• ses86
    33
    Igraj Dinamo, naprijed Dinamo, ajmo Dinamo, hrabro Dinamo.
    Ovakav je bio Dinamo i za ovaj bod svi mozemo samo nazdraviti a ne srat!
  • Filip 91
    804
    Osjećam se posrano kao da smo popušili.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Nemam ni najmanju primjedbu. Osjećam samo ponos!
  • Ludovic IX
    7.3k
    Možemo žaliti samo zbog izgubljena dva boda. Trka i borbenost koju su pokazali nismo vidjeli jako dugo. I to je pobjeda bjelice koji je to tražio i dobio.

    Ja sam bio ljut dve minute i na nevu i na bernauera. A bože moj, da nema grešaka, nogomet bi bio jako dosadan sport.
  • ZGWest
    571
    Do pocetka tekme potpisao bi 2:2.

    Kad sam vidio kako igramo, zao mi je za rezultat.

    Ovi kj nabrajaju neke greske, bolje nek usute, decki su izginuli na terenu.

    Ovo je tek pocetak.
  • Captain America
    17.8k
    Nakon Batijeve majstorije mi je samo u glavi bila Ćirina izjava o rezultatu 2:0. Čekao sam zajeb i to se dogodilo.

    Jutros bi većina objeručke prihvatila 2:2, ali sad baš gorak okus ostaje u ustima.

    Jedina zamjerka Neni je što nije uveo Hoxhu umjesto Kačavende kad je znao da će Monaco navaliti. Bruno je bez krila koje gleda gol puno slabiji, a Hoxha je jedino takvo krilo u rosteru.

    P.S.

    Nadam se da će se za 15 godina kobasičari samo prisjećati da su u 2024. dobili kabanice kao što su za PAOK dobili kape jer ovo je bila sramota. Barem smo saznali da nas ima 12 i pol tisuća fanatika.
  • DrawTube
    5k
    Zamisljam kako bi bilo da Zona navija za Fiorentinu i kakvi bi komentari bili kad bi se spušila 2 UZASTOPNA FINALA

    Tjerala bi se uprava, željela bi se bolest igracima
  • Marley
    1.8k
    Na kraju svega, tuga zbog prosipanih bodova, ali jos veci ponos kako su odigrali. Bravo decki :heart:

    Neva i Max, glave gore! Nije lako biti golman, a bome ni stoper. Bas zato ih najvise cijenim.
    Ajmo dalje, na dobrom smo putu :strong:
  • Jurki
    11.8k
    Hoće na nama prestat eksperimentirat sa novim sucima i sutkinjama il će se to nastavitBruh

    Nece prestati eksperimentirati.
    Hrvatska je nebitna drzava kaj se klubskog nogometa tice, pa zato i imamo takav tretman.
    Samo konstantnim pojavljivanjem i dobrim igrama u Ligi prvaka mozemo to ispraviti.
    Kak je neko napisal.. u 21.00 bi potpisal kod biljeznika ovakav rezultat.. sad se osjecam usrano.

    Bravo za decke i coacha na ovakvoj utakmici. Ovo je Dinamo kakav zelim gledati..Dinamo koji se bori i ima cojones do poda.
    Imamo definitivno kaj za reci u ovoj Ligi prvaka.
  • vjeko1701
    8.6k
    Bjelica: Ovo je pobjeda ekipe jer su shvatili da ovdje pripadaju.

    To je Nenad Bjelica! Kapa do poda dečki. Ovo je prvi korak natrag prema europskom DInamu.
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Evo taman gledam gol Ville protiv Bayerna. Upamecano,francuski reprezentativac i bayernov starter kasni sa čuvanjem napadača Ville koji mu bježi a onda i super iskusni Neuer koji je jedan od najboljih golmana u povijesti naivno izlazi van šesnaesterca i napadač Ville ga loba sa 20tak metara. Da su tako reagirali dinamov stoper i golman bilo bi razapinjanja samo takvog i po medijima i po forumima...
  • Ali
    2.2k
    Bravo za borbenost, šteta za djelic manjka samopouzdanja iz kojih je doslo do gresaka.
    Nije mala stvar drzati Monaco 75 minuta na konopcima to ove sezone jos nitko nije. Ni Barca ni Auxerre ni Lyon ni Lens...

    Samo malo vjere i drskosti , Bravo !
    Mladi su usli sa takvim mudima svaka cast i Bati i Sucic i Kacavenda... a vrh je Bati koji kaze iskreno iz srcy mi smo izasli njih pobijediti
  • NitkoBitan
    17.9k
    Jedna od boljih koreografija u posljednje vrijeme izvedena pefektno zbog reda i discipline na sjeveru.

    Tko ima primjedbu na ista sjever dolje nije tribina za njega!

    A debile koji uzmu kartu/paket/godisnju pa onda ne dodu na tekmu zbog kise i otezaju ekipi posao i izvedbu koreografije necu komentirat.
  • recikaj86
    399
    Europski Dinamoooooooo!
    S ovim pristupom, i sa ovom trenerčinom e ljudi moji, zbog njih idemo dalje u Lp.
  • Minken Bojna
    16
    stvarno si to napisao? Nakon onih obrana u Munchenu, nakon one obrane na početku tekme?? Ti bi njega na klupu? Cijenim te kao forumaša i imaš jako dobre postove, ali ovo ti je čista glupost, Neva nam je jedan od rijetkih koji su pod Jakirom bili za prolaznu ocjenu. Živio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.