• marcio amoroso
    36.8k
    Ma uvedeš Kulenovića da tri faula napravi i dobije žutZambatine škude

    Jedino to, ali je Petko stvarno odigrao top tekmu i nije izgledao umorno.
  • Agramc
    11
    a koji si ti k…c da se ovako bahatiš. Iskreno kažem sta mislim po prvi put, i umjesto rasprave sto je - pljuvacina. A ban treba onima koji prostače mjesto da argumentiraju
  • dinon7
    933

    Slažem se da se vidio naš pad ali ja osobno mislim da je on vise nekako bio psihološki nego fizički.
    Fizički smo mi i dalje dobro parirali njima. Nakon kiksa Neve bilo je osjetno da padamo. Vjerujem da se uvukla nesigurnost i strah od drugog pogotka sto je rezultiralo povlačenjem i nemirom u određenim situacijama.
  • Ivan0302
    504
    ovo meni isto nije bilo puno jasno, ali nisam se žalio jer kad sam vidio jos koreografiju nije mi žao što sam od 7 i 20 stojao na kiši ni sekunde.
    I čestitke ekipi na strpljenju, iako je bilo par rasprava u vezi rasporeda ali sve super na kraju.
  • King
    39
    Stigao doma sav mokar, nemam snage ništa čitati ni gledati i ne znam sad kako da zaspem. Ne znam jesmo li zakinuti za penal, s tribine je izgledalo kao da jesmo, ali možda sam u krivu.

    2-2 bi vjerojatno svi prihvatili prije početka, ali s obzirom na tijek utakmice ostaje žal i tuga za 3 boda. Nadam se da je ovo i poticaj dečkima za utakmice koje nam tek dolaze, jer bili smo i više nego ravnopravni protiv ozbiljne europske momčadi.

    Borbenost i zalaganje na razini na kojoj uvijek moraju biti. Ako uđemo s istim pristupom u preostalih 6 tekmi, vjerujem da ćemo biti u igri za prolaz. A možda nam se i ova današnja nesreća negdje vrati pa izvučemo negdje nešto neočekivano, tko zna.

    Za kraj, tko nije bio na stadionu nek mu bude žao. Maksimir, kišni ambijent, 12000 luđaka koje ni uragan ne bi zaustavio te Dinamo koji se bori za svaku loptu - čista romantika.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Zadovoljan sam videnim, svida mi se Bjelicin Dinamo. Jakir je trebao letit jos davno.

    Vidimo se u Varazdinu jer uzivam u ovom Dinamu.
  • Orc123
    8.2k
    Ma top tekma, ovo je druga ekipa....ajd sjetite se kako smo izgledali i kad smo pobjeđivali..danas je bila savrsena utakmica i to momcadska utakmica...izgledali smo konacno ko momcad....imamo mi jos i rezerve na klupi i to velike....ali vidjeti da se opet igraju trokuti iz prve, da lopta fluidna, da igra tece, da uvijek ima rjesenja......ja sam pre zadovoljan...normalno da smo zasluzili 3 boda i da ostaje zal ali nevjerojatno sam ponosan na decke i na strucno stozer....ogromna je razlika u prstupu...ja nisam vidio Batija da je ikad ovako grizao i igrao obranu, Petko koji ide do krajnjih granica, dignuo se i Risto, Rpg pokazao da je klasa za sebe, Torrente se posrao kriticarima u usta koji su srali po njeđu i kad nije igrao itd itd...glupo je uopce izdvajati nekoga...ovo je bila momcadska pobjeda!
  • don
    5.9k
    evo Bjelica kaže da je Baturina tražio izmjenu zbog umora. Da ne nastavljate da ga nije trebao vadit.
  • Probirštift
    358
    Mogu li se negdje pogledati highlightovi tekme?
  • Mr Anderson
    8.4k
    Gospodska i motivacijska izjava Bjelice. I prema igračima i prema Jakiroviću. Treba dobiti Varaždin, pa onda pripremiti se u pauzi za Salzburg.
  • Agramer86
    337
    Jbg... dvije greške nas dovele do remija. Nevistić je trebao hvatat loptu prije neg kaj je otisla u korner iz kojeg je pao gol i Bernauerov penal. Iako se nemogu otet dojmu da smo trebali ovo pobjedit i uzet jako važne bodove nemam kaj zamjerit. Ovakav Dinamo želimo gledat i Salzburg mora pasti. (naravno nakon Varaždina i Istre)
  • cibona
    3.1k
    Meni je i dalje nevjerojatno da je Nenadu Bjelici bilo potrebno samo 5 dana da stvori pobjedničku šampionsku momčad. Strah me i pomisliti što nas tek očekuje. Nisam spreman. Konačno, KONAČNO imamo trenera koji je vrijedan imena Dinamo!
  • Paggini
    22k
    MAKAR IZGUBILI 5-1 AKO NETKO PRIGOVORI NESTO IGRACIMA TRIBA BAN DOBIT!don

    :lol: :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.