• Big Daddy
    1.3k
    Pomak je i više nego očit i to u vrlo kratkom vremenu, očekujmo još puno više što više Bjelica provede vremena s ekipom.
  • pencilneck
    681
    Jos jednom se dokazalo da pravom treneru treba 1 utakmica da napravi pomak u odnosu na prethodno stanje. Isto je napravio i Vaha kad je dosao. S druge strane, prevare od trenera mozes prepoznati kad kazu "dajte mi jedne pripreme pa cete onda vidjeti".
  • prefontaine
    492
    Mene s vremena na vrijeme malo "prebaci" pa se zapitam je li ipak Neno taj... A onda vidim koliko guši one dolje, pa oni ga ne ispuštaju iz ruku, jezika i tipkovnica, i time me uvjere da je Neno TAJ!

    Hvala na otvaranju očiju, južna i tužna braćo.

    Samo naprijed, treneru!
  • Jurki
    11.8k
    "dajte mi jedne pripreme pa cete onda vidjeti"pencilneck

    Najgluplja izjava kaj sam cul ikad od bilokojeg trenera.
    Po tome nebi imalo smisla mijenjati trenera tokom sezone.
    Covjek koji zna kaj radi u kratko vrijeme poslozi ekipu, pod uvjetom da ta ekipa ima neku kvalitetu.. sve ostalo su floskule.
    Sad bumo vidli razliku između Jakirovih i Bjelicinih "reprezentativnih stanki".
  • marcio amoroso
    36.7k
    Bjelica za vrijeme reprezentativne stanke nema pola momčadi, ali ima cijelu obranu i vjerujem da će na tom biti i fokus.
    Nevistić, Moha, Rile, Gabriel, Theo, Max, Mmaee, Torrente, Ogiwara, Oliveras. Svi su mu tu. Tu mu je čak i zadnji vezni Mišić pa mislim da će se s njima kvalitetno raditi u pauzi.
  • Jurki
    11.8k
    obrana nam je tak i tak najveca rak rana.
    I ako u to vrijeme poslozi obranu, na konju smo.
  • marcio amoroso
    36.7k

    Ma ne može se u to vrijeme posložiti obrana, ali vjerujem da će napredak biti osjetljiv.
  • Jurki
    11.8k
    u odnosu na Jakira siguran sam da moze u ta 2 tjedna napraviti puno.
    Nisu ti igraci zaboravili igrati, vec je puno ako se promijeni pristup svakoj utakmici.
    Jucer kad sam videl sastav, doslo mi je slabo.. a na kraju nam je zadnja linija dobro izgledala.
  • Krizy
    43.9k
    Vodili ste 11 utakmica protiv trenera Monaca, jeste li se čuli?

    "Malo smo izgubili kontakt otkad sam otišao iz Austrije, Adi Hütter je jako simpatičan lik. Jako mi je drago da je na nivou na kojem jest, on je to zaslužio svojim radom. Imamo i zajedničkog menadžera, puno toga nas povezuje i kao dobrog prijatelja ću ga željeti pobijediti, kao i on mene naravno, ali nadam se da ćemo mi biti uspješniji."

    To je to, a ne uplašen kao miš na svaku europsku.
  • tp1997
    486
    Jučer me bacilo na nostalgiju pa sam išao nešto proučiti...

    Od Bjeličinog prvog mandata do tužne ere Bišćana pa onda i Jakira, Maksimir je bio gotovo pa neosvojiva tvrđava u Europi neovisno o tome tko na njemu gostuje. U tom periodu Dinamo je, ako dobro brojim, odigrao 35 domaćih europskih utakmica, od čega je pobijedio 21 (među kojima Atalanta, Tottenham, Fenerbahce, Chelsea, Sevilla, Benfica...), remizirao u 9, te izgubio samo 5, sve redom od respektabilnih protivnika (Young Boys, Manchester City, Villarreal, West Ham, Milan).

    To je ekipa koju je izgradio Bjelica, a onda uvelike naslijedili Mamić, Krznar, Kopić i Čačić. Veselim se novim skalpovima velikana na Maksimiru, počevši možda i od srijede, bude li sreće.
  • Big Daddy
    1.3k
    Razlika izmedju Jakira i Bjelice je ta da se kod Bjelice odmah, nakon 2 dana vidi njegov rukopis, tj. njegov utjecaj na igrače i igru, dok sam se kod Jakira bezbroj puta pitao: KAJ SI TI i jesi li se uopce pripremao za ovu tekmu!?
  • Krizy
    43.9k

    Bez nepotrebnog boldanja (koje sam maknuo), jel ti sve treba crtati?
    Domaća zadaća za danas: Pročitaj pravila prije sljedećeg posta.
  • Nogo
    3.7k
    Screenshot-20240929-135219-Instagram.jpg

    Treneru, dobrodošli još jednom i nastavite samo ovako! :fire:
  • Mali Zeus
    13.3k
    Još uvijek bez domaćeg poraza s Dinamom, a u Europi mislim da je izgubio dvije. Nek me netko ispravi.
  • masacusec
    3.6k
    a u Europi mislim da je izgubio dvijeMali Zeus

    Izgubio doma od young boysa i od citya, i to je to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.