• FrenchMontana
    633
    Ma Kovacevic je dobar trener, ali da je Pep sjeo na klupu Belupa mi ih moramo razbiti.

    Drago mi je da su Boysi odjebali igrace. Sramotno da su izgubili od ljudi koji imaju place ko da rade u uredima 8-16h, dok su nasi s druge strane milijunaši. SRAMOTA
  • blubach
    300
    Konstatno isprike ke za njih ..mentalno prazni ? Aloo frende nakanta te ekipa koja je do danas uzela 1 bod ...Nema isprika ..i sramota da im se ne lupi gospodu po džepu radi ovih rezultata ..Nije tu samo Jakir kriv ..Plaćeni su da igraju , a ne da bude isprika mentano prazniZagreb1992

    A nisam to mislio u smislu da im je to isprika, slažem se da isprika nema jer im je to posao.
    Al jel ti se ikad u životu desilo da si upao u crnu rupu, na par dana, tjedan dana, sve je išlo kontra tebe, kako si se osjećao i koliko ti je trebalo da se izvućeš iz toga? A pogotovo je taj grdi osjećaj najjači nakon ogromne euforije (dvostruka kruna na najteži mogući način i ulazak u LP).
    I nogometaši su ljudi, jebiga, i oni osjećaju potrese i negativnost i to utječe na njih.
    I kad to sve zbrojiš sa Jakirov lošom taktikom i stvarno dugotrajnom lošom igrom dođemo do zadnjih 20 dana.
    Okrenut ćemo ovo, osjećam to.
    A ak nećemo, onda ćemo se vratit još jači dogodine, to je nogomet.
  • Mentalni Gimnastičar
    892
    Kako je Dinamo sposoban usrati mi cijeli tjedan, to je strašno. Ova sramota danas ide na dušu igračima i samo njima!
  • eol12
    601
    Hladnije glave mogu reci da je super da se sad dogodilo, nego kad se lomi prvenstvo, a očito bi se dogodilo.
    Apsolutno ima vremena da se sve krene na pravi kolosijek, napisao sam vruće glave da su pojačanja škart, ali mislim da i Pjaca i Mmae su jako dobra pojačanja, tu je i Cordoba kojeg se može bolje iskoristiti. Momčad je totalno neuigrana, nema jednostavno nekog trenerskog potpisa, mehanizmi igre su se svodili na sreću i lucidne poteze, to se najbolje vidi kako nam lako druge ekipe stvaraju šanse, od prvog kola je očito, a bome je bilo očito i na kraju prošle sezone, ali nevjerojatna sreća nam je prošle godine podarila prvenstvo, a bome i ligu prvaka za financijsku stabilnost.
    Na upravi je da u ponedjeljak, utorak najkasnije imamo trenera na treningu, tim dečkima treba impuls trenera, da se saberu, da ih digne prvenstveno psihološki.
    Mi imamo more dobrih igrača, ali to treba sad uigrati i glavu gore, to je poruka i za nas navijače, ne idem često na utakmice, ne mogu radi posla i udaljenosti od grada, obiteljskih obaveza, ali dolazim protiv Lokomotive, dat novom treneru podršku i igračima, a oni će nam vratiti, siguran sam u to.
    Sto se tiče same uprave, stavljanjem kluba u financijsku stabilnost za mene imaju plus, to je bilo jako važno nakon svega sto se događalo, ali sada očekujem od njih iskorak, hrabriji potez neki, moju podršku i dalje imate, nije sve bajno, nije prijelazni rok za 5, sad vidimo kakva greška je bila ne dovest zadnjeg veznog, jednostavno smatram da se nakon ulaska u LP moralo reagirati i dovesti konkretnijih par igrača. No tako je kako je, tu je i zimski rok, ali treba se trgnuti.
  • über alles
    1.6k
    Prevec se sekirate

    Sve ce bit dobro
  • IceMan
    2.1k
    Neki dan pročitao Ćirijevu legendardnu:

    “Kad god mi je teško sjetim se svog bankovnog računa”…

    Valjda tako i mi.
  • Neron53
    621
    Prije 4 dana sam napisao da nije sramota sto smo primili 9 komada nego sto samo zbog srece i Nevistica nismo primili 15.
    Ista situacija je bila danas...samo srecom i zbog Nevistica nije bilo 9:2 opet.
    Blamaza je tim veca jer.je ovo 4.tekma u nizu gdje zbog (ne)voljnog momenta rade budale od sebe ali i od svih nas.
    To je na zalost postala grupa izživljenih, istrosenih, ispuhalih ,nemotiviranih luzera.
    Da li ih tko moze uskoro dignuti iz tog crnila?
    Nadam se da netko moze, dok nije kasno za prvenstvo.
  • Tom Hanks
    3k
    Jos dodaj na sve to da smo danas i poveli pa SLAVEN BELUPO okrene sa 4 gola,zvuci nestvarno
  • Zg123
    319
    Svaki iole kvalitetan trener ce izvuci maksimum iz svoje ekipe pa makar imao 11 panjeva na terenu. Nisam ocekivao neku rapsodiju od igre, ali zamjene i vodjenje utakmice je bilo KRIMINALNO
  • Sunja86
    1.2k
    Koliko god su igrači krivi za ovaj poraz, ali što je ovaj Perković uradio u 60-oj minuti to je samoubojstvo bilo, uvodi napadača i ostaje na jednom veznom igraču.

