• Eduardo
    20.3k
    Prvi ovosezonski susret Dinama i Lokomotive igra se ove subote na stadionu Maksimir s početkom u 20 sati. Dinamo u posljednjih deset međusobnih susreta protiv Lokosa ima šest pobjeda, tri remija i jedan poraz, uz gol-razliku 15:12. Na Maksimiru je Dinamo još uvjerljiviji s osam pobjeda, jednim remijem i jednim porazom, te gol-razlikom 20:7. Zanimljivo je da je svih sedam golova Lokomotiva postigla u posljednja četiri gostovanja, uključujući prošlosezonsku 3:0 pobjedu u kojoj je Duje Čop postigao hat-trick.

    Lokomotivi ne ide baš najbolje ove sezone, u ovaj susret ulazi kao pretposljednja momčad prvenstva sa samo pet bodova iz sedam utakmica, uz pet postignutih i 10 primljenih golova. S druge strane, Dinamo trenutno drži treće mjesto s 13 bodova, četiri manje od vodećih Rijeke i Hajduka. Modri su u nizu od dva uzastopna ligaška poraza i tri utakmice bez pobjede, što znači da će tražiti prekid negativne serije.

    Iako je Dinamo tijekom tjedna prošao u osminu finala Kupa pobjedom nad četvrtoligašem, predstava nije bila uvjerljiva. Unatoč krizi rezultata, ali i igre, Dinamo u ovaj susret ulazi kao favorit, što se posljednjih tjedana pokazalo kao izazovna pozicija.

    Lokomotiva će biti oslabljena neigranjem Art Smakaja zbog suspenzije, dok Dinamo nema problema s kartoniranim igračima ili ozljedama. Očekuje se nastup svih glavnih igrača u nadi da će Modri napokon pokazati kvalitetu koju svi iščekuju.

    Važno je napomenuti da Théophile-Catherine, Mmaee i Ristovski riskiraju suspenziju za sljedeće kolo protiv Varaždina u slučaju žutog kartona.

    Dinamo i Lokomotiva dosad su u HNL-u odigrali 53 utakmice, u kojima je Dinamo ostvario 42 pobjede, šest remija i pet poraza, uz impresivnu gol-razliku 109:40.

    - nova utakmica i nova prilika da se pokrene novi pobjednički niz.
    1. Kakav rezultat očekujete? (174 votes)
        Pobjeda Dinama
        94%
        Neriješeno
          4%
        Pobjeda Lokomotive
          2%
    2. Idete li na utakmicu? (174 votes)
        Da
        64%
        Ne
        36%
  • Dubbbrava
    568
    Ova utakmica sad zaslužuje barem 10.000 nas fanatika na tribinama, u prijevodu zapad dolje i sjever dolje na 90% popunjenosti
  • Omake
    2.7k
    Očekujem dramatičnu 3 2 pobjedu.
  • Endeavour
    588
    potpisujem bilo kakvu pobjedu.
  • Felip
    186
    Bilo kakva pobjeda. Konkurenti se međusobno tuku ovo kolo i moraš im zapuhati za vratom. Lokomotiva bi mogla postati fenjeraš neposredno prije utakmice tako da novi kiks nakon Belupa ne dolazi u obzir.
  • Mladi Starac
    184
    Nadam se pobjedi, ogradit ću se od euforije sada, no mislim da je sam dolazak Nenada boost sam po sebi za svlačionicu.
    Mislim da će dinamo dobro odigrati!

    jedva čekam subotu.
  • Maxova dijagonala
    403
    Može i 1-0 iz odbijanca uz najgoru mogucu igru ali 3 boda su nam sad vitalna
  • Dumit Rumitu
    0
    Nudi li drugim vlasnicima godisnje ulaznice opciju ne dolazim na utakmicu za ovu utakmicu? Meni pise da nema dostupnih dogadjaja za ustupanje ulaznice...
  • Dinamosaur
    1.5k

    Bas sam probao. Ima dostupnih dogadaja a vi odjebite i uzivajte u ova 4 boda prednosti, jos kratko...
  • Dinamosaur
    1.5k
    Idemo podrzati ekipu i izlazimo iz ove krize pobjedom . Kolko god nas bude, bit ce glasno i jasno
    Nema predaje, volim te Dinamooo
  • Borovljanin
    91
    Očekujem klasiku za prvi meč:

    Nevistić
    RPG KTC Torrente Ristovski
    Sučić Mišić
    Špikić Baturina Pjaca
    Petković

    Ako ne Sučić, onda mislim da Ademi upada u prvih 11.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Jel Sule spreman?
  • wolfgang14
    1.6k
    Jel se zna kad je presica za ovu utakmicu i predstavljanje Bjelice?
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Ako se dobro sjećam, jučer su na dnevniku Nove rekli u 15h
  • Nogo
    3.7k
    Ozlijeđen Mmaee (zadnja loža) i pod upitnikom Theo.
    Ostali bi trebali biti spremni za Loksu.
  • wolfgang14
    1.6k
    znači mogli bi vidjeti Maxa u kombi s torenteom? Hmm zanimljivo. Ili Max i Rile, također zanimljivo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.