• prefontaine
    440
    Ne bih kvario veselje, ali...:

    Covjek vise rekao nego bivši trener u svim konferencijama zajedno. Ima gard pobjednika to je najbitnije
    ***
    Izjava za kraj na neko pitanje:Ja sam siguran da ćemo mi biti prvaci.Tako je treneru ,kratko i jasno.
    ***
    Ne znam jel stvarno do mene ali ja bi trenerove pressice mogao slušat po cijele dane, čovjek nije dosadan uopće kad priča. I sviđa mi se čvrst stav i odlučan je. I kad su ga pitali za sljedećeg protivnika, nije rekao ''jako dobra momčad, mi idemo po 3 boda i doviđorno'' nego je detaljnije analizirao i sve. Neću se veselit prije vremena, ali vidim na njemu da je došao odradit posao i da nema zajebancije
    ***
    Ne treba više o toj temi tj. usporedbama, ali govor tijela, pristup, način kako govori, sve, nebo i zemlja u odnosu na bivšeg trenera. Od vođenja tekme, preko presica do intervjua.
    ***
    prijatelj mi radi u klubu. Kaze svako poluvrijeme, od 15min odmora, 10ak bi objasnjavao im kroz videoanalizu tih nekih stvari iz 1.poluvremena.
    Takticar totalni. S druge strane, motivator i psiholog samo takav.


    ***
    Ne, niste ovdje pisali o Bjelici, nego o Jakiru, gdje je Jakir trener, a Bišćan bivši trener. :lol:

    Tako da, pomalo s tim analizama pressica, ocjena stava i govora tijela....! Rezultati su mjerilo.
  • Sesvećanin
    69
    Pogledao sam presicu u jednom dahu, povjerovao mu ko ocu. Kad je počeo ono svoje treptati, na tren sam posumnjao da sam peder.

    Ne smatram se euforičnim ni pederom ali Neno ima takav učinak na mene.

    Deklariram se kao bjelicaseksualac.
  • jakov1
    142


    Hohohoo, vidim imamo i forenzicara medu nama.

    Svaka cast, ljudi se stvarno previse zanose zbog nekih nebitnih detalja. Isto ide u kontra stranu s korporacijom, otpremninama, letovima supruge...
  • Dinamosaur
    1.5k
    Nenad Bjelica odgovara na pitanje_ koliko ce se morati boriti sa vlastitom sjenom koja ce vas pratiti iz onih vremena kad je Dinamo igrao sjajno?"

    " Mene uopće ne zanima sto se događalo prije 6 ili 5g, isto me tako ne zanima sto se dogadalo zadnje 4 utakmice, a isto me ne zanima sto se dogadalo prije 2 mjeseca.
    Nitko ne zivi od proslosti, tako da svakodnevno dokazivanje, pokusat bit bolji, fokus na današnji dan ili sutrasnja utakmica, ne zelim zivjeti na staroj slavi...




    Ps. Legendarna izjava
  • San Lorenzo
    15.9k
    Covjek vise rekao nego bivši trener u svim konferencijama zajedno. Ima gard pobjednika to je najbitnije

    Izjava za kraj na neko pitanje:Ja sam siguran da ćemo mi biti prvaci.Tako je treneru ,kratko i jasno.

    Ne znam jel stvarno do mene ali ja bi trenerove pressice mogao slušat po cijele dane, čovjek nije dosadan uopće kad priča. I sviđa mi se čvrst stav i odlučan je. I kad su ga pitali za sljedećeg protivnika, nije rekao ''jako dobra momčad, mi idemo po 3 boda i doviđorno'' nego je detaljnije analizirao i sve. Neću se veselit prije vremena, ali vidim na njemu da je došao odradit posao i da nema zajebancije

    Ne treba više o toj temi tj. usporedbama, ali govor tijela, pristup, način kako govori, sve, nebo i zemlja u odnosu na bivšeg trenera. Od vođenja tekme, preko presica do intervjua.

    prijatelj mi radi u klubu. Kaze svako poluvrijeme, od 15min odmora, 10ak bi objasnjavao im kroz videoanalizu tih nekih stvari iz 1.poluvremena.
    Takticar totalni. S druge strane, motivator i psiholog samo takav.


    Ne, niste ovdje pisali o Bjelici, nego o Jakiru, gdje je Jakir trener, a Bišćan bivši trener. :lol:

    Tako da, pomalo
    prefontaine

    Pa kad je Jakirović u govorništvu i govoru tijela Ciceron u usporedbi s Bišćanom...jbg Igor je većinu presica skvrčen mumljao u mikrofon.
  • mrgud
    143
    Najbolji dio izjave mi je da obrana kreče od napadača,tako da jedva čekam da vidim petka u presingu na zadnju liniju
  • IceMan
    2.1k
    Znam da je prošlost Jakirović…

    Al moram napomenut kako je ispao gospodin na kraju svega.

    Nije se natezao oko otpremnine, nije serator po medijima, čestitao Bjelici, bio danas u klubu.

    Uglavnom, sretno profa dalje. Bilo je i lijepih i malo manje lijepih trenutaka. Hvala na svemu.
  • Jaro
    7.4k
    Nije se natezao oko otpremnineIceMan

    kakva je ovo glupost, i ponavlja se svako malo - covjek je imao definirano koliko mu slijedi u slucaju pedale, to je dobio, to je uzeo - nema tu navlacenja...
  • IceMan
    2.1k


    Moguće, ja njegov ugovor nisam vidio nit je izašao javno.

    Al svejedno ne umanjuje činjenicu da je otišao gospodski.
  • Paggini
    21.1k
    Klub je riješio to gospodski, Jakir je otišao gospodski, kad bi bar ovi antemurale mamićatiatis imali zrno tog dostojanstva.
  • Zg123
    319
    Dosadni ste s tim otpremninama, najbolje jos da ljudi nece uzeti ono sto im pripada i da ce se odricati toliko novaca.
  • Plava stijena
    204
    Normalno da je bila takva reakcija pa naslijedio je mrtvaca. U usporedbi sa Bišćanom Ivica Račan je uzbudljiv govornik. Osim toga Jakirov nastup je bio direktno u korelaciji s rezultatom. Kad je dobro kurčevit i nadmen, kad popuši obliven znojem od unezvjerenosti samo buba floskule. Neno je staložen i realan čovjek. Neće poletit kad pobjeđujemo, niti potonut kada izgubimo.
  • Dani Olmić
    249
    Svaka cast Nenadu na ovom stavu i na ovoj profesionalnoj presici… vidi se da je strucnjak i da ima plan kako funkcionira i kako bi trebala funkcionirati uspijesna ekipa…

    Ali zato nas predsjednik ne bi trebao izlazit na javnost haha… bas nije najjaci sto se tice davanju izjavi
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Bjelica: “ Union je trcao daleko najviše u Bundesligi pod Bjelicom, niti jedna utakmica nije bila ispod 120km. Dinamo trci 112,113km u prosjeku, protiv Bayerna i manje od tog. Morat ćemo trcat bez tog nema ništa”

    Pojedinci ce se mislit i ceskat po glavi nakon ove presice
  • tp1997
    411
    Nije mi se svidio onaj moment kad su htjeli Zajeca pitati za korporaciju, a on bulji u prazno dok glasnogovornik zabranjuje postavljanje pitanja.

    Bilo bi puno bolje i efektnije da je odgovorio, i da je samo jasno rekao nešto u stilu, u Dinamu je sada nova uprava i to se nas ne tiče niti se na nas odnosilo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.