• Zvonkec
    64
    Eto opet moram ić vozit ljude bit pristojan nasmješen trebao sam krenut prije 2 ćuke ali nisam imao snage,
  • Zagi
    7.7k
    Daleko od toga da je Miško odigrao dobru, makar i solidnu utakmicu ali situacije u kojima smo mi gubili loptu i koridore koje bi potom ostavili praznima nebi pokrio niti hibrid Mascherana, Viere i Gattusa.

    Teško mi je objasniti kaj su (primarno osmice) danas izvodili po terenu....

    Vrlo čudna izvedba momčadi .
  • Simpatizer iz fotelje
    24
    Meni je ipak bilo gore kad su nas u ligu za bedaka zakucali, al tad je bilo "samo" 3:1 za njih. No, neće ni ovo ljepše izgledat, ak skoro ne dođe novi trener i ne prodrma ih i posloži. Nadam se da se neće razvuć taj dolazak.
  • criticus
    2.3k
    Taman se vratio iz Koprivnice. Otvorim temu i pitam se ima li Dinamo navijače?

    Tema puna histeričnih ispada, koda pišu tinejdžerke neke. Udahnite dvaput prije nego lupite enter.

    Je li užas? Je. Jel Dinamo lošiji od Slavena? Nije. Sad su svi igrači i SD krš, a prije 10 dana prijelazni rok bio 10/10. Očito je da su psihološki potonuli totalno. Primili su 9 golova, izblamirali se i potonuli u glavi. Danas nije bilo reakcije, a čim je situacija izmaknula kontroli opet su pukli u glavi i potonuli.

    Dinamo će opet biti Dinamo i opet će biti šampion. Jer je Dinamo to, šampion. Iako neki ovdje jedva dočekaju pljuvat. Otiđite malo prošetat, očistite glavu, stresite prašinu, a onda opet pravac tribina i deri glasnice.
  • De Oliveira
    1.1k
    Koliko mozete cviliti, cmoljiti, cmizdriti i vrijedjati sve redom? Isti koji ste do prije dva tjedna padali u trans od ljepote. Sport se sastoji od uspona i padova. Postoje, kao i u svemu u zivotu, okolnosti koje dovedu do necega. Jedno je kritika, a drugo pljuvanje. Ja bih se najradije utopio u alkoholu od jada, ali smjer u kojem klub ide ne bih mijenjao jer smo se za to (netko manje, netko vise) borili tolike godine. Imamo izvrsnu pricu. Klub poslozen kako zelimo, obrise sportskog drustva sa ozbiljnim sekcijama, sve vise navijaca na tribinama, a sto se tice konkretno nogometa i mocnu momcad kojoj treba glavna karika, a to je strucni stozer. Trener je majka svega i ako Uprava dovede pravog eto nas na prvom mjestu i na proljece u Europi. NEDAMO DA POTONEŠ!!!
  • OldSchoolZG
    179
    Bilo bu još ovakvih tekma kajti/jer v obrani su denes bili samo stranci , i nigdo ne
    govori horvatski/štakavski pa je sve raštimano , jer nemreju komunicirati s golmanom ili sredinom.
    Ujdemo v tekmo s 6 igralcov na terenu s kojim se 5 drugih nemre nikaj dogovoriti.
    Službeni jezik naše obrane je francuski , wtf ?
    A japanec i kolumbijac se ne razmeju s nikim.
    Golman je taj koji slaže obranu i daje im upute kak se postaviti , na kojem jeziku ? Horvatski/štakavski ne govoriju a engleski bi trebali govoriti super kak bi se svi razmeli. Svatko gdo je v življenju delal vani zna da treba barem 10 let da navčiš jezik super i da ti je izgovor super.
    I tu več ležiju problemi i zato se ne dovodiju stranci (osim če/ak su ekstra klasa al su oni preskupi).
    Brez panike ne očekujem da govoriju naš ZG kajkavski ili kaj iz Sj. Horvatske , jer ga
    neznaju ni zagrepčani 1 ili 2 generacije al horvatski/štokavski bi morali znati.

    No Marič i ekipa o tome nisu nigdar razmišljali , iako npr. svaka engleska momčad prvo o jeziku
    razmišlja.
  • lola17
    0
    Tko je odgovoran za smjenu trenera je ujedno i odgovoran za danasnju katastrofu i cinjenicu da je hajduk na +4. Prijelazni rok je ocito promasen, a i dalje netko radi neprofesionalno, neozbiljno i nedolicno Dinamu i jedino posteno bi bilo da preuzme odgovornost i napusti klub. Pa tko god to bio...
  • Madness
    15
    U svakom sportskom kolektivu, uključujući nas, ima dobrih i loših dana, utakmica, natjecanja...Brunči i ekipa, barem nakon ovakvih 90 minuta dignite ruku prema tribini u znak poštovanja onima koji troše svoje slobodno vrijeme, živce, novac zbog vas..
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ne znam više što bih rekao. Pojedinci tj većina momčadi odigrala je ko na terminu nakon par prvi. Otišao Jakir pa se išli malo zajebavati.
  • Hrc-Vg
    349
    a jel Tatta to puno bolje radio? Kaj veliš?
  • hardek
    2.8k
    Prije mjesec dana imali smo ligu prvaka u džepu, utakmicu protiv Rijeke za otić na +4. Danas smo na -4 i gol razlika u zadnje tri utakmice nam je 3:14. Pa jel može jednom lako i bez stresa?
  • The Undertaker
    5.4k
    Za komunikaciju na terenu trebaju naučiti 8 riječi: sam, leđa, mala leđa, izađi, moja, pusti, desno, lijevo...
  • IstinaZaDinamo
    2k


    A jesi naporan vise sa tim da je puno stranaca... I cuj treba 10 godina da naucis jezik hhahahah

    iako npr. svaka engleska momčad prvo o jeziku
    razmišlja.
    OldSchoolZG

    Ajde da si nasao neki drugi primjer pa bih ti i povjerovao, ali englezi da gledaju jezik, pa pola klubova im nema britanca u prvih 11, a velika vecina stranaca zna engleski na razini djeteta u prvom osnovne.
  • tp1997
    411
    Nitko normalan ne priželjkuje povratak krimosa, ali zabrinjava da smo se u smislu selekcije igrača, a zadnjih par tjedana i rezultata, ružno podsjetili tih vremena.

    Uprava mora pokazati sposobnost imenovanjem poštenog trenera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.