• Crni86
    3.9k
    Tada je ekipa bila bolja zato jer ju je neno poslozio. Imao si momcadsku igru gdje su onda iskakali pojedinci. To je i sam olmo par puta naglasio.

    Ovoj ekipi od danas je tesko sudit jer ne znamo koji je njezin plafon te nismo bas vidali puno neke automatizme i momcadsku igru. Sada imaju istog trenera i mislim da cemo na kraju sezone moci tek usporediti te dvije ekipe i donijeti neki konacni sud.
  • Jurki
    11.8k
    o kvaliteti širine kadra jer nigdje u medijskom prostoru nisam naišao na uspoređivanje prvih 11 2018. i 2024. jer momčad sačinjava 24+ igrača.Izet Hajrović

    Upravo to. Isto tak bas o nekom rezultatu, uspjehu/neuspjehu moze odluciti 1 jebena stativa.
    Cacicev Dinamo bi bil rezultatski uspjesniji da je Bockajeva lopta umjesto na precki odsjela iza leđa Salzburgovog golmana.
  • modri7
    141
    Možda sada ima bolju ekipu od one koju je u Dinamu zatekao u trenutku kad je tek došao u prvom mandatu, ali je odmah dobio Petka, Oršu, Majera, KTC-a, Dilavera, Hajrovića i Kadziora. A imao je i Olma koji je klasa, dvije iznad svih koje sad imamo u klubu.

    KTC je bio u prajmu, Dilaver koji je jako karakteran, Kadzior koji je imao top statistiku (77 utk, 21g + 22a) i koji je bio savršen za probijanje bunkera, Petko i Oršić tada još uvijek nepoznanica a tek kasnije smo postali svjesni kakve igračine smo dobili. Majer se možda nije ispočetka uklapao u Bjeličinu viziju (dijelom i zbog toga jer je Olmo igrao na njegovoj poziciji) ali je kasnije pokazao o kakvom je igraču riječ.

    Zatekao je i Livakovića, vječno podcijenjenog Rrahmanija, pravu šestica i razbijača Šunjića, Nikolu Mora, moćnog Gavranovića i Ademija u prajmu.

    Na kraju, sve su to karakterni igrači koji su se savršeno uklopili i funkcionirali.

    Poštovanje za trenutni kadar koji imamo, ali nema dileme koja ekipa je jača. I nadam se da će Dinamo opet doseći onu razinu kad se niti protiv Guardiolinog Cityja nismo blamirali, a protiv svih drugih smo imali šta pokazati.

    Imamo i sada kvalitete i ovi igrači tek trebaju napredovati i dodatno se isprofilirati jer nije isto kada imaš karakternog trenera sa vizijom i nekoga tko nije dorastao.
  • NORTE
    11.5k
    Jučer na Loksi je od oka bilo oko 7 tisuća ljudi, plus minus. Izdano 8300 ulaznica.

    Loše vrijeme i prognoza su svakako utjecali na posjetu, kiša do 13 pa opet za vrijeme tekme, a još više je utjecalo i nekoliko slabih i sramotnih izdanja igrača prije toga.
    Potrefilo se da je dan prije kišne Lokomotive bilo pravo ljeto s 28° i vruće na suncu, a dan poslije tekme evo opet vedro i predivno.

    U idućih 8 tjedana imamo 7 gostovanja i samo dvije domaće tekme, Monaco i Osijek.
    Valjda će nas pomazit vrijeme protiv Monaca.


    Btw, nije mi jasno zašto nakon corone nisu vratili pravilo o 3 zamjene.db-izbjeglica

    Nije tema, ali time se išlo na ruku nogometašima pa sad više njih dobiva priliku zaigrati. Meni je to ok.
  • Big Daddy
    1.3k
    “ Btw, nije mi jasno zašto nakon corone nisu vratili pravilo o 3 zamjene.”

