• Nino Bule
    13.8k
    Ne znam kako monaco igra, ako igraju puno visokog presinga treba riskirat s maxom jer nam moze donjet puno toga dobrog ko u dvomeču s betisom, odma misic moze malo vise na terenu stajat a ne između dva stopera i odma smo opasniji po protivnicki gol, ako ne pritiscu stopere onda torrente ktc
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Daj nam graza nagovori da se tivra jbt,nije Kao onaj sto je otisao sa zapada na sjever u protestu protiv nas :pray: pozdravi ga od mene maksuz:heart:
  • Maxova dijagonala
    417
    Ako Bati i Petko budu na nivou možemo se nadat nečemu protiv Monaca. Bjelica će ih sigurno nabrijat za razliku od Jakira koji bi im reko "šta Bog da".Bod bi bio top a pobjeda bi išla u povijesne knjige uz bok Feneru i Atalanti.
  • don
    5.7k
    Mmaee out za Monaco, KTC ako se priključi treninzima na vrijeme može konkurirat za utakmicu.
  • dinamozivivjecno
    2k
    mislim da su Torrente i Max sigurni za Monaco, sad eventualno ako ce KTC biti spreman mozda otpadne jedan od njih dvoje posto Bjelica vise preferira igru sa 4 iza.
  • Dr Hofmann
    1.1k
    Ma nema ljutnje, ja sam autor ove genijalne izjave da Ademi izgleda veteranski. Jebi ga, meni je izgledao loše u prvom poluvremenu. Nek me opovrgne svaki put, dabogda zabio i protiv Monaca u srijedu. Nadam se i da nema ljutnje s druge strane, smatram da nisam ništa jako ružno ili na osobnoj razini napisao protiv Ademija. Meni nije trenutno za prvu postavu, ali to je i ljepota Zone, nogometa i navijanja. Ne moramo svi imati isto mišljenje, u tome i je čar. Daj Bože da odigra najbolju sezonu ikad
  • Kepec
    5.7k
    smatram da nisam ništa jako ružno ili na osobnoj razini napisao protiv AdemijaDr Hofmann

    Nikako to, samo sam htio istaknuti da se ponekad prebrzo igrače pregrubo kritizira iako oni imaju još puno toga za pokazati. Da nije za prvu postavu se slažem, ali to je nešto što će trener najbolje raspoznati u narednim danima tko je u kakvoj spremi.
    Kada nešto ne valja treba to reći i treba tražiti bolje iz tog igrača, ja se nadam što više ovakvih dokazivanja navijačima često osporavanih igrača da ipak nešto vrijede.
    Kažem, kritika je dobra, samo ponekad je možda bolje preskočiti komentar, pričekati neko vrijeme pa onda nešto napisati. Špikić je igrač koji je x puta pokazao koliko glupe odluke i greške ima, isto tako je x puta pokazao koliko je kvalitetan igrač. Pa sad ti znaj kaj s njim...
  • NORTE
    11.5k
    "Stojković je na treningu malo osjetio mišić, ali mislimo da nije ništa ozbiljno. Samo mu se, čini mi se, zgrčio mišić, ali nismo željeli ništa riskirati. Theophile-Catherine može biti opcija za srijedu, ali Mmaee ne. Theophile-Catherine će igrati samo ako bude sto posto spreman."
  • Izet Hajrović
    2.1k
    "Sjećam se da je netko kazao da je ova momčad koja sad stanuje u Maksimiru bolja od one koju je Bjelica imao u prvom mandatu. Taj koji je to izjavio mora se zapitati zna li uopće išta o nogometu - kazao je u uvodu Tomislav Ivković."

    Nenad Bjelica na uvodnoj press konferenciji - "Budite uvjereni da mi imamo visoko kvalitetnu ekipu, ja bih rekao, uspoređujući to s ekipom koju sam ja vodio 2018. da je to možda po širini kadra kvalitetniji kadar, puno veća mogućnost rotiranja i moram reći da sam zaista, zaista zadovoljan što mogu voditi ovakav kadar kakav ima Dinamo."

