• prefontaine
    591
    Svi ste pisali nek pokažu muda i stav pa makar spusili pet komada, niko vam ništa neće reć. Pokazali su i muda i stav, al naravno da se opet sere. Dajte najte. I ja bih volio 5:0 više nego 2:2 di vodiš 2:0 do zadnjih 15 min, al jbg, nekad nije sve do nas.

    Valja sad pijan lec i zorom na posao, a tek četvrtak sutra...
  • PetkoDaniOršaGol
    34
    Jebi ga. Ne kužim zakaj Kule nije ušao umjesto Petka. Kapa do poda. Dokazali smo da pripadamo u LP, idemo dalje. Isplatilo se kisnuti.
  • miro
    4.5k
    Žao mi je ko psu, ali svejedno, ova utakmica mi budi optimizam za cijeli nastavak sezone, na svim frontovima

    Navijanje fenomenalno
  • Dr Hofmann
    1.3k
    Nije mi dobro, nepotrebno prosipanje bodova, ali razlika u pristupu, igri i svemu je svemirska
  • prefontaine
    591
    koji će mu kurac krila po ovakvom terenu di lopta ostane u lokvi nakon 3m? Pa Cordoba bi se utopio u lokvi danas da ga je uveo.
  • Dudu9
    820
    Ljut ko pas, prosuli pobjedu i to od 70min kad nam nisu mogli suvislu akciju napraviti, baš Dinamova utakmica ko u prošlosti odličan vode i na kraju praktički sam sebi zadnjih 10min daješ golove
  • GOAT
    1.3k
    Bravo dečkima za trud i zalaganje. Steta je kako je završilo ali se imamo čemu ponovno nadati, ovakve tekme grade karakter
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Bjelica mora srediti obranu, ovo kako dinamo prima golove je već pomalo tragikomično.

    Dekoncetracija na najjače...

    Pa ljudi moji, dinamo je u dvije utakmice lp napravio 4 penala, to je valjda nekakav rekord. Ozbiljna momčad si u dvije utakmice ne smije dopustiti 4 sumnjive situacije u 16m.

    Bernauer... ne znam što bi rekao o njemu, vruća mi je glava, bolje šutiti dok se ne prespava.
  • Maxova dijagonala
    614
    Momci ne znam za vas ali ja odo u sobu plakat...
    Previše je ovo bilo za mene
  • IvanS
    176
    Jaooo koliko se može srati po igračima i treneru. Sramite se svi, odn. vi dežurni pljuvači!

    Nakon ovakve predstave trebamo svi biti ponosni i zadovoljni.
    Dajmo vremena ekipi i Nenadu i biti će još puno dobrih utakmica na ponos svima kojima je Dinamo u srcu.

    Večeras je sudački kriterij odradio svoje i to treba spomenuti!

    Bit će bolje, idemo dalje!
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Pojedinci stvarno ne kuzim zasto serete po nekim igracima. Malo je rec lavovski su danas odigrali na ovakvom vrimenu protiv ovakve ekipe. I nitko ne zasluzuje da se sere po njemu.

    Nevistic je u prvom dijelu skinija mrtvaca sa metar i manje Minaminu to se vec zaboravilo.Sta se tice Torrentea samo cu izdvojit jednu izjavu Jakira:

    “Uigravat cemo torrentea na slabijim utakmicama”

    Fascinantan je taj efekt Bjelice na igrace, prvo psiholski a sta se tice taktike stvarno je maher. Nazalost dojma sam da ce nam ova dva boda falit kasnije, nadam se da sam u krivu. Baturina, Sucic rapsodija od igre. Sta se tice sudca, isto nez sta rec al dobro klasika.

    Pohvale svima koji su dosli i stajali na ovo stadionu na ovakvom vrimenu neki sa dicom u rukama. Idemo dalje nemamo za cime tugovat ovakva igra nam samo daje optimizam za dalje u LP. Svim protivnicima koji misle uzet bodove na Maksimiru nek znaju da ce modri izac sa terena kako god. OVO JE DINAMO!
  • Dani Olmić
    296
    Ali bas se pitam, kako se uvijek ponavljaju tekme… uvijek imam neki deja-vu… jel kod repke ili dinama…

    Uvijek se pred kraj primaju golovi… nasi bi bili najjaci kad bi se nogometna tekma igrala 80 min…

    Idemo dalje
  • vjeko1701
    8.6k
    Dečki, smiriti, popiti, prespavati.
  • Ludovic IX
    7.3k
    apsolutni svaka tvoja riječ je pogrešna. Neznam koliko kužiš nogomet ali po ovom postu, baš i ne. Teren je bio težak i borba je bila strašna. A petko se borio i najviše. Danas nije komplicirao a trebi je barem dva puta
  • Bosskovitz
    12.1k
    Steta je ispustene pobjede, ali sve i da se natjeram ne mogu ne biti zadovoljan. Ratnički pristup i predanost od prve do zadnje minute, jako dobra igra i bod iz utakmice iz koje nismo racunali niti na jedan.

    Ali pristup… kapa do poda Bjelici i dečkima. Ovo je Dinamo kakav želim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.