• mlinchica
    1.8k
    Inače volim pelin antique, ali ovo zaslužuje nešto za kažnjavanje poput one Dalmatiner vodke ili kruškovac s mlijekom..

    Ja sam odmah nakon našeg drugog gola napisala ovo:

    “Nema veze, napokon su počeli igrati. Kako god završi, dali smo najmanje 2 gola Bayernu u Munchenu!
    Bravo za drugo poluvrijeme pa dok izdržimo. :strong:

    … ne sluteći biblijski potop.

    Sva sreća da nam je u zemlju upao jedan drugi Sergej, pa je ipak medijski popularniji danas od ovog našeg..

    Droljek, buš se sad nacugal s ženama. :blush:
  • Droljo
    8k
    kruškovac s mlijekom..mlinchica

    Sad sam si bljucnuo u usta :vomit:
  • Porculanka
    43
    Fala, dečk (i cure)i! ..živeli vi meni! Sad budemo vidli kaj se bu zbilo i hoće li biti ozbiljnih namjera ili bumo dovodili seoske trenere za male pare......Bogek dragi, pomozi :pray:
    neg...kruškovac z mlekecom je jedno od najgorih mojih pijanstava, ako izuzmem ono govno smrti od vigora od šumskog voća, kao i toplu rakiju, litru tople šljive na + 40....eeeeee...živote...aj ž!
  • mlinchica
    1.8k
    Da, da, zato velim da je idealno za (samo)kažnjavanje. :lol:
    Vigor vodka od breskve me zbetonirala za 18. rođendan, strašno nešto… nit zvuka, nit slike :vomit:
    Koja smo sranja pili..
  • nemapredaje
    3.2k
    Jel samo meni katastrofa slika na HRT2 ili?
  • flexXy
    2.3k
    Zelim ovdje zahvalit i pohvalit ekipu koja nam je danas pomogla sa autom. Pogledali nam auto i organizirali ekspresno dijagnostiku od nasih decki kaj zive u Muchenu. Uvijek mi je drago kad vidim da ima jos dobrih ljudi koji su spremni pomoci.
  • Mrvica
    3.9k
    Inače volim pelin antique, ali ovo zaslužuje nešto za kažnjavanje poput one Dalmatiner vodke ili kruškovac s mlijekom..mlinchica

    Nakon onoga ne znam kakav alkohol mi može pomoći, nekako sam više za čekić u glavu. :lol:
  • Droljo
    8k
    i to tupi dio čekića..
  • Mrvica
    3.9k
    što tupije to bolje definitivno..
  • NKDZ86
    1.4k
    Dobar dan svima, a posebno novom treneru dinama kojeg se očekuje!!
  • Mladi Starac
    150
    dobar dan i poštovanje!
    kaj bute popili? :D
  • NKDZ86
    1.4k
    Dajte meni točeno i svima kaj oće na račun jakira :grin:
  • Droljo
    8k
    na račun jakiraNKDZ86

    ...i otpremnine...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.