• Majki2111
    3.2k
    Ma i u životu vjerojatno. Evo bio na piću s frendom nako 15 mjeseci. Različita situacija nakon faksa. Mene tržište bacilo na bzvz posao. Njemu je nešto bolje. Al ide kroz izazove. Ja sam karaktera koji je imao dosta problema sa samopouzdanjem. Al ako može i on kaj smo studirali skupa onda mogu i ja. Ispune tak razgovori s frendovima kolegama energijom za borvu u bolje sutra. Bitno je samopouzdanje psihički da. Vjerojatno se igrači osjećaju ko ja sad da želensvaku zadaću izvršit i da im se da Barceloma vjeruju da mogu proći.
  • Maxova dijagonala
    614
    Ma recite mi da sam lud al ja sutra očekujem ništa manje od 3 boda. Sviđa mi se nenin gard i izjave tipa bod me ne zadovoljava i moja najveća pobjeda u ligi prvaka tek slijedi. E to je trener a ne reć "šta dragi Bog da".
  • NitkoBitan
    17.9k
    Po kladionicama su tovari imali manje sanse protiv nas nego sto mi imamo protiv Monaca. Samo pametno i disciplinirano... Nas na Makismiru mogu dominirat samo crem de la crem europske ekipe sto Monaco nije (ali nije ni daleko od toga). Imat cemo nemalen broj prilika, na nama je da ih iskoristimo.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Već me žiga.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Uglavnom, s obzirom da je Ademi bio na presici pretpostavka je da počinje. U tom slučaju bi bilo mudro igrati s trojicom u vezi, znači da i Sučić počne. Jedino onda ne znam što bi bilo s Baturinom. Startati s Mišićem i Ademijem samo u vezi bila bi greška.
  • Guest1986
    22
    Mozda Baturina isto u sredini ali da se izvlaci na desno krilo. Nesto slicno je Olmo u nekim tekmama pod Bjelicom igrao
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus Mozda Baturina isto u sredini ali da se izvlaci na desno krilo. Nesto slicno je Olmo u nekim tekmama pod Bjelicom igraoGuest1986

    Tako nešto, Hoxha i Baturina na krilima i Petković u napadu.

    Inače umirem od smijeha kak su mediji nakon jedne tekme zaključili da Bjelica ne preferira Pjacu..
  • Guest1986
    22
    Mediji se ponasaju ko da su zalutali u sport. Igrat ce Pjaca kad Bjelica procjeni da su mu njegove kvalitete potrebne za određenu utakmicu
  • OldSchoolZG
    181
    Nadam se da bu dež/kiša fejst curil tak da bu teren blatan i to bi trebalo
    usporiti Monaco, kajti to kaj su delali Barceloni s svojom hitrošču/brzinom je bilo uffff. Dobili 2-1 Barcu, svaka čast. Barca je bila celu tekmu s igralcem manjše al svejedno su dobri.

    Nadam se kak je Bjelica, pripremil naše igralce, gda/kad nam zabiju prvi-drugi gol se nesmemo
    raspasti kaj je navada/običaj ove ekipe (sparta 1-4, kosovo 0-2, paok 0-5, bayern ....).
    Očekujem samo da pogineju na terenu , i če/ak zgubimo ne višje od 2-3 gola razlike.
    Vidli ste jučer kak su sve ekipe iz slabših lig doživele potope (celtic, salzburg itd.) valjda mi nebumo.

    Za nekaj višje treba vrnuti bivše dinamovce, i kupiti nekaj boljših strancov od ovih kaj smo doveli , to bumo valjda sledeče sezone.
  • don
    5.9k
    KTC spreman i igra u prvih 11.
  • Dani Olmić
    296
    Zato nam stakleni Stojkovic opet mora pauzirat….
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪don Zato nam stakleni Stojkovic opet mora pauzirat….Dani Olmić

    Otkud ti to?
  • wolfgang14
    1.6k
    Luka Stojković je opet ozlijeđen i propustit će nekoliko utakmica! Nema sreće taj dečko, nakon što se oporavio od svih ozljede, koje su ga napale zadnjih godinu dana, počeo je igrati i dobivao sve više minuta. Međutim, nakon utakmice protiv Banjola u Kupu, ponovno je osjetio mišić. I propustio Bjeličin debi protiv Lokomotive (5-1). Prve informacije tada su govorile da se radi o grču i da je Stojković odmarao iz predostrožnosti. No, čini se da se ipak radi o nešto ozbiljnijoj ozljedi, rupturi mišića, zbog koje će Stojković opet propustiti nekoliko utakmica u nizu. Osim Lokomotive i Monaca neće ga biti niti u Varaždinu u nedjelju, bude li sve u redu, bez daljnjih komplikacija, trebao bi početi trenirati za 10-ak dana i vratiti se nakon reprezentativne stanke.

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/ktc-polozio-test-igra-protiv-monaca-novi-problemi-stojkovic-opet-mora-pauzirati/135822
  • The Undertaker
    5.5k
    To su, koliko pratim, "normalne" ozljede nakon dužeg neigranja. Bit će i on i Kačavenda stakleni još neko vrijeme.
  • vjeko1701
    8.6k
    Najčešće da. Nakon takvih ozlijeda često bude prvo skoro cijela sezone neigranja + poluzezona manjih ozlijeda. Valjda će se to sve stabilizirati do proljeća.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.