• Marc
    115
    još onaj odgovor Batija na pitanje da li bi prihvatili neriješeno prije tekme kak je odjebo novinara sa odgovorom.. ovo je već razlika na ono što je bilo zadnjih mjeseci
  • Mr Anderson
    8.4k
    Jebi ga, šteta, nezasluženo smo izgubili dva boda. Baš dva nesretna gola smo primili.
    Ponosan sam na igrače kako su odigrali. Ponosan sam na nas 12-13 tisuća manijaka koji smo bili tamo večeras po ovom nevremenu. Atmosfera je bila odlična.
    A onda kad prevrtim stranice, gadljivo je koliko pički i debila piše ovdje. Sjedit doma na toplom i onda srat po igračima je baš odlika pički. Umjesto da ih se pohvali i čestita ko što radi većina članova ovog foruma, uvijek se nađe manjina "prepametnih".
  • Vratite nam Istok
    316
    Nadam se da će se za 15 godina kobasičari samo prisjećati da su u 2024. dobili kabanice kao što su za PAOK dobili kape jer ovo je bila sramota. Barem smo saznali da nas ima 12 i pol tisuća fanatika.Captain America

    Kaj je točno bila sramota, ne kuzim?
  • Marc
    115
    I ako netko još nije shvatio… čestitke igračima za ovakvu igru i borbu, čestitke treneru jer je digao igrače iz ponora i ono za kraj… čestitke navijačima za navijanje po ovoj kiši, bez njih ne bi Dinama bilo… sve će proći i igrači i uprave.. ostat će samo Dinamo i navijači… nek nam živi Dinamo i majka Hrvatska…
  • Paggini
    22k
    A onda kad prevrtim stranice, gadljivo je koliko pički i debila piše ovdje. Sjedit doma na toplom i onda srat po igračima je baš odlika pički. Umjesto da ih se pohvali i čestita ko što radi većina članova ovog foruma, uvijek se nađe manjina "prepametnih".Mr Anderson

    Nadam se da nećeš popit ban, ali slažem se sa sentimentom. Prokisnuo sam zimsku jaknu, duks i majicu ispod i najgore od svega, cijela kutija cigareta mi je mokra i pun sam ponosa... I onda se vratim doma i čitam ovakve postove takozvanih dinamovaca
  • Maxova dijagonala
    615
    sorry brate i izvinjavam se ostalim forumašima sada hladne glave.Ne smijemo zaboravit Lokomotivu,Varaždin,Rudeš,Rijeku i Hajduk prošle sezone zbog jednog kiksa. Također on i Baturina su nam najviše omogućili da gledamo ligu prvaka partijom u Zagrebu protiv Qarabaga.
    Odoh leć i do kraja ohladit glavu druge mi nema...
    Svaka čast svim igračima i stožeru danas odigrali su momački.
    Neka živi Dinamo i majka hrvatska!
  • Beowulf112
    332
    Ja se isto osjecam jadno i pokradeno....cist penal na petku nesvira a slicnu situaciju za njih svira...pa da je bar pogledo var situaciju s petkom vidjelo bi se da ga je nagazio...utakmica bi onda isla u sasvim drugom smjeru
  • Bruh
    966
    meni promočila skijaška jakna a hlače pustile boju na kožu čari maksimirskog stadiona
  • kajjaznam
    46
    Da je Bruno spremio jednu od dve šanse,
  • dinon7
    933
    Bravo ekipa, bravo Neno, bravo svima koji su danas kisnuli za Dinamo. 89 minuta čisto ponosa, u nekim trenucima i školovanje druge ekipe Francuske lige. Ili ako bas hoćete prve iza velikog PSG-a.
    Ovo će biti ekipa za prste polizati i nakon ove utakmice danas (i ne zaboravimo da nam dolazi reprezentativna pauza) vjerujem da idemo do 8-9 bodova.
    Samo Dinamo
  • Probirštift
    358
    Ak mi netko može objasniti zašto se danas krenulo kontra puniti tribine sa istokom i zapadnim sektorom prvo pa onda tek sredine koja logika ide u to. Najebao si ljude koji su vrlo vjerovatno navijači i došli navijati na sjever 2 sata prije nego tekma počinje da odu u rubove tribine di se nit ne čuje vođa i onda ostaviš sektore lijevo i desno za ljude koji dolaze 5 minuta prije nego što tekma počne koji ne boli ni k or kurca za navijanje i koreografiju, sve to pod izgovorom ma da samo da počne koreografija sad kad krenu igrači na teren pa se ona sjednite kak želite (naravno ovo nije bilo ni blizu da se dogodi)
    Sve kaj se napravilo je da se čulo navijanje sa istočne strane koji rani nekoliko sekundi i onda tek sjever. Kad smo spušili prvi gol si imao navijanje iz kuta i onda doslovno tišinu sve sredine i tak do kraja utakmice, a da ne krenem o ovom kak su ljudi krenuli odlaziti nakon drugog gola i odma nakon završetka da nisu ni igrače pozdravili takva gamad se može jebati
  • Peškaman
    4.5k
    Dokle smo stigli da je sramota odigrati X s Monacom,klubom koji je al-pari s PSGom u franc. ligi.
    Izuzetno ponosan na momčad,na čitav kolektiv zvan Dinamo!
    Do prije dva dana smo bili u teškom knock-downu.


    Utakmice u kojima računamo na bodove tek stižu.
    Dinamo Zagreb iznad svih!
  • Mihaljević
    10k
    Kad tip koji nije izgubio tekmu ove sezone izjavi da mu je bod odličan, onda znaš da smo dobro igrali.
  • dzg7
    298
    Nije problem izgubit uz ovo fajtersku igru a kamoli bod kad osvojiš protiv top ekipe iz lige 5,dečkima kapa do poda na muškoj tekmi
    Da nema grešaka nebi bilo ni golova to je nogomet
    Sada puni samopouzdanja napast Salzburg i bratislavu
  • Mr Anderson
    8.4k
    ne sjećam se da sam te ista pitao pametnjakovicu. A piskaralima ko tebi treba zabranit pisat po forumu. A sad idi spavatAgramc

    Koji si ti k...c da ćeš određivat tko će pisat. Radije se samobaniraj obzirom što pišeš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.