• emilperska
    5.7k
    Napisao sam jos dok Bjelica nije ni preuzeo..
    Torrente i Perković će Bjelici biti ispred divljaka MMAe. Torrente se uklapa u profil stopera klasične Bjeličine ekipe, cak i Max. MMAe ce biti 4.stoper u hijerarhiji.

    Cordoba solidan, nece ga gol nikako.
    Hoxha i Pjaca u nekom padu koji traje vec neko vrijeme
    Petko standardno klasa
    Ademi strano tijelo usprkos golu
    O Riletu ne znam sto bi mislio..

    X protiv Monaca bi bio velik kao kuća..
  • Jurki
    11.7k
    mi smo danas izgledali dobro.. bez obzira na Loksu i njihove probleme sa kadrom.
    Danas smo pokazali vise zelje i htijenja nego u zadnje 3 tekme skupa, kaj me vise veseli od samog rezultata i 3 boda.
    Da smo i danas odigrali na razini ko protiv Belupa.. mislim da bi zutra gorela glavna loza Maksimira i bilo bi sigurno proliveno hektolitre žuči.
    More neka ekipa biti ne znam kak limitirana i slabija od tebe, ali ako zeli pobjedu vise nego ti.. imal bus jebenih problema.
  • don
    5.7k
    ne znam ni sam koga bi prije stavio protiv Monaca, Cordobu ili Špikića. Čak više malo naginjem na Špikića jer mislim da Cordoba mora proći još vremena za adaptaciju. Ima krivih ključnih odluka, ono na 5 metara kao stvorena da je zakuca lijevicom u rašlje i on pokuša pas ili šta već.

    sve u svemu, odlična utakmica.
  • Noel
    6.4k
    Ne treba bit euforičan jer Loksa u raspadu nije mjerilo ali 5 komada je 5 komada. Ali opet niš to u raspadu ne znači jer je naš bivši trener uspio Rijeci u raspadu dat bod a Hajduku sva 3.

    Neno je podigao momčad psihički. Čak se već i vidi rukopis trenera.Prvenstveno konačno se ne sramimo dugih lopti na Petka kojeg je proslavilo obojicu u prvom Neninom mandatu. Torrente odličan Bernauer isto uz par glupih odluka ali trener će to dovest u red.

    Današnja utakmica je pokazatelj kolko su Jakirović I njegov stožer poluamaterska razina u odnosu na Dinamo. Nikad više takvi solidni HNL treneri nebi smjeli trenirat Dinamo.
    Neno i igrači BRAVO!
  • Sajla
    5.1k
    sta ima kabanica na sanku? Dobro da znam za iduci putMarley

    nadam se da neće trebati
  • serbus
    4.2k
    Volja je danas bila tu i da ovako igraš boriš se neće ti nitko ništa reći makar izgubio 9:2... Kao da im je kamen od 100 tona pao s leđa baš rastrčani ono kad je lopta krenula imaš osjećaj da dobivamo...

    Tribina jebiga uvijek imam tu zamjerku zapad je naša tribina isto, iskoristiti ga treba za navijanje da i na sjeveru uhvatiš predaha...

    Pirotehnika + čak je ekskurziju nekih 70tak Španjolaca tamo na rubu sjevera prema istoka digla na noge da pokušaju pratiti ritam iako dečki nisu baš bili blagi prema njima na početku.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Pristup, samo pristup. Ovo danas je bilo bitno dobiti, da se ekipa psihološki digne, a mi smo uspjeli i petardu uvaliti. Što reći nego BRAVO svima! Tribine standardno jebene, nek mi je mali doživio i Ajmo svi Purgeri moji, haha :strong:
    Neću na temelju jedne tekme pasti u euforiju, ali dajte taj jebeni Monaco da se igramo :joke:
  • The Undertaker
    5.4k
    Mi smo izgledali dobro jer je Loksa igrala sporo i "prijateljski". Neki pomaci se vide, prvenstveno u odgovornijoj igri veznog reda ali opet kažem, sve izgleda bolje kad protivnik igra sporo. Sačekajmo Monaco da vidimo napredak, ne pobjedu već napredak.
  • don
    5.7k
    "prijateljski".The Undertaker

    šta znači prijateljski? igraš koliko ti protivnik dozvoli.

    edit; btw Bjelica sa cijelom ekipom nije odradio ni jedan trening do današnje utakmice.
  • kajsitilud
    383
    Danas smo vidli okomitih lopti u prostor kolko ih nije bilo u zadnje dvije sezone. Iz tog su se radale nekakve polusanse.

    Napravili smo faulova (nekih i nedosudenih) vise kolko smo napravili protiv Bayerna i Slavena skupa. Kad sam vidio kak je Misic u Mudraziju mi je svanulo. Napokon malo bahatosti i zustrine.

    Igraci koji su kod proslog trenera bili u losoj formi su danas odlicni bili. Pristup i disciplina nemjerljiva u odnosu na proslih par tjedana.

    Ne treba se zalijetat, ali meni je ovo izgledalo bolje od bilo koje tekme zadnje 2 godine. Monaco ce nam bit najbolje mjerilo.
  • Nino Bule
    13.8k


    Hrpa spanjolaca je zavrsila na sjeveru veceras haha, i prema zapadu ih je bilo a i dole ispred tribine na ulazu sam ih sreo
  • San Lorenzo
    15.9k

    Slaven Belupo nije ništa jači od ove Lokomotive, a ima vjerojatno još sporiju ekipu.
    Mi imamo puno posla pred sobom, neforsiranih pogreški je danas bilo puno previše, no za prvu utakmicu gdje sam očekivao tvrdih 1-0 i tek nešto bolju igru, a dobio sam 5-1 i brdo šansi, ja sam prezadovoljan dobivenim.
  • CastAway1986
    1.5k
    Super rezultat za dalje..Slijedi strahovito teška utakmica s Monacom igraju jako brz nogomet biti će pravi test naših mogućnosti,samo hrabro i ginuti na terenu a bod bi bio kao kuća..
  • The Undertaker
    5.4k
    Ma zadovoljan sam i ja samo ova utakmica nije nikakav pokazatelj uspona naše forme. Pravi test je Monaco. Ne očekujem bodove ali očekujem da izgledamo kao ekipa sa glavom i repom, da nam se ne šetaju po terenu kako hoće te da pretrčimo barem isto km kao i oni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.