    Pa nije 85.minuta pa da stišćemo pa guraš sve gore, nego 60.minuta, u utakmici gdje nam Slaven stvara probleme čitavu utakmicu, ti ostavljaš ekipu na jednom veznom igraču pola sata do kraja.

    Nevjerovatno!
  • mali M
    5.2k
    Čovjek je od nezamjenjivog igrača i rubnog reprezentativca u par mjeseci došao do lika koji se šeće po terenu i pretrčavaju ga igrači Belupa..Noel

    Samo u tu rečenicu na početak Petković/Baturina. Šta samo Mišića drilaš...

    Nevezano za tebe, od kuda su ispuzali svi ovi profili koji zahtjevaju smjene Marića i uprave... Dinamovština pršti iz njih ..
  • NitkoBitan
    17.6k
    Cekajte malo. Misica se proziva kljucnom karikom, Sucica maratoncem koji je svugdje na terenu a Baturinu dijamantom.

    I kako nam onda sve "curi"? Pa nije tajna da nam je defanzivna igra veznog reda kao i pracenje igraca na uzasnoj razini. Ne da je sredina bila suplja samo protiv Bayerna nego je bila i protiv jednog Slavena...

    Nas vezni red je jedan od glavnih razloga zasto nam se ionako poljuljana obrana nalazi na vjetrometini. I Baturina i Sucic i Misic dobar dio utakmice setkaju. Jos ajde Misic koji zna bit agresivan u duelu i napravit faul al ova dvojica su bas mlaki i mlitavi, rekao bih cak i beskrvni.

    Ja sam jucer u Baturini najvise energije vidio kad je prilikom izlaska iz igre bijesno udario neki stol.
  • Nixa
    2
    Ekipa, mislim da svi skupa previse stresirate. Lose je, ocajno je, ali bit ce bolje.

    Ove spike sa smjenom uprave i Marica veze s mozgom nemaju, doveli su dobra pojacanja, koja nisu dobro iskoristena. Sad se mozemo nadati da ce doci dobar trener i da cemo se vratiti na pobjednicke staze.

    Perkovic je kriminalno postavio formaciju i stil igre, a s izmjenama je napravio jos goru stvar. Medjutim cak i s tim se ne bi izgubilo da je govor tijela igraca drugaciji.

    Pa kod 1:1 Misic i Ogiwara pogledom prate loptu koja se odbija do Slavenovog igraca i gledaju kak je zakucava u mrezu. Korak nitko da napravi, da izbije loptu, ista.

    Trke nema ni bez lopte ni povratne kod nikoga. Petkovic i Baturina su kriminalni vec nekoliko utakmica, Ristovski horor. A Kulenovic do 80. Grije klupu.

    I njemu ce samopouzdanje pasti. Ali nedopustivo mi je vidjeti kak Pjaca gubi loptu na njihovoj polovici, stavlja ruke na bokove i stoji u mjestu, umjesto da trci nazad. I danas su to svi radili.

    Nije sramota izgubiti, sramota je imati takav pristup u igri.
  • mali M
    5.2k
    Perkovic je kriminalno postavio formaciju i stil igreNixa

    Ma nije ništ napravil nego samo nastavil Jakirovu filozofiju... Ali slažem se da je najveći problem ovog Dinama anemična veza. Još od perioda kad se onaj vrhunski Ademi odjednom odlučio igrat polušpicu, kompletna Dinamova veza kao da je zaboravila da je njena uloga u dva smjera...
  • Nixa
    2
    Pa problem s vezom je sto mi ne mozemo igrati sa jednim zadnjim i 2 ofenzivna vezna. To ni M. City ne radi, znaci ne mogu u isto vrijeme na terenu biti Stojkovic i Baturina, jer u sredini nema nikakvog balansa. Misic i Rog su trebali biti uz Stojkovica na terenu. Isto tako ne znam sta je sa Sucicem. Volio bih vidjeti i Sucic Rog kombinaciju.


    A kad vidim Petkovica koji se spusti ispod centra da odigra jedan dupli pas, padne mi mrak na oci.


    I ne razumijem u koliko losoj formi moze biti Oliveras da ne moze dobiti priliku nijednu tekmu otkak je doso pored Ogiware koji je horor defanzivno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.