• Omake
    2.9k
    Svaka čast Krizy. Stephen King je pussy smoke za tebe.
    Po clubelo imamo iste šanse protiv Monaca kao tovari kontra nas. Onda nas je sreća izdala. Možda sada vrati.
    lani je Monaco u ligi primio duplo više golova u gostima, 28. Vjerujem da imamo snage, motiva i kvalitete da im poremetimo planove.
  • Marley
    1.8k
    dakle wow. Ne znam cime se bavis i kako zaradjujes za zivot, ali bilo bi steta da ovaj talent ne unovcis :lol: :up:

    Sto se tice tekme, x bi mi bio sasvim zadovoljavajuci. Nema drame ni ako izgubimo, ali barem muski i hrabro. Samo da vidim tu zelju i trud kao neku vecer.
  • Krizy
    44.1k
    bilo bi steta da ovaj talent ne unovcis :lol: :up:Marley

    Sumnjam, ali nikad se ne zna :rofl:
  • emilperska
    5.7k
    S obzirom na rupe u kadru i kratki period gdje je General odradio sve skupa 4-5 treninga prije Monaca, X bi bio velik kao kuća..
    Moramo očekivanja svesti u realne okvire.
    Mi se s Riletom, Torrenteom, 35 godišnjim KTCom branimo protiv ekipe koja ima u sebi nekoliko izglednih (karikiram) Mbappea i koja je de facto vodeća u Ligue 1 s čijeg krajnjeg ruba mi hvatamo prvotimce..
    Po meni je ovo od onog Citya 2019., najjaca momcad koja će gostovat na Maksimiru.
    Chelsea 2022. je bio pun igračkih klasa, ali ozbiljno raštiman. A Spursi 2021. isto nesto slično..
    Bit ce i potop radi kiše, sretno nama svima što idemo, a posebno dečkima na terenu od kojih samo očekujem da poginu na terenu..
  • OsamŠest
    3.5k
    Što više Francuza otraga, čisto da kuže kaj ovi dogovaraju..
  • NitkoBitan
    17.9k
    Uz lavovsku zelju i jasnu taktiku itekako imamo sanse. Mislim da ce i vremenski uvjeti ici nama u ruku s obzirom na to da bolje poznajemo travnjak.

    Kada Francuzici izadu na ovakav Maksimir po kisurini nece im bit do zivota a ne do nogometa :sweat:
  • Mihaljević
    10k
    35-martin-adeline-11-nathanael-mbuku-during-the-ligue-1-uber-eats-match-between-monaco-and.jpg?s=612x612&w=0&k=20&c=iOs_6ZKOm3dvX380qRCzKKRK0nQN7XCPoQu3wyMgx8E=
    Prije dvije godine, Monaco - Reims 1:2, utakmicu odlučio Mbuku golom u 93min, ponovilo se!
  • masacusec
    3.6k
    Neka svaki naš pojedinac da svojih 100% i neka svi izgore na terenu i pokažu muda, pa makar i izgubili...!
  • Mr Anderson
    8.4k
    Obozavam ta prva kola, jer nas protivnici uvijek podcijene.Infinity

    Ovi će nas sad još više podcijeniti nego da igramo prvu s njima.
  • MaliPizdek
    64
    ma samo da se naši bore i izginu na terenu pa kak bude... valjda nece opet 9 komada :sweat:
  • Dinamosaur
    1.5k
    Imate li ideju kako bi Bjelica mogao posloziti pocetnu postavu?

    Mozda neka kombinacija sa ovim igracima
    Nevistic
    Rile, KTC, Torrente
    Spikic,Misic,Sucic,Baturina,RPG
    Petko, Pjaca
  • Jos-Optimus
    2.3k
    Čovjek ti je rekao da preferira 4-4-2, nema šanse da istrčimo 3-5-2
  • Dinamosaur
    1.5k
    Nek preferira, ovo sam vise pobrojao igrace da se presloze sa 5 u obrani. Pa ne mora robovat nekom svom idealnom sistemu. Uostalom, napisi kako ti mislis.

    Inace pred svaku tekmu svi bacamo neke svoje postave a sad se nitko ne usudi ili nema ideje
  • Dani Olmić
    296


    Neva
    Rile - Max/Teo - Torrente - RPG
    Sucic - Baturina - Misic
    Spikic - Petkovic - Pjaca
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.