    To je za nas fenomenalna stvar jer imamo širok kadar i više igrača igra, uvedemo još 2 svjeza igraca vise, manje nezadovoljnih, ne daj Boze da to ikada vise promijene.
  • Kaktus Car
    571
    ali je odmah dobio Petka, Oršu, Majera, KTC-a, Dilavera, Hajrovića i Kadziora.modri7

    Aha, zar se treba ići vaditi kakvi su bili komentari na dolaske nekih od tih igrača kada su dolazili u Dinamo? Lako je sada pričati priče. Bolje bi iz toga bilo naučiti da se ne donose ishitreni sudovi o igračim koji nisu još ni dobili pravu šansu u poštenim uvjetima.
  • modri7
    141
    Nisam bio aktivan tada na ovom forumu pa ne znam, ali je sigurno bilo dosta negativnosti. Ako misliš da sam podcijenio nekog od sadašnjih prvotimaca, pročitaj zadnju rečenicu u prethodnom postu.
  • CastAway1986
    1.5k
    Kakvi su jazavci oni kvazinovinari iz Sportskih, koliko kritiku pri ocjenjivanju uputise Bernaueru koji je odigrao sasvim pristojno jučer plus Cordobi upisali asistenciju za Ademija a zapravo je asistirao RPG
  • Kaktus Car
    571
    Nije pitanje ovaj forum ili drugi forumi ili portali ili stadion ili birtija. Bilo je puno onih koji su sumnjali u Petkovića i Oršića. Dovoljno je zapitati se kakva bi danas bila reakcija nekih da Marić pokuša dovesti napadača koji nije imao impresivan napadački učinak čak ni u Serie B ili krilo koje se nije nametnulo u Rijeci. Dosta je ljudi u njih sumnjalo, a malo tko je mogao očekivati kakav će učinak u konačnici ostvariti.

    Novim igračima treba dati ovu sezonu i tek onda ćemo moći govoriti o tome koji je Dinamo imao bolji kadar. Puno je prerano pokušavati donosti ocjene u rujnu.
  • Kaktus Car
    571


    Realno Bernauer bi mogao biti taj koji će profitirati od promjene trenera i prelaska na direktniji nogomet kakav Bjelica preferira. Jučer je isto u par navrata pokazao koliko opasnu dugu loptu ima.
  • Big Daddy
    1.3k
    Sve ok, al nek ne pretjeruje s tim, tj. na silu. Ne znaci ak su dvije prosle, da mora i treća iako situacija uopce nije za dugu loptu.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Nije tema, ali time se išlo na ruku nogometašima pa sad više njih dobiva priliku zaigrati. Meni je to ok.NORTE

    može se i tako gledati.

    međutim, ja bi prije rekao da se tako pomaže bogatijim momčadima.
    za HNL je to u slučaju dinama super, jer za tu razinu imaš širinu i ako nešto ne ide sa 5 novih igrača možeš puno toga okrenuti.

    međutim, u europi...pogotovo u jačim utakmicama, nama bi više odgovaralo da se vrate 3 zamjene.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    to smo znali i prije, jučer je manje komplicirao u nekim situacijama gdje bi inače napravio grešku i još treba poraditi na tome. Nema potrebe da ide driblati Čopa kad je zadnji u liniji. I još nešto važno, Max je rođeni lider, jučer se pošteno izderao na RPG-a jer nije pratio liniju obrane iako je Čop svejedno bio u malom zaleđu, ali malo je falilo da zaleđa ne bude i da Čop izleti sam pred Nevistića. Ima fantastičan pregled igre i nogometni IQ, mogao bi on biti top.
  • Crni86
    3.9k
    francuski emir dilaver koji nedostatak duel igre prikriva nogometnom inteligencijom :grin:

    Mislim da je isla i uputa od strane trenera stoperima da se sve lopte rjesavaju na prvu. Preko dilaverovih lopti smo izlazili u prvom mandatu, uvjeren sam da cemo preko maxovih u drugom. Imam vjeru da ce Neno rijesiti neke Maxove musice (kao ova sta si naveo s dribljanjem copa).
  • Omake
    2.7k
    Jurišić je oholi maloumnik svjetske klase.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.