• Dani Olmić
    296
    Kad će klasicna presica uoci Monaca?
  • K3p
    176

    Ma ovo svo vrijeme do sutra navečer mi je višak.
    Prsti brži od glave :grin:
  • Marley
    1.8k
    presjeklo me kad sam procitala tvoj post, reko pa jel moguce da ne znam vise ni koji je dan u tjednu i sve sam krivo organizirala :lol:
    Dobro si me prepao haha...
  • don
    5.9k
    Čovjek ti je rekao da preferira 4-4-2Jos-Optimus

    433*
  • Sunja86
    1.2k
    Može li se ponoviti povijest pod Bjelicom:
    Dinamo - Atalanta 4 - 0
    Varaždin - Dinamo 1 - 0

    Dinamo - Monaco 4 - 0
    Varaždin - Dinamo 1 - 0
    :joke:
  • Crusades1986
    12.6k
    19:00 pressica. Netko je ovdje pitao.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Za utakmicu protiv Monaca spremamo koreografiju koja zbog svoje simbolike ne smije kasniti jer se podiže u trenutku kad igrači izlaze na teren.

    Tribine se otvaraju 2 sata prije početka utakmice i već tad budite svi na ulazima, sva mjesta moraju biti popunjena da koreografija u potpunosti uspije!

    SVI NA SJEVER!
  • NitkoBitan
    17.9k
    Za sjever najavljena koreografija. Ukoliko imate godisnju a ne dolazite mozete (morate!) prepustit svoje mjesto do sutra u podne. Takoder ako imate pojedinacnu ulaznicu/paket a ne dolazite bolje da poklonite kartu nego da propadne.
  • Filip 91
    804
    Obavijest BBB-a za sutra:
    Za utakmicu protiv Monaca spremamo koreografiju koja zbog svoje simbolike ne smije kasniti jer se podiže u trenutku kad igrači izlaze na teren.

    Tribine se otvaraju 2 sata prije početka utakmice i već tad budite svi na ulazima, sva mjesta moraju biti popunjena da koreografija u potpunosti uspije!

    SVI NA SJEVER!
  • recikaj86
    399
    Već sam sad uzbuđen i nestrpljiv ko malo dijete, a tko će dočekat sutra 21:00...
    I NAPRIJED PLAVI!
  • Krizy
    44.1k
    Bayern Monaco nismo iznenadili, pa ajmo iznenaditi Monaco :cool:
  • Dr Hofmann
    1.3k
    Ja sam nepopravljivi, infantilni optimist. Ne gubimo sutra, ovo su utakmice za Bjelicu stvorene (ovo može imati krive konotacije :lol: ). Neke od stvari koje se trebaju priznati pokojnom Ćiri da bi sad bilo ,,Sine, kakav Monaco, nemaju ti papci šanse sutra". Pa koliko god nerealno to bilo, lovi me taj suludi optimizam jer imamo sad malo zajebanijeg trenera. Ali ja sam debil, meni nitko nema šanse protiv Dinama, ja sam bio uvjeren da uzimamo Konferencijsku ligu prošle sezone
  • marcio amoroso
    36.8k
    Moja želja je da nakon drugog kola više ne budemo zadnji. To bi značilo da smo uzeli bar bod jer sumnjam da će neki klub dostići našu gol razliku od minimalno minus osam ako izgubimo.
  • Mihaljević
    10k
    Sutra je pobjeda imperativ ako mislimo proći skupinu, Monaco kod kuće, ne zanima me šta kažu kladionice, šta kažu analitičari, na svom stadionu ovakvi klubovi moraju pasti.
  • don
    5.9k
    A Monacova napadačka snaga trebao bi u Zagrebu biti Folarin Balogun. Zabio je golove u zadnje dvije utakmice u Ligue 1.

    "Samopouzdan sam, vjerujem u sebe. U dobrom smo nizu, ali to ne mora ništa značiti u Zagrebu, čeka nas dobar suparnik. To je klub s velikom poviješću, s razlogom je u Ligi prvaka, znam da je već pobjeđivato velike momčadi i mi ga jako respektiramo.", kazao je Balogun, koji, naravno, vrlo poštuje hrvatske nogometaše.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.