    Nenad Bjelica nakon Lokomotive - "Imamo jako kvalitetan kadar, boli me dva dana glava jer nisam znao koga staviti, osobito u ofanzivnom dijelu."

    Zna li Bjelica uopće išta o nogometu? Zašto nam na klupi sjedi čovjek koji ne zna ništa o nogometu?
  • Jurki
    11.8k
    vrijeme bu pokazalo koja je momcad "bolja".
    Isto tak kaj je trebal trener koji je tek dosel u klub izjaviti: "ova skupina nogometasa ne valja ni za županijsku ligu"?
    Kaj je trebal pokopati javno te igrace, a posljedicno i sebe kao trenera Dinama?
    Ja cu reci da ti ne valjas.. i onda cu ocekivati da ti "gines" za mene?
    Cinjenica je da je ovaj kadar ima bolje zamjene nego onaj iz 2018.
    Na ovima je da dokazu i pokazu koji im je plafon.
    Pravi vojskovođa vjeruje u svoju vojsku, bez obzira na cinjenice. I tom izjavom je Bjelica napravil jedino kaj je trebal.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Momčad iz prvog bjeličinog mandata je imala par igrača visoke kvalitete, recimo olmo, tu kvalitetu sad nema ni jedan dinamov igrač. Međutim, ova momčad definitivno ima veću širinu.

    Pa sjećam se da su tad u najvažnijim mogućim utakmicama europske sezone ulazili gjira i šitum. Igrači kojima je karijera nakon toga jasno pokazala da nisu igrači za klub poput dinama.

    Također, treba imati na umu da iako to nije bilo davno, nogomet je bio drugačiji, to je bio period kad su još uvijek postojale samo 3 zamjene! Danas momčad koja ima širinu sa 5 zamjena može praktički u potpunosti okrenuti svoju igru.

    Btw, nije mi jasno zašto nakon corone nisu vratili pravilo o 3 zamjene.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    Cinjenica je da je ovaj kadar ima bolje zamjene nego onaj iz 2018.Jurki

    E to je ključno, kada se spominje ta Dinamova kvaliteta, uglavnom se to odnosi na kvalitetu širine kadra. Širina kadra nam je prošle sezone donijela duplu krunu, a ove sezone smo još kvalitetniji. O uspoređivanju prvih 11 bi se dalo raspravljati, ali o kvaliteti širine kadra nemamo što raspravljati. Na početku su svi hvalili kako Dinamo ima duplirane pozicije, nevjerojatnu kvalitetu, druga momčad bi se borila za prvo mjesto, itd., a Tomislav Ivković se svojom izjavom obrušio baš na te komentare, o kvaliteti širine kadra jer nigdje u medijskom prostoru nisam naišao na uspoređivanje prvih 11 2018. i 2024. jer momčad sačinjava 24+ igrača.
  • The Undertaker
    5.4k
    Pjaca, Rog, RPG, Petković, Mišić, Baturina, Ristovski...

    U talonu Sučić, Kačavenda, Stojković...

    Dinamo trenutno ima bolju ekipu nego onu kada je Bjelica preuzeo klub prvi put. Pa nama je Budimir bio prva špica.
    Drugi je par rukava što je on nakon dolaska napravio od te ekipe.
  • blubach
    302
    Dal je kvalitetnija ili ne, o tome se može razglabati (osobno mislim da je prije bila jača, prvih 11), ali i da je sada 10 puta slabija, Bjelica sigurno ne bi to rekao i u bilo kojem slučaju bi reko da je sada jača. To je mentalitet i psihološki aspekt koji Bjelica daje na sebe, igrače, okolinu....tako treba.
  • Cosey
    512
    Sad smo širi, ali onda je bila bolja momčad.
    U tom prvom mandatu meni je bilo nezamislivo da mi imamo blamaže protiv al pari ekipa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.