• Simpatizer iz fotelje
    24
    Pozdrav svima,
    Ja sam isto jedan od onih koji neko vrijeme gleda forum, ali se nije do sada pojavljivao. Drago mi je zbog svih promjena u klubu i hvala svima koji su to izgurali. Mene na stadionu nije bilo skoro 20 godina, ali pratio sam i pratim i dalje cijelo vrijeme. Život me odveo u nekom drugom smjeru i zapravo i nisam više u krugu ljudi koji aktivno prate HNL. Na momente i ja kao odustanem pa onda opet nakon tjedan ili dva upalim tekmu i gledam. Nemrem si pomoć, jebi ga.
    Uglavnom, želim reći da makar situacija trenutno ne izgleda dobro, vjerujem da bude bolje. Zeko i kompanija možda neće uvijek donijeti najbolju ili najpametniju odluku, možda su i Jakira trebali ranije potjerati, al jebi ga, tak je kak je. Nitko od nas ne napravi ni u poslu ni u životu uvijek sve najbolje ili najpametnije. Ali, ak radiš pošteno, trudiš se i imaš pozitivan pristup, na kraju sve bude dobro. barem ja tak vjerujem. Vjerujem da ova ekipa sad koja vodi klub ima takav pristup i da će to na kraju opet ispasti dobro. Uz novog trenera stvari se brzo okrenu, pa evo i taj Belupo dolazi k sebi jer se zbrojio uz novog trenera.. I ja bi igračima pa i sportskom direktoru, da ih znam, večeras sve po spisku nabrojao, al treba se smirit. Niti ćemo biti prvaci svijeta kad nam ide dobro, niti ćemo propasti kad nam ide loše. Nemojmo biti ko tovari, budimo razumniji. Oni će večeras vjerojatno dobiti Goricu i poludjet će od uvjerenja da su sto posto prvaci. Prije par tjedana su htjeli kopati grobove i spaljivati stadion. Nemojmo biti takve budale, zadržimo razum i vjeru i na kraju će stvari opet biti ok. To je Dinamo, a ovo je HNL, dovest će se novi trener pa čak i da se fula jedna sezona (a neće), opet će iduće biti prvi. Prema tome, nemojte gubit glavu, otvorite pivkana i smirite živce. Sve će na kraju biti dobro!
    P.S. Al ak netko od vas pozna nekog od igrača ili sportskog direktora, nadam se da ćete im reć u facu sve što bi im ja trenutno rekao!
  • Benito
    870
    kakva mantra? Naravno da nije dobro sad ali kakvo potonuće? Normalno je kritizirat jer se trenutno jedino to može ali te priče o propasti i potonuću nakon 7 kola možete objesit mačku o rep
  • E46
    694
    Itekako je doktor za tog alibi igraca Misica, on uopce ne igra obranu, kad nas netko kontrira njega NEMA. On se ponasa kao da je sudac dobro je netko gore rekao. A za razliku od njega Sunjic barem je domaci decko i uvijek je trcao barem ako ista a ne moze se rec da nema kvalitetu. Uvijek bi prije birao tip igraca Sunjica nego Misica.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Slaven nas je rastavio na proste faktore.Daliban

    samo nas je malo zagnjurio pod vodu :wink:
  • E46
    694
    Nije gotovo ako se dovede trener do Lokse, ako se ne dovede Cabraja ce takoder skolovat ovu neznalicu na klupi.
  • Daliban
    1.7k
    Rastavljalo nas se i prošle sezone.Crusades1986

    Se ovisi o novom treneru. Nadam se najboljem, ali ne očekujem puno.
  • E46
    694
    S takvim stavom kao tvojim se desila prvo Rijeka, pa onda tovari sad slaven, sta je sljedeće? I Cabraja ce skolovat Perkovica pa sta ces onda reci
  • Marley
    1.7k
    gdje si nasao izjave? Ne mogu naci nista osim Perkovica za Dinamo kanal
  • deda
    32.7k
    Gospodine Tundra hvala i zbogom. Vaš upis je obrisan.
  • tp1997
    411
    Koliko vidim, od igrača je izjavu dao samo Nevistić, jedini koji ne potpisuje ovu sramotu
  • Neron53
    621
    Ne mogu se sjetiti vece sramote i blamaze! Ikada!!
  • LaznjakProsineckog
    789
    U HNL-u se ni ja ne sjećam ovako nečega
  • Crusades1986
    12.4k
    slaven belupo - dinamo 5:2? 2008. ako se ne varam?
  • Cosey
    510
    Prosinac 2007., ali kao da je bitno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.