• Mali dioničar
    15.5k
    možda ne bi Nevistić pogriješio d golaKrizy

    Pogrešna izjava.

    Mogao je radije kritizirati Petkovića za groteskno iznudjivanje penala na 2:1, a ima čovjeka na 11 metara.
  • Paggini
    22k
    Najveće su zasluge od Sergeja Jakirovića. On ju je selektirao i trenirao. Posvetit ću mu ovaj bod, žao mi je što nismo pobijedili da mu posvetim i pobjedu.Krizy

    Gospodin, ali znaš ti dobro Neno da je ovo tvoj bod :cool:
  • NBC
    37
    Top
  • Endeavour
    595
    Vjera da možemo je najveća pobjeda danas. Lako za bod. Ja sam prezadovoljan stavom momčadi i da smo primili i za 2:3.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Meni je igra dobra, čak na protivnika i hype istih odlična bila, postavka također, sve to stoji.

    Ono što me zairitiralo kod Bjelice samo večeras su zamjene, odnosno broj istih.

    Da napravio je pravovremene zamjene, sve stoji, tko što ih je recimo u usporedbi i Čačić radio, samo Čačić bi čekao nadoknadu iscjedio dušu iz igrača pa onda tek ubacio.

    Tebi se na 2-0 Monaco još više otvorio, uvodiš Kačavendu(bio je ok) i Roga(dobro odradio zamjenu za Ademia) ali na tolikom širokom prostoru moraš ubacit još jednog-dva brzanca tipa Hoxhu i Cordobu/Kulenovića ili cak recimo Špikića koji bi uz brzinu i defenzivno odradio odlični rolu, ali eto, bilo prošlo i završilo.
  • jedan u nizu
    8.5k
    Kacavenda i Rog su bili jako dobri, i odlicne zamjene.
    Ostatak ekipe je fizicki pao i nismo se ni blizu otvarali koliko smo to radili do neke 70. minute.
    Da smo nastavili sa tim tempom razbili bi ih.

    Rog je skupio odlicnu asistenciju. Kacavenda bi isto imao odlicnu asistenciju da je Petko ono zabio.
  • Orc123
    8.2k
    Bravo za trenera
  • Dani Olmić
    296
    Jedan je Neno.
  • don
    5.9k
    Bjelica nije prije bio ovakav. Bjelica je napredovao kao trener. Nema nikakav ego u sebi koji će iznositi prema klubu/igračima/navijačima. Ima ego pobjednika, prgavog pobjednika. Čovjek pola pressice hvali Jakira kako kupi kajmak njegovog rada.

    Nismo mogli boljeg trenera izabrati, činjenično.
  • Majki2111
    3.2k


    Kakva presica, kakav govornik
  • Pop corn
    8.4k
    Minus za zamjene, vađenje najboljeg igrača uvjerljivo na terenu, a ostavljanje najnespremnijeg igrača na mjestu špice. Trebao je uci Kulenovic, a Martin ostati u igri.Miro Vugrinec

    Tražio je Martin Baturina izmjenu, nije više fizički mogao.
  • masacusec
    3.6k
    Ima nešto u tom Bjelici. Kakav je da je, evidentno je vrhunski motivator i ima muda. S mjeseca se vidi da nije zadovoljan ovim 1 bodom.
  • sport
    3.4k
    Bravo majstore,šteta da ti nisi postao trener umjesto Bjelice i pripremio utakmicu jer onda nam vjerojatno ni nebi trebale zamjene jer bi vodili bar 3-4 razlike.Prespavaj utakmicu pa onda glumi generala poslije bitke.Pa nismo mi izgubili 2 boda zbog ne zamjene Petka već zbog nesretnog proklizavanja Nevistića kod prvog gola.
  • jedan u nizu
    8.5k
    Konacno nogomet koji sam prizeljkivao kod Jakira ali ga nikad nije ostvario.
    Jednostavniji, okomitiji, brza tranzicija.

    Monaco je imao vise posjeda, vise dodavanja ali mi smo bili opasniji jer su nase kretnje bile okomitije, brze smo izlazili iz obrane i napadali na polupostavljene obrane. Dijagnolana dodavanja, brze lopte, odlicno. Sve je odlicno funkcioniralo do 70min, kada vise nismo imali energije za tako nešto, i kada su nasi igraci ocito osjetili potrebu za privodenjem utakmice kraju.
    Nemam zamjerke na to, vodili smo 2-0 sa 15min do kraja, a golove smo primili iz gresaka.

    Glupo mi je pricati o potpisu trenera nakon 2 utakmice, ali mislim da nakon godinu dana jako loseg nogometa, mozemo reci da vidimo ozbiljni pomak prema naprijed
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.