• NORTE
    11.7k
    Lokomotiva je imala neke navijače 2009. Zvali su se Kajzer Chiefs, jer su s Kajzerice kao i klub. Bili su te godine i na Poljudu u kavezu i na Maksimiru na zapadu. Imali su i krpu "nitko kao Loksa sa Kajze". Nestali su iste godine kad su i ušli u 1.hnl . Ovo "locco?si!" je obična zajebancija nastala na internetu i veze s ničim nema.
  • xavier
    12.1k


    Pa ima na Snetu onaj forumaš Kajzer koji je s Kajzerice i bio je nekad prije baš navijač Lokomotive prije njihovog "približavanja" s Dinamom...sad ne navija za nikog.
  • Stihl
    3k

    Ma da, tak nekaj je bilo. Sjećam se samo da sam ih vidio na zapadu ali više ne znam jel to bilo to kaj ti sad spominješ ili ono kaj je @Guinness spomenuo
  • Papastrumf
    12.5k

    Upravo tako. Locco?si! je zajebancija nastala na forum.hr-u. Ne znam šta bi kolegi @Zambatine škude pa da stavlja tu glupost..
  • Navijač Dinama
    8.4k
    gojm00fod1mo33h9.jpg

    Svegami, ukrades dedi zastavu, ugasio si navijačku skupinu :lol: :lol:
  • ZDS86
    206
    Moguce isto usklicnik ne sjecam se vise.
  • luftwaffe
    646
    Koliko nam je odvratna politička elita, da im u 2020toj smeta HOS, ova je država teški apsurd.
  • Dino
    2.7k
    Zato prijatelji dragi, iskoristite svoje pravo glasa i ne dajte da se pljuje na hrvatska obiljezja.
  • Baneki
    746
    Čitao sam prije par godina jedan poduži tekst koji se može pronaći na netu Fate od empires, od J.B. Glubba koji je opisivao životni ciklus različitih carstava, a na kraju ima i poglavlje o malim nacijama. Uglavnom, svako carstvo prolazi kroz različite faze, prvo je ono junačko (recimo naš domovinski rat), pa doba trgovine, pa doba intelekta, itd...dok se sve ne raspadne i ne pregazi ih neko drugo carstvo. Uglavnom prije ili kasnije ti junaci koji su stvorili carstvo/državu budu zaboravljeni a neki drugi "junaci" krenu rastakati sve što su ovi prvi stvorili...
  • Neki tip
    21.3k
    vidim što sve čitaš i koje su ti teme zanimljive pa dopusti da ti preporučim Ugu Vlaisavljevića, sarajevskog filozofa i sveučilišnog profesora, odnosno njegovu knjigu - Rat kao najveći kulturni događaj.
    Imao sam ga priliku upoznati, sjajan um i dobar čovjek.
    Nećeš se sa svime složiti, nisam ni ja, ali onda ne bi bilo ni zanimljivo.. Razgovarao bih sa svojom sjenom. :)
    Knjigu možeš nabaviti u našim antikvarijatima, našla bi se mislim, a možda ima i neki pdf na netu.
    Uživaj, siguran sam da hoćeš...
  • Bosna86
    11.7k
    Imaš na Academia.edu pdf, zanimljiva je knjiga
  • Majki2111
    3.3k
    Divim vam se ljudi. Ja nisam stekao naviku čitanja, a volio bih pročitat nešto. Kad vidim nešto ima 30 A4 stranica teksta, muka mi dođe.
  • Neki tip
    21.3k
    30!? Zahebavaš se, Majki, nema drugog objašnjenja.. mislio si na 300, al ti ispala jedna nula.

    Pa 30 stranica čita moj sin u 1. razredu. Ok, stripa, ne sitno tipkanog teksta, al svejedno. 30, hebemu, nije puno..
  • Ero
    980
    i majstore ti studiraš?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.