• Maxova dijagonala
    614
    Trebat će nam Neva na top nivou kao protiv Qarabaga malo je pao u formi u zadnje vrijemem
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Po cemu je pao u formi tocno? Mozda ako gledas broj primljenih golova, ali da njega nije bilo, bilo bi ih barem jos 5-6.
  • Maxova dijagonala
    614
    ma bilo je tu slabijih reakcija budimo realni.
    Saneov gol ispod ruke sa 20m
    Drugi gol protiv Slavena nije na vrijeme skupio loptu
    Ispadaju mu lopte kad izleti na ubacaj
    Ali sve je to normalno,jednostavno je i on malo potonuo sa ekipom.
    Vratit će se stari Neva koji sve živo skida uvjeren sam.
  • dinamozivivjecno
    2k
    evo ja apeliram da daju @Krizy da odradi koju stranicu u reviji i da se to sve podigne na jos visi level.
  • badjibadara
    3.2k
    Šteta da ove najave ostanu samo kao forum post, bilo bi recimo lijepo kad bismo ih čitali u Dinamo reviji.........

    Ništa ja ne sugeriram ni predlažem....

    Ali....
    Paggini

    Ništa ja ne sugeriram ni predlažem..., ali ne kupujem Reviju dok ne ubace Krizyjeve tekstove :cool:
  • Dani Olmić
    296
    Svaka čast Krizy. Idemo po pobijedu.
  • Krizy
    44.2k
    Hvala svima :smile:
  • Izet Hajrović
    2.2k
    Na Maksimiru nitko nije favorit! Kneževi, dobrodošli u plavi pakao.
  • Majki2111
    3.2k
    Možda više plava prašuma s obzirom na prognozu.... A i zavičaj oko terena. :snicker:
  • ZrnTSCHeZ
    147
    Ja noćas sanjal 4-2...vodili smo 3-0, oni smanjili na 3-2, al smo ih onda nekim golmanovim pacerskim golom dokrajčili
  • NitkoBitan
    17.9k
    Možda više plava prašuma s obzirom na prognozu.Majki2111

    Mene vremenska prognoza vise podsjeca na neki London... plavi London, nije lose :starstruck:
  • IceMan
    2.1k
    Osobno bih bio zadovoljan i s x, a ako bude pobjeda to će biti veliki rezultat.

    Ne treba sad pretjerivat i poletjet zbog pozitivnog šoka i novog trenera. Niti stvarati nekakav pritisak si oko toga.

    Monaco je jako dobra ekipa, pobjedili su Barcelonu i sigurno dolaze i ovdje puni samopouzdanja, al ajmo dat sve od sebe pa ćemo vidjet di će nas to odvest.
  • Crni86
    3.9k
    Ne ocekujem nista od rezultata. Jedino sta ocekujem je nabrijan, zeljan i agresivan dinamo sa ozbiljnim stavom i idejom kako barem pokusati ugrozit protivnika. Protiv lokse smo vec vidli da je neno ekipu vratio na postavke iz prvog mandata i to je izgledalo solidno nakon doslovce 0 treninga. Zelim dobru predstavu, da svi odemo doma zadovoljni sa jednim odlicnim sjecanjem bez obzira na rezultat.
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Ajmo Neno smisli nesto pa da izvucemo pobjedu i uhvatimo zalet
  • Infinity
    16.5k
    Ja sam se osobno nadao da cemo prvo kolo igrati kuci s Monacom. Obozavam ta prva kola, jer nas protivnici uvijek podcijene. Onako tanki smo namucili Reala, kud ces dalje :rofl:

    Monaco je po meni taman ekipa koja se moze pobijediti na neki nama dobar dan i njihovo mrsko. Ipak, nakon kante od Bayerna, ali i njihove pobjede nad Barcom, mi smo sad mozda u jos boljoj poziciji ako cemo gledati iz tog kuta podcjenjivanja. Ako tu dodamo i novog trenera koji je s razlogom na klupi Dinama, ja ne ocekujem nista manje nego pobjedu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.