• Georg Koch
    4.6k
    Ne kuzim kako neki pisu da su zadovoljni sada i mirni.
    Ok, 99% nas bi prije utakmice potpisalo bod.
    Ali, igramo doma, 15min do kraja imamo 2:0 i pljus.
    Ne postoje rijeci kako opisati svoje trenutno stanje od boli i razocarenja.
    Deckima i Bjelkanu kapa do poda, ali ja se osjecam kao da me nokautiro Nicolas Anelka i jos skace po meni.
    Steta steta nevidjena steta.
  • Krizy
    44.2k
    Sramotne izjave mnogih forumaša.
    Jasno da forum služi za različita mišljenja, ali za sramotno vrijeđanje igrača i psovanje Boga ćete potražiti drugu platformu.
  • Benito
    919
    Steta izgubljene utakmice,Zg123

    Utakmica se nije izgubila
  • DrawTube
    5k
    Sudcu želim da ga sekunde dijele od sreće i svega dobrog u životu

    Malo gorak okus ali bod bi 99% nas potpisalo prije tekme. Iskreno, pomilovala nas je sreća s ovakvom kisurinom jer mislim da bi nas Monaco i nadrigao i dobio na suhom terenu. Negdje ti smrkne, negdje ti svane

    Ono sto me veseli je to da ovo nije slucajan rezultat i da stvarno imamo igru i mnogi igraci izlaze iz svojih mini kriza. Bravo dečki, uz ovakav pristup bodovi ne ginu. Svi u Varaždin!
  • Kermit
    109
    Svaka čast ekipi. Muški su odigrali. Samo neka tako nastave i nema straha.

    Bravo Dinamo.
  • Dzoni
    655
    Ako ništa, bar smo iznad Zvezde na tablici sa jednakom kvalitetom svih protivnika protiv kojih smo mi i cigani igrali
  • Agramc
    11
    ovako, Petko je vise lopti zajebo. Teren je bio los nedvojbeno, igrači se jesu borili, a najviše baturina i Sučić. Pohvala baturini sto je preuzeo rizik nakon bruninih drvenih reakcija i zabio. I ovdje nije pitanje koliko se ja kužim u nogomet nego kolko si ti gledao utakmicu pametnjakovicu
    konačno neko pametan. nemam namjeru pametovat, ali kad se vodi 2:0 treba izdržat a ne se poslije vadit na ovo i ono
  • nemapredaje
    3.4k
    Šteta, ali sam zadovovljan.

    Danas bi većina nas ovo potpisala.
  • dzis
    820
    Di smo bili prije 2 tjedna. Svi smo razocarani,ali ovo danas je bilo perfektno.U slijedecih par tekmi mi mozemo osigurati prolaz.

    Nije trebao Nenim crveni
  • ElektricnaInfluencija
    258
    Vi koji vrijeđate i gunđate, sram vas bilo!
    Bjelica se vratio i sad bi svi velika čuda.
    Danas smo igrali hrabro i borbeno, sa puno ideja i igra je definitivno mnogo bolja nego prije, a bit će još i bolja.
    Bod je bod. Idemo dalje.
    Bravo dečki!
  • Rakovica1986
    670
    Igra jako dobra te je kroz cijelu utakmicu Dinamo bio taj koji dirigira. Svakom igraču je jasno što treba raditi na terenu i koliko mora trčat da bi to uspio.
    Vrhunsko navijanje, podrška bez prestanka.

    Utakmica da cijela Europa vidi šta Plavi mogu.
  • Zagi
    7.9k
    Šteta ali igrali smo fantasitčno.
    Isti vojnici, drugi General.

    Ajmo nabit Salzburg!
  • Maki2
    663
    Ogromna prilika nazalost propustena. Da smo ove danas sutnuli, trebale bi nam jos samo dvije pobjede a igramo jos protiv Celtica doma, Slovana i RBS koji su ocajni ove sezone kako stvari stoje. Nekad se pitam jel mi ovaj nogomet vise srece il tuge donese...
  • Dani Olmić
    296
    Mene samo brine da se Salzburg ne spašava na nama… ova super tekma danas nije garancija da cemo i u austriji igrat tako… jbg

    Mogli smo lijepo i mirno docekat salzburg…
  • javolimtebejako
    1.5k
    reko si da na kraju utakmice kako god zavrsi necemo srati po igracima koji su dali i 200% sebe
    — Orc123

    zna se na šta sam mislio
    don

    na šta si mislio?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.