• Nogo
    3.7k


    Volio bih Bernauera vidjeti na šestici uz Mišića i Baturinu. Mislim kada se oporave Mmaee i Ktc da bi Berni mogao igrati ovu poziciju radi agresivnosti i dugih lopti.
  • Dida56
    0
    Jučerašnji pogodak Vrbančića me podsjetio kako je Dinamo dosta golova dobio od svojih igrača na posudbi u drugim klubovima.Od ostalih igrača koji su zabili Dinamu na prvu mi na pamet padaju Kulenović,Marin,Čop,Štefulj,Topić.
    Ima li netko možda točan broj Dinamovih igrača na posudbi koji su zabili Dinamu?
  • Svi na Sjever
    2.3k
    I meni je zapeo za oko nepravedan opis i ocijena igre Bernauera u SN, decko je odigrao vrlo dobru tekmu sa jedno 5-6 iznad prosječnih paseva što po podu,što dijagonale.

    Ispod radara je prošao njegov vrhunski pas za Kuletov zicer protiv Belupa proslo kolo,kojeg se nebi postidili neki vrhunski veznjaci.
  • Sixthway
    480
    Neznam kad sam zadnji put vidio igrača koji se toliko veselio golovima ko R.Torrente , kao da mu je uteg od miljun tona pao sa srca. Podsjeća malo na Lauritsena.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.