• mlinchica
    1.8k
    Inače volim pelin antique, ali ovo zaslužuje nešto za kažnjavanje poput one Dalmatiner vodke ili kruškovac s mlijekom..

    Ja sam odmah nakon našeg drugog gola napisala ovo:

    “Nema veze, napokon su počeli igrati. Kako god završi, dali smo najmanje 2 gola Bayernu u Munchenu!
    Bravo za drugo poluvrijeme pa dok izdržimo. :strong:

    … ne sluteći biblijski potop.

    Sva sreća da nam je u zemlju upao jedan drugi Sergej, pa je ipak medijski popularniji danas od ovog našeg..

    Droljek, buš se sad nacugal s ženama. :blush:
  • Droljo
    8k
    kruškovac s mlijekom..mlinchica

    Sad sam si bljucnuo u usta :vomit:
  • Porculanka
    43
    Fala, dečk (i cure)i! ..živeli vi meni! Sad budemo vidli kaj se bu zbilo i hoće li biti ozbiljnih namjera ili bumo dovodili seoske trenere za male pare......Bogek dragi, pomozi :pray:
    neg...kruškovac z mlekecom je jedno od najgorih mojih pijanstava, ako izuzmem ono govno smrti od vigora od šumskog voća, kao i toplu rakiju, litru tople šljive na + 40....eeeeee...živote...aj ž!
  • mlinchica
    1.8k
    Da, da, zato velim da je idealno za (samo)kažnjavanje. :lol:
    Vigor vodka od breskve me zbetonirala za 18. rođendan, strašno nešto… nit zvuka, nit slike :vomit:
    Koja smo sranja pili..
  • nemapredaje
    3.2k
    Jel samo meni katastrofa slika na HRT2 ili?
  • flexXy
    2.3k
    Zelim ovdje zahvalit i pohvalit ekipu koja nam je danas pomogla sa autom. Pogledali nam auto i organizirali ekspresno dijagnostiku od nasih decki kaj zive u Muchenu. Uvijek mi je drago kad vidim da ima jos dobrih ljudi koji su spremni pomoci.
  • Mrvica
    3.9k
    Inače volim pelin antique, ali ovo zaslužuje nešto za kažnjavanje poput one Dalmatiner vodke ili kruškovac s mlijekom..mlinchica

    Nakon onoga ne znam kakav alkohol mi može pomoći, nekako sam više za čekić u glavu. :lol:
  • Droljo
    8k
    i to tupi dio čekića..
  • Mrvica
    3.9k
    što tupije to bolje definitivno..
  • NKDZ86
    1.4k
    Dobar dan svima, a posebno novom treneru dinama kojeg se očekuje!!
  • Mladi Starac
    150
    dobar dan i poštovanje!
    kaj bute popili? :D
  • NKDZ86
    1.4k
    Dajte meni točeno i svima kaj oće na račun jakira :grin:
  • Droljo
    8k
    na račun jakiraNKDZ86

    ...i otpremnine...
  • NKDZ86
    1.4k
    Dobar dan svima, ekipa iz Zagreba, koje je vaše mišljenje u vezi plina za opskrbu : Gradska plinara ili Međimurje plin i zašto?
  • nemapredaje
    3.2k


    Ja sam ostao na GPZO. Ne zbog cijene, jer je razlika zanemariva, već zbog što manje zajebancije, jer nisam siguran kak će ovi iz Međimurja to odraditi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.