• tigric
    298
    Ako ne dobijemo rb, slovan i celtic nemamo sta tražit u lp i zasluženo ćemo ispast. Pobjede protiv su prolaz dalje, računica je jasna.
  • Dani Olmić
    296
    sad ne bi to trebao ni bit imperativ da smo danas dobili… ovak ce bit imperativ… a imperativ se nikad ne pise dobro
  • Zambatine škude
    2.7k
    Izgleda da ovaj skup "francuskih drugoligaških igrača" i besplatnih anonimusa jer štedimo i ne želimo trošiti može na nešto ličiti kad te vodi trener koji ne kuka da mu treba sedam pojačanja.

    Sve dobro odrađeno, ali jebiga, očito nam se Šahtar mora svake sezone desiti. Jedino upitno kod Bjelice zašto samo dvije i što je lopta radila u naših 16 kod penala s obzirom na to da smo gol-aut imali.

    Slomili su me ovi njihovi golovi, ali kapa dolje ekipi.
  • dinamozivivjecno
    2k
    svaka cast na pristupu decki, naklon do poda. Svi koji pljuju zasluzuju ban.
  • miro
    4.5k
    Jel slusate vi Nenada Bjelicu na HTV2...kakav frajer, kakve izjave i kakav gard - majstor!

    Bit će ovo jedna odlična sezona
  • don
    5.9k
    ako primiš 6 golova, primio si, nema veze, vidjela se borba i zalaganje. a poslije utakmice sam napisao o glupom penalu odnosno kiksu koji se dešava redovno i gdje ispašta cijela ekipa.

    igračima treba skinuti kapu.
  • Marc
    115
    Dajte dečki bar večeras nema pljuvanja na dečke i trenera… nitko ne priča o Nevistiću kako je na početku obranio i nitko ne priča o Maxovoj savršenoj utakmici do tog penala… ajde pokazali su srce lavovsko i kako se bori za dres.. nikakve zamjerke.. žal ostaje naravno ali ovo je put kojima treba ići…
  • NitkoBitan
    17.9k
    Ponosan na igrace, 12 400 navijaca i na trenera. Napokon licimo na europski klub.

    A kisu nam je poslao sam Bog. Cudni su putevi Gospodnji...

    Po prolaz u Salzburgu i Bratislavi, pa onda Celtic na Maksimiru nek gori krava i stala.
  • San Lorenzo
    16k
    Kačavenda bio odličan.
  • Li d1986
    117
    U 20.00 sati bi pristao na bod u 22.30 nebi. Tuzan malo zbog rezultata ali ponosan i na ekipu a i na sve vas na tribinama. Bit ce ovo dobro
  • ShanKu
    785
    pisalo mi u rezultatima da je Kačavenda dobil crveni, ispravili na Bjelicu :sweat:
  • De Oliveira
    1.1k
    Hvala igracima na ovome. Realno smo razbili jedan Monaco. Idemo dalje zajedno. SAMO DINAMO!
  • MaliPizdek
    64
    Ak sam ja ovako iznerviran mogu si mislit kak je deckima...

    I svaka cast Martinu na izjavi
  • Facke
    3.7k
    Decki moji mi denes moreme biti ponosni na ekipu. I zadovolnji s igru. Greske su dio nogometa. Desile su se al ne treba igrace zbog toga blatiti. Niti Nevistica nit Bernauera. Ja sam zadovoljen. Takticki je to bile dobre, borba , zelja sve je bile tu. Cude kak nas je Bjelica u par dana digel. Budite ponosni. A klincima koji vredaju i blatiju tu igrace , smirite se. Kritike su vredu al ne treba ga pretjerivati. Rojsi budite ponosni na svoju ekipu , na igrace i trenera. Oblecite si zutra dres i budite ponosni.
  • Bruh
    966
    Hoće na nama prestat eksperimentirat sa novim sucima i sutkinjama il će se to nastavit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.