• bluepower86
    947
    Sviiiiiii na Maksimir
  • Nogo
    3.7k
    Meni je dovoljno bilo kada je rekao da na svim utakmicama ide na pobjedu, bilo u našoj ligi ili ligi prvaka!
    Tu se vidi gard pobjednika!
    Neno, povedi nas! :fire:
  • Peškaman
    4.4k
    Nema KTCa i Mmaea u obrani za sutrašnju utakmicu.
    Ostaju Max,Torrente.
    Čak očekujem Rileta na stoperu.
  • Crni86
    3.8k
    Kakav gust ga je slusat. Kakva mirnoca i samoubjerenost. Imam osjecaj da ce igraci letit sutra nakon razgovora sa nenom.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Ovo je gard kakav očekujem od svakog trenera i igrača Dinama.
  • Beowulf112
    331
    Ja se nadam da ce KTC i MMae biti spremni za Monaco
  • tp1997
    411
    Znači, kakav je gušt bio otvoriti pivicu i odslušati ovu press konferenciju.

    Od pobjedničkog garda i toga da napokon imamo trenera koji se ne boji Lige Prvaka i koja mu nije samo "nagrada" i "za uživanje", do naglaska na trku i motoričnost, do vrlo jasne poruke Petkoviću da nije više pretplaćen na mjesto u prvoj postavi...

    Neće Neno svaku utakmicu dobiti, bit će i poraza i stresova jer je to u nogometu uvijek tako, ali da smo napokon dobili stručnog, autoritativnog i posvećenog trenera, jesmo.

    Jedan je Bjelica Nenad!
  • Plava stijena
    203
    Kakva promjena nakon one bezmudne kukavelji koju zovu "profa".
    Direktan, samouvjeren, koncizan, bez alibija i floskula. General Neno!
  • Mladi Starac
    184
    To je taj stav, a ne izjaviti da u 3 ili 4 utakmice možda možemo nešto.Krizy

    e to! tako je.
    treba se tak fokusirat, a ne idemo vidjet ćemo...

    odavno smo prestali biti turisti u europi, a za to je zaslužan upravo Neno.


    svi na maksimir u subotu!!
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Moji igraci ce imate jasne upute koja rijesenja birati i koje ce opcije imati u napadu u svakom trenutku. Tko to bude radio igrat ce cesce tko ne nece. Tako se to radi a ne uzmimo loptu pa ako nam sami otvore put do gola pokusat cemo zabit.
  • vjeko1701
    8.4k
    Bome ako je ovako nabrijao forum, ne sumnjam da će i ekipu.
  • rakurs
    225
    Bome je vješto odgovorio na pitanje o korporaciji :lol:.
    Slažem se sa svima, odličan gard, samouvjeren, nadam se da će moći do sutra to prenijeti i na igrače.

    Ne očekujem sutra renesansu i razvaljivanje Lokomotive, bio bih zadovoljan i golom u zadnjoj minuti za pobjedu. Ali očekujem trkački puno bolji Dinamo, igrači koji znaju svoje uloge i očekujem srdačan pozdrav Leovca i Bjelice :lol:
  • GOAT
    1.3k
    Direktna i jaka presica, neki bi rekli i tvrda. Drago mi je da nema onog konstantnog namještanja mikrofona.

    Idemo im sve uzet
  • Beowulf112
    331
    Lijepo je rekao bez trcanja nema nista.Pa nije ni cudno da nas je tolko zgazio Bayern ako su imali 12-13km vise pretrcano.To je igrac vise cijelu utakmicu
  • Boysica
    501
    Sutra svi na maksimir i nabrusite glasnice ...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.