• Mali Zeus
    13.2k
    na koji način smo se prisjetili tih vremena? Jesu to vremena kad su se krcali igrači šakom i kapom i dijelile visoke plaće?

    Ali
  • lola17
    0
    Ne zanima me previse proslo svrseno vrijeme i sta je taj idiot radio. Smatram ovo velikom greskom za koju netko treba preuzet odgovornost, tesko je za vjerovat da bi Jakir popusio 4 komada. Ne mora znaciti da je smjena bila losa odluka ali izvedba je katastrofalna. Sto se tice prijelaznog roka, najvece pojacanje je Hoxa sa zime. Na kraju krajeva, puna svlacionica stranaca nikad nije dala nista dobro
  • Mali Zeus
    13.2k
    nisi siguran da bi Jakir popušio 4, a popio 9 komada?
  • lola17
    0
    Puno vise tu stvari ima ulogu od same komunikacije na terenu, kultura, osjecaj za koji klub igras itd...
  • Benito
    870
    na koji način smo se prisjetili tih vremena? Jesu to vremena kad su se krcali igrači šakom i kapom i dijelile visoke plaće?Mali Zeus

    A njemu ti i je žao kaj nije ko prije valjda. Samo pogledaš objave na fejsu i instagramu. Ljudi su jedva dočekali da se počnu dizat u nebesa ta smeća od ljudi koji su bili prije u klubu
  • Hrc-Vg
    349
    Da, bilo bi puno bolje da su danas igrali B.Šutalo, Štefulj, Brkljača i Deni Jurić…Kad ti je prvi post takav, kaj da ti velim?
  • tp1997
    415
    Do sada se nijedno naše pojačanje ove sezone, osim eventualno Pjace, nije pokazalo pojačanjem. Dovedeni su Torrente i Olivares koji ne igraju. Ne znam za tebe, ali mene podsjeća na dane kad smo dovodili razne Štefulje, Čabraje i ine, a da se na kraju nitko nije pokazao kao igrač vrijedan Dinama. Jedina razlika je što sad takve dovodimo jeftinije.

    9-2 poraz od Bayerna, a i priče o Ligi Prvaka za uživanje i nagradu, su priča iz prošlih vremena za koju smo se nadali da će tamo i ostati.

    Svaka čast upravi na čišćenju škarta i rezanju nepotrebnih plaća/viška igrača pod ugovorom, ali ako povrh svega ovoga za trenera još dođe nekakav Sopić ili Jovićević, onda zaista ne znam koliko smo se odmakli od prošle uprave, osim što novčanik manje kašlje.
  • tp1997
    415
    Vrijeđati se nećemo.
  • PomoćniSudac
    14


    U potpunosti se slažem
    Maloprije sam u temi "Novi trener Dinama 4" napisao: Pod hitno naći trenera koji ima iza sebe i iskustvo u europi i koji je rang više od svih prijašnjih trenera. Pod hitno!!! I dat mu koliko god treba novaca. Ova uprava mora to napraviti i ne ciganiti se oko iznosa u ugovoru. Ili možda novca nema? Da možda neće ispast na kraju da nakon tolike financijske injekcije nema novaca? Da i kod njih negdje možda "ne curi" novac sa strane?

    Niti mene ne zanimaju nikakvi Sopići i slične Micky Mouse osobe. Nađite osobu dostojnu Dinama!!!
  • Nino Bule
    13.8k
    Tko je odgovoran za smjenu trenera je ujedno i odgovoran za danasnju katastrofulola17

    Jel to znaci da je trebalo ostavit jakira ?
  • lola17
    0
    Post je usmjeren ka tome da nije dobro potjerati trenera dok nemas zamjenu u planu i to 3 dana prije hnl-a u kojoj ti je pobjeda imperativ, jer ipak je hnl ono od cega zivis. Naravno da igraci snose dio odgovornosti, ali neozbiljno je u ovakvom ritmu utakmica bezglavo lutati
  • lola17
    0
    Ako je situacija takva da tjedan dana ne mozes dogovoriti novog trenera, da.
  • Crusades1986
    12.4k
    Da se imalo spremno trenersko rješenje 2 dana nakon smjene onda bi drkali kak se Jakiru cijelo vrijeme sapunjala daska.
  • Big Daddy
    1.3k
    E bas o tome pricam, sad si jos zamisli da dovedu stranig trenera, ma koliko god on dobar bio, tu bi jeb** lud zbunjenog :monkey:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.