• Omake
    2.7k
    mislim da je 14, a level of discipline 19. Barem je bilo prije četiri, pet godina kada san igrao zadnji put.
  • Dinamosaur
    1.5k
    ajde Filozofski, kaj da je rekal npr.: "imamo dobru skupinu igraca, imal sam i prije dobru, al ona prije je ostvarila prolaz iz grupe, a ova ce to tek ostvariti." ?
  • dinamo vitez
    319
    Ivković je rekao danas u novinama (SN) da je idiot svatko tko misli da je današnja ekipa bolja od one prije 6 godina. Dakle, po njemu je i Bjelica idiot. Toliko o znanju naših 'stručnjaka'.

    Bjelica je još prošle godine govorio da je Dinamo bolji nego u njegovo vrijeme, a to je tek bila hrabra izjava.
  • hardek
    2.8k
    Koliko puta prožvakana tema bezveze. Ondašnja prva 11-orka je bolja od današnje. Današnji cca 13. igrač u rotaciji na dalje je bolji od ondašnjeg.
  • Infinity
    16.4k
    Ne bih se slozio. Tadasnja prva 11-orka je bila nepoznanica i tek kasnije smo vidjeli njenu snagu. Isto tako nam je danasnja prva 11-orka nepoznanica, jer smo na klupi imali pokusaj od trenera koji nije bio sposoban izvuci maksimum iz igraca. Upravo ce nam Bjelica kao tadasnji i danasnji trener mozda najbolje dokazati koja ekipa je bolja.

    Gledajuci tadasnju ekipu i zanemarujuci rezultate koje su tek kasnije postigli, rekao bih da danasnja ekipa ima potencijal da ostvari bolje rezultate. Mozda ja grijesim, ali zbog loseg vodjenja ekipe od strane bivseg trenera bih ovoj ekipi dao priliku da se dokaze prije nego kazem da je ekipa od prije pet godina bolja.
  • hardek
    2.8k
    Okej, kužim šta želiš reći. Da nas je netko prije 20 dana pitao nakon uzvratne utakmice u Qarabagu vj bi svi ili velika većina rekli da je ovih 11 bolje.

    Ono što želim naglasiti je da preostali dio rostera je definitivno igrački bolji. E sad, da li će se to materijalizirati na rezultatima...
  • quizzy86
    61
    pa normalno da nije, ali tada se tako nije gledalo
  • CastAway1986
    1.5k
    Mene se najviše dojmila izjava da ga u svakoj utakmici zanimaju 3 boda , nebitno koje je natjecanje..
  • prefontaine
    440
    Isto tako, trener je prihvatio izazov, čak štoviše, svjesno je stavio teret na sebe izjavom da je ova ekipa bolja. Mogao je diplomatski reći da su u pitanju dvije različite ekipe, dva različita vremena i da je svaka ekipa dobra na svoj način, a da će on od ove pokušati izvući maksimum. Ali kurcevit i samouvjeren kakav jeste, sam otvoreno kaže da sad ima bolju ekipu, pa je, što se nas tiče, logično očekivati i bolje rezultate.
  • Zagi
    7.7k
    Ne očekujem bolje rezultate ove sezone. Lastane, jesam li nelogičan?

    Btw odlična presica. Dobrodošao natrag generale!
  • Dino
    2.7k
    Pa nije budala da bezveze izjavi kak je ova ekipa bolja od one. Time samo stavlja pritisak na sebe i rada veca ocekivanja kod navijaca.
  • Ali
    2.2k


    da trener Dinama ima 4 stvari: da je zrela trenerska faca (dakle, da u CV-u ima zapazenog iskustva, a mimo toga i odredjenu karizmu u javnosti), da je autoritet s pokricem, da ima znanja prenijeti svoju jasnu takticku viziju na teren i da ima volje uklopiti mladje igrace u funkcionirajucih prvih, ajmo reci, 15.

    Mogu reci da se slazemo sa 4bitna kriterija, iako
    bi to trebali biti i glava 4 svakom SD i predsjedniku kluba.
    I tu kad stavim slobodne trenere :
    Niko Kovač vs Nenad Bjelica
    1. CV znatno na strani NK
    2. Karizma x mozda na produzerke na stranu NB
    3. Autoritet malo na stranu NK iako zbilja malo
    4. Volje uklopiti mlade igrace , opet na strani NK.

    Dakle ako su ovo kljucna 4, onda je po mom sudu trebao biti Niko, no nikad necemo doznati. Sto je presudilo, novac, interes ..

    Ali sto je tu je nije ,
    Sretno Neno. Jer njegov uspjeh znači i Dinamov uspjeh a to znači moja sreća.
  • prefontaine
    440
    Pa nije budala da bezveze izjavi kak je ova ekipa bolja od oneDino

    Pa upravo to je i izjavio
  • Dino
    2.7k

    Ma referirao sam se na gornje postove koji se ne slazu s Bjelicinim komentarom. Nije tebe islo :smile:
  • Beowulf112
    331
    Sad kad bjelica uskrsne peru bockaja.Jel zna neko podatak?Cini mi se da je pod Bjelicom u Osijeku bio u najboljoj formi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.