• Nino Bule
    13.8k
    Ne znam kako monaco igra, ako igraju puno visokog presinga treba riskirat s maxom jer nam moze donjet puno toga dobrog ko u dvomeču s betisom, odma misic moze malo vise na terenu stajat a ne između dva stopera i odma smo opasniji po protivnicki gol, ako ne pritiscu stopere onda torrente ktc
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Daj nam graza nagovori da se tivra jbt,nije Kao onaj sto je otisao sa zapada na sjever u protestu protiv nas :pray: pozdravi ga od mene maksuz:heart:
  • Maxova dijagonala
    403
    Ako Bati i Petko budu na nivou možemo se nadat nečemu protiv Monaca. Bjelica će ih sigurno nabrijat za razliku od Jakira koji bi im reko "šta Bog da".Bod bi bio top a pobjeda bi išla u povijesne knjige uz bok Feneru i Atalanti.
  • don
    5.7k
    Mmaee out za Monaco, KTC ako se priključi treninzima na vrijeme može konkurirat za utakmicu.
  • dinamozivivjecno
    2k
    mislim da su Torrente i Max sigurni za Monaco, sad eventualno ako ce KTC biti spreman mozda otpadne jedan od njih dvoje posto Bjelica vise preferira igru sa 4 iza.
  • Dr Hofmann
    1.1k
    Ma nema ljutnje, ja sam autor ove genijalne izjave da Ademi izgleda veteranski. Jebi ga, meni je izgledao loše u prvom poluvremenu. Nek me opovrgne svaki put, dabogda zabio i protiv Monaca u srijedu. Nadam se i da nema ljutnje s druge strane, smatram da nisam ništa jako ružno ili na osobnoj razini napisao protiv Ademija. Meni nije trenutno za prvu postavu, ali to je i ljepota Zone, nogometa i navijanja. Ne moramo svi imati isto mišljenje, u tome i je čar. Daj Bože da odigra najbolju sezonu ikad
  • Kepec
    5.6k
    smatram da nisam ništa jako ružno ili na osobnoj razini napisao protiv AdemijaDr Hofmann

    Nikako to, samo sam htio istaknuti da se ponekad prebrzo igrače pregrubo kritizira iako oni imaju još puno toga za pokazati. Da nije za prvu postavu se slažem, ali to je nešto što će trener najbolje raspoznati u narednim danima tko je u kakvoj spremi.
    Kada nešto ne valja treba to reći i treba tražiti bolje iz tog igrača, ja se nadam što više ovakvih dokazivanja navijačima često osporavanih igrača da ipak nešto vrijede.
    Kažem, kritika je dobra, samo ponekad je možda bolje preskočiti komentar, pričekati neko vrijeme pa onda nešto napisati. Špikić je igrač koji je x puta pokazao koliko glupe odluke i greške ima, isto tako je x puta pokazao koliko je kvalitetan igrač. Pa sad ti znaj kaj s njim...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.