• Common Sense
    808

    Neni je bila velika čast upoznati njemu najdražeg pjevača Eda Sheerana.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Žao mi je jedino što Cordoba i Rog nisu uspjeli zabiti gol. Cordoba se uvijek nađe u situaciji i nekako kao da uvijek odabere lošiju/kompliciraniju odluku, dok Rog puca kada treba pucati, ali gol ga neće i neće... Vjerujem da će se i to uskoro dogoditi, puno će im značiti za dalje.
  • Klenx
    5.6k
    Iako Lokomotiva nije pravo mjerilo kvalitete s obzirom da su trenutno još u lošoj fazi, da smo izašli s govorom tijela kao protiv Banjola i Belupa rastočili bi nas i oni.

    Kod lošeg trenera Pjace, Baturine i Petkovići izgledaju katastrofa, kod dobrog trenera će i Špikići, Hoxhe i Ogiware izgledati dobro. Pod Jakirovićevim vodstvom smo počeli sumnjati u svaki transfer ovog ljeta, siguran sam da ćemo za par mjeseci do zimske stanke pod Bjelicom imati kolektivni zaključak “pa stvarno za HNL imamo 20 top igrača!”.
    Ne treba padati u neke euforije, ali jasno je kao dan da će dugoročno ovo sa Bjelicom biti vrhunski potez, samo da nanižemo još 2-3 HNL pobjede da imamo mir u kući, dohvatljivi zaostatak i slobodu da Bjelica radi bez histeriziranja modrog puka.

    Monaco nam relativno brzo dolazi, ne očekujem u toj utakmici ništa osim poštenog muškog fajta pa što se desi.

    Jednu stvar ću samo izdvojiti iz jučerašnje tekme.
    Imali smo više opasnih akcija i smislenih izvođenja kornera nego 50 utakmica prije toga skupa.
    Što se na kraju i vidi kroz dva Torrenteova gola.
  • ShanKu
    763
    Na sjeveru je bilo dobro navijanje jučer. Svaka čast starijim Boysima kaj su tjerali klince oko sebe da navijaju :sweat:
  • Big Daddy
    1.3k
    Bilo je zbilja prebrutalno, jbn glasno i složno
  • Hrc-Vg
    353
    Iza mene bilo 7 navijača Andrelechta koji su dobro navijali i iz nekog razliga su opsjednuti s Markom Rogom…Svaki put kad je taknuo loptu: Markoooo!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.