• Lihtmašinac
    195

    Pozdrav Josku Jelicicu, Bernardu Jurisicu, Samiru Toplaku, Olivariju i kome vise ne. Iducu srijedu saljemo puse a onda ih mozemo malo i jebat

    OK je navijacka spika, ali ponovimo onu staru: 'U porazu se ne ponizi, u pobjedi se ne uzvisi.' Nek nas boli briga sta tko o Dinamu prica, neka rezultati govore.

    Moj komentar nakon povratka doma sa stadiona je kratak: Ako se po jutru donekle moze dan poznavati, onda ce ovo s Bjelicom biti odlicno. I sto se terena i sto se tribina tice. Samo hrabro naprijed!
  • Captain America
    17.7k
    Nisam gledoa drugi dio, ali vrseli reuultat :cool:
  • tp1997
    433
    Nešto mi se čini da si imao veselu večer
  • Dinamosaur
    1.5k
    prebolio je..sutra ce biti jos bolje
    (kad dođe k sebi)
  • Dinamosaur
    1.5k
    Mislim da Jakirov problem i nešto u što bi trebao otpremninu uložiti je tečaj stranih jezika.
    Neno sa većinom njih može 1na1 bez prevoditelja i odmah ima veći respekt kod stranih igrača u startu.
    serbus

    Mislim da Jakiru niti jedan strani jezik nece pomoci jer nije trener za Ligu Prvaka ili Europa ligu.
  • Captain America
    17.7k
    sutra ce biti jos bolje
    (kad dođe k sebi)
    Dinamosaur

    Uzet mi mob uz loginanu Zonu :lol:
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Dinamov problem zadnjih par utakmica ionako nije bio nogonetne prirode. Momčad je upala u nekakav psihološki glib, iz kojih razloga - nemam pojma, al jakir to nije znao rješiti u kratkom periodu.

    Nikad neću zaboraviti kad su bjelicu svi počeli hvaliti zbog genijalne taktike nakon razvaljivanja atalante u LP-a. On je samo rekao, mi bi njih danas dobili i da smo igrali 3-5-2, 4-4-2, 4-3-2-1, 2-1-5-2 ili 3-6-1. Zašto? Zato što smo stvorili takvu energiju, zato što se sve poklopilo, zato što smo bili gladni, oni večeras jednostavno nisu imali nikakve šanse!

    I to je to...

    Čak i kad je tako, možeš izgubiti od bayerna, oni mogu dobiti bilo koga, nije problem, leverkusen je jučer imao 30% posjed lopte i jednom puknuo po golu (i izvukao bod), al to neće biti sa 9 komada u mreži!
  • NitkoBitan
    17.6k
    ne znam ni sam koga bi prije stavio protiv Monaca, Cordobu ili Špikića. Čak više malo naginjem na Špikića jer mislim da Cordoba mora proći još vremena za adaptaciju.don

    Definitivno Spikica koji je defanzivno dobar i koji je odigrao veci broj europskih utakmica za razliku od Cordobe. Cordobu ubacit zadnjih 20-30 min da im napravi dar mar ubacivanjem iza linija.

    Spikic je inace dosta zanemaren u zadnje vrijeme. Mislim da ga je Jakir poceo "ignorirat" od kad se pokrenula prica oko odlaska Spikica (ne znam gdje je zapelo na kraju).

    Ako bude dobar te se pokaze/dokaze Bjelici nek igra u prvih 11, zasto ne... smekao ga je Bjelica prije dok je jos bio mladi talent, mozda izvuce jos nesto iz njega. Uglavnom protiv sam otpisivanja igraca, svatko nek dobije priliku pa za dalje nek odluci trener.
  • Big Daddy
    1.3k
    Nemojmo poletjeti, jako je puno posla, ovo je u prvoj tekmi jako dobro izgledalo, na nama je da takvu igru i formu zadržimo u svim ostalim tekmama, dižemo se još više i zgazimo sve pred sobom. Ja u Bjelicin rad vjerujem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.