• NitkoBitan
    17.6k
    Nekad mi zna pisat da je zadnji/najnoviji komentar odredenog forumasa napisan prije xy minuta i kad udem u podtemu tog komentara nema. Ista stvar kad ja napisem komentar i lijepo ispod naslova podteme pise da je moj komentar najnoviji medutim ulaskom u podtemu ja ga ne vidim. Obicno se pojavi nakon nekog vremena... dosta konfuzno.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    ako sam dobro primijetio to se dešava prelaskom na novu stranicu, pa kad se pošalje još 1 post onda iskoče oba
  • Mali Zeus
    13.2k
    Moj prijedlog je da se na neki način ograniči registracija novih članova na neko vrijeme, jer primjećujem poplavu novih članova koji su eto jako zabrinuti dolaskom Bjelice i svi imaju slične ili iste argumente.
  • Jaro
    7.4k
    novih članova koji su eto jako zabrinuti dolaskom BjeliceMali Zeus

    vezano za ove - podijeliti kratkorocna hladjenja ekipi koja upada u raspravu s ovim polubotovima i hrane trolove... Ove mozes sprijeciti ako zabranis nove registracije ili ih mozes ignorirati...
  • Mali Zeus
    13.2k
    vezano za ove - podijeliti kratkorocna hladjenja ekipi koja upada u raspravu s ovim polubotovima i hrane trolove... Ove mozes sprijeciti ako zabranis nove registracije ili ih mozes ignorirati...Jaro

    Možda i jedno i drugo. Slažem se i za ekipu koja upada u raspravu, ja prvi. :D
    Al kvaliteta foruma rapidno pada s tim padobrancima koji samo mute vodu iz veelike brige za klub olfo.
  • masacusec
    3.5k
    Malo autokracije ne bi škodilo na ovom forumu!
  • vjeko1701
    8.4k
    Ma pustite nek se botovi razmašu, napišu svojih par postova koji će se sutra zaboraviti i to je to. Samo udaraju glavom u zid jer im ovo nisu raznorazne facebook/instagram stranice ili index komentari. Čim više reakcija izazovu tim su uspješniji. Imajte to na umu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.