• Derby
    271
    Kad procitam ovo prezime, proljev dobijemNavijač Dinama

    A mišiću mali… tko te dirao?!
  • Mali Zeus
    13.2k
    Al što ti je nogomet. Mi pogodimo gredu, oni odmah zabiju drugi i tu je nastao lom.
  • Mali Zeus
    13.2k
    dobra mi je ekipa koja misli da se trener sređuje ko na placu.
  • ibro1986
    180
    iz skoro svake kontre nas ubili
  • Vratite nam Istok
    315
    Tko je odgovoran za smjenu trenera je ujedno i odgovoran za danasnju katastrofu i cinjenicu da je hajduk na +4. Prijelazni rok je ocito promasen, a i dalje netko radi neprofesionalno, neozbiljno i nedolicno Dinamu i jedino posteno bi bilo da preuzme odgovornost i napusti klub. Pa tko god to bio...lola17

    Činjenica da si se registrirao na forum samo da kenjaš o ovoj tekmi govori sve o tebi. Ostavljam i prostor da si baniran danas tijekom dana pa si otvorio novi profil, to je još veće dno.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Pa tatta bi vec dao gas… i novi trener dinama je Zeljko Sopic
  • jakov1
    142


    Sutalo je drugi najbolje ocijenjen igrac Standarda ove sezone. Nakon zadnjih 7-8 dana, lako je moguce da je Mmaee na istom putu kao i Sutalo, jos pat kikseva i navijaci bi mu mogli okrenuti leda.
  • Droljo
    8.1k

    Dobrodošao kolega! Lijepo si zdravorazumski sve rekao. Šteta da si se pojavio u jeku kontraofenzive pljuvača po svemu nakon poraza pa će ti post ostati iza hrpe kukanja i smeća...
    Uglavnom, živio!
  • Sixthway
    473
    Svi smo nadrkani i živčani i onda još jedni druge kurimo i svađamo se i radimo podjele. Neda mi se više, boli me k.. . Vidimo se na sljedećoj tekmi.
  • Big Daddy
    1.3k


    Pozdrav svima,
    Ja sam isto jedan od onih koji neko vrijeme gleda forum, ali se nije do sada pojavljivao. Drago mi je zbog svih promjena u klubu i hvala svima koji su to izgurali. Mene na stadionu nije bilo skoro 20 godina, ali pratio sam i pratim i dalje cijelo vrijeme. Život me odveo u nekom drugom smjeru i zapravo i nisam više u krugu ljudi koji aktivno prate HNL. Na momente i ja kao odustanem pa onda opet nakon tjedan ili dva upalim tekmu i gledam. Nemrem si pomoć, jebi ga.
    Uglavnom, želim reći da makar situacija trenutno ne izgleda dobro, vjerujem da bude bolje. Zeko i kompanija možda neće uvijek donijeti najbolju ili najpametniju odluku, možda su i Jakira trebali ranije potjerati, al jebi ga, tak je kak je. Nitko od nas ne napravi ni u poslu ni u životu uvijek sve najbolje ili najpametnije. Ali, ak radiš pošteno, trudiš se i imaš pozitivan pristup, na kraju sve bude dobro. barem ja tak vjerujem. Vjerujem da ova ekipa sad koja vodi klub ima takav pristup i da će to na kraju opet ispasti dobro. Uz novog trenera stvari se brzo okrenu, pa evo i taj Belupo dolazi k sebi jer se zbrojio uz novog trenera.. I ja bi igračima pa i sportskom direktoru, da ih znam, večeras sve po spisku nabrojao, al treba se smirit. Niti ćemo biti prvaci svijeta kad nam ide dobro, niti ćemo propasti kad nam ide loše. Nemojmo biti ko tovari, budimo razumniji. Oni će večeras vjerojatno dobiti Goricu i poludjet će od uvjerenja da su sto posto prvaci. Prije par tjedana su htjeli kopati grobove i spaljivati stadion. Nemojmo biti takve budale, zadržimo razum i vjeru i na kraju će stvari opet biti ok. To je Dinamo, a ovo je HNL, dovest će se novi trener pa čak i da se fula jedna sezona (a neće), opet će iduće biti prvi. Prema tome, nemojte gubit glavu, otvorite pivkana i smirite živce. Sve će na kraju biti dobro!
    P.S. Al ak netko od vas pozna nekog od igrača ili sportskog direktora, nadam se da ćete im reć u facu sve što bi im ja trenutno rekao!

    Najrazumniji, najoptmisticniji, najpozitivniji, najpametniji i najzreliji komentar kojega bi trebalo uokviriti i postaviti na vrh teme/foruma.
  • ibro1986
    180
    Slaven MeLupo
  • FrenchMontana
    633
    Napisao bih pičkice i rado popio ban, ali nemam snage, ubili me.
  • blubach
    300
    Igrači su mentalno prazni, tko ne bi bio nakon zadnjih 20-ak dana?
    Da se to okrenut.
    Pogledajte samo Slaven na kaj je ličio prije Kovačevića i kako je odigrao danas, doslovno druge utakmice otkad ga je preuzeo.
    Trebat će nam koja utakmica dvije, ali bit će to opet ok s novim trenerom koji će vjerujem biti dobar. I opet će Rijeka i Hajduk potonut i opet ćemo bit prvaci. Slobodno si zapišite ovaj komentar i čujemo se na kraju sezone (onima koji ne vjeruju).
  • Daliban
    1.7k
    Pogledajte samo Slaven na kaj je ličio prije Kovačevića i kako je odigrao danas, doslovno druge utakmice otkad ga je preuzeo.blubach

    Ovo nek upamte svi koji vjeruju u floskulu da trenerima treba sto godina da uvedu promjene.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Konstatno isprike ke za njih ..mentalno prazni ? Aloo frende nakanta te ekipa koja je do danas uzela 1 bod ...Nema isprika ..i sramota da im se ne lupi gospodu po džepu radi ovih rezultata ..Nije tu samo Jakir kriv ..Plaćeni su da igraju , a ne da bude isprika mentano prazni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.