• Droljo
    7.9k
    Ma frende zajebancija. Ne droljim niti ne pametujem po drugim temama al kad mi šank dotaknu pobesnim :lol:
    Ma sve je šala čemu je i mjesto na ovoj temi. Pre ozbiljno si me shvatio...
    Pokušavam nevinost i čistoću šanka održati
  • jedan u nizu
    8.2k
    Pokušavam nevinost i čistoću šanka održatiDroljo

    šank nikad nije nevin ;)
  • Droljo
    7.9k
    Blasfemija
  • Eduardo
    19.9k
    Ima netko preporuku za dobar bluetooth zvučnik do nekih 200 ili max 300 €ura?

    shoppingiralo bi se u mediamarktu
    https://www.mediamarkt.de/
  • Probirštift
    331
    Hoće li biti kojih zonaša danas na Brkovima, ako ima javite se za cugu
  • DrawTube
    4.7k
    Bio sam pitao prije tjedan dana pitanje u vezi pive ali nastavno na to, stvarno preporuke na pivovaru Medvedgrad u centru pored kazališta Gavella, 4,65€ za kriglu od litre zlatnog medvjeda, za 2,3€ po pivi se u zagrebu ne može više dobiti ni zuja u kafiću a kamoli takva piva

    Valja napomenuti i kak pivovara ima nekoliko dinamovih grbova obješenih po zidovima
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Vise manji svaki JBL. Recimo charge 5 je dobar, nekakvih 200€ ja mislim.

    Ali kazem, svaki JBL, model si pogledaj koliki ti treba.
  • Dino
    2.6k

    Bas planiram uzet jbl charge 5, al pikiram negdje naletjet na popust. Ako imas taj zvucnik, bi mogao napisati nekaj vise mozda, jel ima kakvih mana?
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Nemam ja, ali znam ih par koji imaju. Opcenito su svi puno hvale za njega, a i ja sam cuo zvuk sa njih par, top.

    Ja sam sebi ima jedno 6-7 godina sigurno kupio swisstoneov zvucnik, i isto je bio OK. I sada radi ali je njegov problem to sto je nakon jedno 2 godine baterija postala uzas i nemoze ga se koristit nigdje ako se ne ponese powerbank za punjenje jer vise od sat vremena nece izdrzat, ali s obzirom da je bio ispod 100€ (ne sjecam se stvarno), ne mogu se pretjerano zaliti, dvije godine je bio top.

    JBLovi znam da traju puno duze, prijatelj je otprilike u isto vrijeme kupio JBL flip 5 ja mislim, i dan danas radi jako dobro, baterija naravno nije kao tada, ali je OK.
  • Majki2111
    3.1k
    Višnjevac je čudoooo. Pola sata po rundi jeednoj. Rekord. Od ovog bi se mogo napit.. Auf! Teče ko voda. :love:
  • Marley
    1.6k
    itekako se mozes napit visnjevca, apsolutno :grin:
    Ali kakoooo uspijes 30 ml necega piti pola sata, i to jos necega finog :chin:
  • Oluja
    4.2k
    @Majki2111 jesi živ?
  • xavier
    12k
    Nova crtica iz sabranih djela "Majki upoznaje svijet".
  • Big Daddy
    1k
    JBL najbolji, koji god uzmes
  • jedan u nizu
    8.2k
    Višnjevac je čudoooo. Pola sata po rundi jeednoj. Rekord. Od ovog bi se mogo napit.. Auf! Teče ko voda.Majki2111

    Dok dodes do kolicine da se napijes, tim tempom, prvih par rundi vec izade iz sustava.
    Nebus se nikad napio tako Majki :D

    Ali priznam, pola sata po rudni visnjevca je bolje nego 5-6 sati po jednom pivu :joke:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.