• Dani Olmić
    249
    ma da, to bi bilo sasvim dovoljno … ali ovak je ispalo dosta neprofesionalno
  • Nadmocniji
    228
    Kakav govor trenera, svaka cast. Dodje mi da stanem mirno ko vojnik i slusam.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Ali zato nas predsjednik ne bi trebao izlazit na javnost haha… bas nije najjaci sto se tice davanju izjaviDani Olmić

    Ma nemoj.

    "Fala Kaj ste dosli u ovolikom broju.."

    Dalje niš nije ni trebao pričat, dalje nek pricaju strucnjaci svak za svoj dio
  • Zg123
    319
    PR je imao jedan jedini zadatak a to je da pripremi Bjelicu i Zajeca na pitanje o korporaciji ali ocito se to nije proslo s njima
  • Samo Dinamo
    150
    "Svima mora biti jasno da Dinamo na prvom mjestu i svatko tko je spreman za Dinamo sve dat taj će bit kod mene dobrodošao."

    Ovu rečenicu jednog dana ugravirati na ulaz stadiona. I novoga, ako ga doživimo.
  • tp1997
    411
    A njihovo rješenje je zabrana pitanja Zajecu i Mariću. Diletantski odrađeno.

    Šteta, nepotrebna mrlja na inače izvrsnoj presici
  • Dinamosaur
    1.5k
    jebla vas korporacija vise.
    Kaj vam fali da vam neko drzi monologe po dva sata?!? Imate ga zivog dole pa krenite na slusanje
  • tp1997
    411
    Upravo je stvar u tome da se to pitanje trebalo bolje hendlati kako bi se presjekla priča o korporaciji
  • Crni86
    3.8k
    bjelica je jako lijepo odgovorio na to. Posvadite se i sa zenom pa se na kraju dana poljubite sa njom. Sve je to zivot.

    Najbolji odgovor na to je sta je neno tu.nema se sta vise tu objasnjavat dalje. Stav kluba je jasan po tome s obzirom da su mu svi dali svoje povjerenje.

    Na kraju je i Neno rekao da predsjednik tada nije bio u klubu, tako da je opet rekao sve kome je to bilo upuceno.
  • Mikina lijeva kopačka
    28
    Ne, niste ovdje pisali o Bjelici, nego o Jakiru, gdje je Jakir trener, a Bišćan bivši trener. :lol:

    Tako da, pomalo



    Jučer shvatio da dosta ljudi ovdje misli o Čačiću pozitivno, tak da ništa ne čudi.
  • NVKOD
    1.3k
    Valjda najbolja stvar koju sam čuo danas na pressici bila je:

    "Kad me već pitate za Ligu prvaka, pokušat ćemo tu utakmicu pobijediti. Vidjet ćemo na kraju što će se dogoditi, ali najviše što želim i najveći fokus što se mene tiče će biti da u prvoj sljedećoj utakmici damo svoj maksimum. A bit će utakmica u kojima ćemo dati svoj maksimum, a možda nećemo pobijediti, ali mislim da svakog navijača zadovoljava kad vidi da ekipa se bori, da ekipa trči, da je ekipa odgovorna, da je ekipa disciplinirana, dobro organizirana i to je navijači znaju cijeniti. Takav ćete Dinamo gledati."

    To je izjava pravog trenera! U sportu se događaju porazi, nitko nije rekao da nećemo izgubiti, ali ako si dao sve od sebe da pobjediš, nitko ti neće zamjeriti. Nema veze, bit će još prilika, to je ljepota nogometa i sporta općenito. Uvijek dobiješ novu priliku za dokazati se.
  • Dino
    2.7k
    Trener kaže da je ova ekipa moguće i jača u odnosu na onu koju je on imao kad je zadnji put bio ovdje. Čini mi se da se u nekoj temi potezala ta rasprava pa sad evo imamo i zaključak onog koji to zna iz prve ruke.
  • ShanKu
    755
    Bjelica čak i sa press konferencijama može psihički utjecat na svoje igrače... mora imat visok onaj "motivation" na Football Manageru :sweat:
  • Kermit
    106
    Trka, trka i samo trka. Odmah je detektirao glavni problem, plus previše dodavanja bez konkretizacije.
  • Maxova dijagonala
    361
    pa neće reć da je lošija...logično da će reć da je bolja da im digne moral.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.