• nkdz
    887

    18/18 s tim da sam bubnuo Galantare i antitalente
  • Navijač Dinama
    8.4k
    vjeruj mi prvi put sam čuo za njih, valjda zato što ne pratim dalje od 1. HNL- a nisam ni znao da je Slaven imao navijače :smile:
  • nkdz
    887
    vjeruj mi prvi put sam čuo za njih,Navijač Dinama

    za antitalente sam negdje cuo vec ali nisam imao pojma za koga navijaju.
  • Dino
    2.7k
    Uff 15/18, trebam malo vise trenkat
  • Neki tip
    21.3k
    15/18 ... promašio Plave brigade, antitalente i interpunkciju u nazivu Lokomotivinih navijača (nisam znao da ima neka skupina :grimace: )
  • xavier
    12.1k
    18/18 iako na jedno ili dva nisam bio 100% siguran.
  • TrnskoU18
    271
    17/18,za lokomotivu nikad čul.
  • ZDS86
    206
    Igrao sam to pred tjedan ili dva jos,identican rezultat,na istom smo pali.
  • TrnskoU18
    271

    Kaj si ti stavil,ja uskličnik...
  • Cosey
    515
    14/18

    Nisam ni znal da Lokomotiva ima navijače.
  • Stihl
    3k

    Ma nema, ja koliko se sjećam prije nekih 10 godina su bili kao neki "navijači" na jednoj tekmi na zapadu i to je to. Ugl.debilizam
  • Guinness
    2.2k
    Ma nema, ja koliko se sjećam prije nekih 10 godina su bili kao neki "navijači" na jednoj tekmi na zapadu i to je to. Ugl.debilizamStihl

    finale kupa s tovarima 2013, na zapadu su bili klinci iz škole nogometa (vjerojatno) a genijalni klupski marketing kluba im je napravio transparent i naziv loco?si! ili nešto u tom retardiranom stilu... mislim da su išli i na poljud na uzvrat tj na prvu utakmicu...
  • Infinity
    16.5k
    Ja sam stavio upitnik u smislu kad se spomene Lokomotiva da se covjek zapita 'navijaci?' :lol: Al sad kad spomenu ovo da su isli na kup s tovarima me podsjeti da je to bilo. Jedan bus, mozda pedesetak ljudi i taj famozni transparent.

    Inace, to finale je bilo top. Mi rijetko ne igramo finala, al kad ne igramo onda to valja :lol: Ono finale tovara i Sibenika ne pamtim, al ovo tovara i Lokosa da. I prije ta dva Rijeka-Varteks, ono ludilo se stvarno rijetko vidja.
  • xavier
    12.1k
    Ja sam stavio upitnik u smislu kad se spomene Lokomotiva da se covjek zapita 'navijaci?' :lol:Infinity

    Ja sam isto išao tom logikom i ni kriv ni dužan pogodio :monkey:
  • Stihl
    3k

    E da, tako nešto :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.