• Mali Zeus
    13.3k
    Dakle sjajno. :ok:
  • Maximo
    526


    Očekujemo da tako ostane i nakon srijede :D
  • Ludovic IX
    7.3k
    mislim da nema previše vremena da bi on sad neke uigrane akcije slozio do srijede ali vjerujem da će pripremit reakcije na njihovu igru i da ćemo prilike slagat nakon oduzetih lopti i brze tranzicije..

    samo da obranu ustabili do srijede.. da im ukaže di griješe i kak da se postavljaju
  • Laugreano
    2.5k
    Kad dođe trener kojeg i Ademi i Petković gledaju sa strahopostovanjem, ostatku svlacionice sve je jasno. Ne trebaju ni znati tko je Bjelica.
  • miro
    4.4k
    Mene baš zanima hoće li i protiv Monaka iz obrane Ristovski i Bernauer imati pokušaja slanja lopte na koju iz sredine uletava Baurina. To je 3-4 puta pokušano protiv Lokomotive i tu ne mislim da akciju kod gola kad je išao centaršut, negu baš duboka lopta sa svoje polovice iza leđa obrane. To mi se recimo činilo kao nešto uigrano u tih par dana s Bjelicom
  • Maximo
    526
    Meni je nevjerojatno da pod Bjelicom i špika izgleda iskoristivo...
  • tp1997
    486
    Mene najviše brinu stoperi.

    KTC ako će i igrati, igra kao tek oporavljen od ozljede; Torrente je dobar bio protiv Lokse ali nam je za ozbiljnije utakmice realno još nepoznanica; a Max, koliko god da mi je drag igrač, u svakoj jačoj utakmici dobije po jedan-dva moždana...
  • Borovljanin
    98

    Raulu, iako igra prvu utakmicu u LP, ovo neće biti ‘najveća’ utakmica karijere. Igrao je i protiv Reala i protiv Barcelone. Znam da nije nešto igrao u zadnje vrijeme, što zbog ozljede, što zbog isteka ugovora, ali i tu zbog adaptacije. Ipak, vjerujem da on to može odigrati.
  • Krizy
    43.9k
    Da li bi sutra bili zadovoljni bodom?

    "Znate moj odgovor, zašto me to pitate? Nikad nisam zadovoljan s bodom i igrat ćemo na pobjedu. Vidjet ćemo kako će se utakmica razvijati i hoće li nas bod zadovoljiti, ali ići ćemo na pobjedu."
  • dinamozivivjecno
    2k
    za razliku od Jakira koji je govorio kako momcad mora uzivati u ligi prvaka Bjelicine rijeci jasno upucuju da je samo pobjeda opcija i tu ima veliki plus od mene.
  • Dr Hofmann
    1.2k
    I eto, za sve buduće trenere Dinama je čovjek odgovorio.

    Nema mrmljanja u bradu o moćnom klubu iz liga petice koji imaju proračun pet puta veći i ostale kmetovske izjave...Nismo došli uživati u utakmicama.

    Idemo na pobjedu, pa kud puklo da puklo. Ja da sam igrač ne bi imao nikakve kočnice, izađi na teren, udri sto minuta pa bumo vidli
  • mali M
    5.2k
    a Max, koliko god da mi je drag igrač, u svakoj jačoj utakmici dobije po jedan-dva moždana...tp1997

    I dalje ista floskula... Jednak broj moždanih po tekmi pokažu KTC i Mae. Čak je Mae pokazao i blago komatozno stanje protiv Bayerna i Slavena... Daj prestanite pojedinačno izdvajati naše stopere jer su jednako ograničeni kvalitetom. Da nisu, nebi bili u Dinamu. Mislim da će svima njima bitan čimbenik biti trener...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.