg po pobjedu, nema nam druge!
  • Mali Zeus
    13.5k
    Max grijesi od kad je dosao u Dinamo. Amater.don

    Jesi se smirio od tada?
  • don
    5.9k
    nemam se šta smirivati, držim se napisanog. jedino bih prominio ovo "amater" napisano vruće glave, jer da je, sigurno ne bi stavio potpis na ugovor, logično :grin:
  • Neron53
    646
    Zao mi je ko psu sto nismo izdrzali do kraja jer sam uvjeren da bi nam ta tri jebena boda bila presudna za prolazak u eliminacijsku rundu.
    Pogotovo sto bi igraci dobili na samopouzdanju a to je ono sto im sad najvise treba.
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus nemam se šta smirivati, držim se napisanog. jedino bih prominio ovo "amater" napisano vruće glave, jer da je, sigurno ne bi stavio potpis na ugovor, logično :grin:don

    Pa evo i sam kažeš, pisao si vruće glave.
  • OldSchoolZG
    181
    Svaka čast svima kateri/koji su bili na tekmi jučer. Dež/kiša nam je pomogla.
    Nemrem verovat al smo 3 frtalja (3/4) tekme bili boljši od Monaca. Opet padamo nakon
    jednog gola (bu to Bjelica sredil) , al stvarno ti rihteri/sudci imaju nekaj proti nas. Svaka naša tekma
    v LP i protivnik dobil elver/penal (Milan,Salzburg,Bayern,Monaco ....).

    Zabili smo više golov od PSG, jednako kak Man City,Inter M. , višje od
    Arsenala, Atletica M. , Milana.

    Štel bi se zahvaliti ZG murji katera nam ni dala da ujdemo s malim umbreli/kišobranima
    tak da buju mnogi betežni/bolesni ovaj tjeden al su zato dali oslom/tovarima,armadi da uneseju
    prek 200 baklji. Još od Gradjanskog pa i denes Dinamo nas režimska murja ima na piku.

    Nebum posebno hvalil nijednog igralca , u onak strašnim uvjetima, svi bili odlični.


    Ajmo Plavi !
  • Mr Anderson
    8.4k
    Par minuta kasnije tip kojeg su s djecom potjerali u prve redove sjeverne tribine da čeka koreografiju, vraća se gore solo. Zaustavljaju ga i galame kako ne može nigdje. Frajer tvrdi kako mora na WC na sto ga klinac hvata za jaknu i govori ići ćeš na WC nakon koreografije rekao sam. Vraćaj se dolje. Nakon toga kreće naguravanje par ljudi gdje tipa ispred mojih očiju udaraju šakama i nogama jer ne želi stati i gledati utakmicu s mjesta na kojeg ga tjeraju.dinon7

    To je sramotno, s jedne strane borba da se što više ljudi dovuče na utakmice, s druge se nađu kreteni koji si dopuštaju ovako nešto i tjeraju ljude sa stadiona.
  • don
    5.9k
    jesam ovo za "amater", a ono tko je po meni za Dinamo a tko ne sam i vruće i hladne.
    opet kažem, to je moje mišljenje koje ne treba biti relevantno nikome, isto kao što je tvoje da je igrač za Dinamo.

    s druge se nađu kreteni koji si dopuštaju ovako nešto i tjeraju ljude sa stadiona.Mr Anderson

    potpis, zašto bi ti ljudi ikad više došli na sjevernu tribinu?
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus jesam ovo za "amater", a ono tko je po meni za Dinamo a tko ne sam i vruće i hladne.
    opet kažem, to je moje mišljenje koje ne treba biti relevantno nikome, isto kao što je tvoje da je igrač za Dinamo.
    don

    Dobro je sve.
  • Boycie
    1.2k
    Bilo je svega jucer, vec sam najavio prije pocetka da bu nervoze i naguravanja. Slazem se donekle za klince koji su nadobudni i sve idu na galamu i bahacenje, neki ce pobrati nazad samar, neki ce postati mangupi, al budimo realni kaj ocekivat od nekog ko ima 18-20g. Na kraju krajeva njima je utakmica trajala jucer 5 sati i koliko jos sati pripreme.
    Ono sto nemrem shvatit, a bio sam na idealnoj poziciji sat i pol da sve osjetim, doslovno se par puta doslo ekipi (starija grupa od 30tak ljudi koji su stajali iza zadnjeg reda) sa rijecima lijepo vas molimo da se maknete i spustite na tribinu. Pola sata su bili komentari medju njima nema sanse da se maknem, ja se ne micem, boli me k, 7 dana su znali da bu kisa mogli su odustat od koreo (?) - e jbg tome nije mjesto na SD navijackoj tribini. Peti put su dosli i rekli jos jednom vas molimo da istrpite 5min zbog dinama inace cemo na drugi nacin... nakon klinaca dosla je i ozbiljnija ekipa pa se na toj strani nekak smirilo.
    Mislim da u ovakvim trenucima dosta radi ego starije ekipe koji ce k njemu klinac govoriti nesto, siguran sam da su neki od starijih vidjenijih navijaca sa autoritetom bili rasporedjeni, da ne bi ni do jednog sukoba doslo... svakako o tim stvarima i detaljima ne treba previse ovdje pisati...
  • Omake
    2.9k
    Ne pamtim kada sam jutro nakon utakmice osjećao veću glad za sljedećom utakmicom Dinama. Ono jučer pokazano želim gledati i mislim da ćemo, gledati svaku utakmicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.