• Jurki
    11.6k
    Rile se moze slikati.. ima ugovor jos 9 mjeseci.
    Siguran sam u to da se njemu nece produzivati ugovor.
    Skup i star igrac koji realno igra na staru slavu, a ne donosi nist ekstra.
    Mislis da nitko u klubu ne vidi da Rile gusi nasu igru?
    Da su u klubu zadovoljni s njegovim partijama.. onda bi mu se ponudilo produzenje ugovora.
    9 mjeseci do kraja ugovora.. i nitko nije trepnul do sad na tu cinjenicu.
    Isto tak da nije populist koji se dodvorava navijacima.. dam glavu na panj da bi ga vilama tjerali iz kluba.
    Za te pare koje on zarađuje, moze se sigurno naci mlađe i bolje rjesenje.
  • miro
    4.4k
    Najbolje je pustiti senatore u penziju i graditi novu ekipu, sve ostalo je odgađanje neminovnog i mučenje sebe i navijača. Preduvjet je otkaz Jakiru i pronalazak dobrog trenera
  • Daliban
    1.6k
    Od zadnjeg debakla, Dinamo je jači za:

    - Mmaea
    - Pjacu
    - RPGa, koji se i dodatno adaptirao
    - Ogiwaru, koji je prošao pune pripreme
    - Oporavljenog Roga
    - Oporavljenog Stojkovića
    - Oporavljenog Kačavendu
    Mlađi referent

    Od toga su dva igrača stigla ljetos. U redu, Kača je formaliziran. Pritom, nitko od njih ne donosi ekstra kvalitetu na svojoj poziciji.

    Mae je naš najbolji stoper, ali donedavno smo imali Šutala kojem Mae ne može čistiti kopačke. Drugi stoper nam je KTC kojeg se prošlo ljeto opravdano poslalo u penziju, ali je vraćen zbog debakla u tadašnjem prijelaznom roku. Pomogao je iznijeti prošlu sezonu, ali valjda se treba znati podvući crta. Očigledno se ne zna i to je problem koji nadilazi Jakira.

    O Pjaci je Miro sve napisao i nema smisla da to sada naširoko ponavljam. Solidan za HNL i kao nekakva rotacija, ali najgori od riječkog prošlosezonskog napadačkog trojca. Igra veteranski. Ljudi misle da je kapitalac zbog medija i podcast bojne koji ga hajpaju od povratka u HNL.

    Cordoba je jedini transfer koji se dugoročno može pokazati kapitalcem, vidjet ćemo. Mbuku, Oliveras, Torrente, sve su to alibi transferi za koje je upitno može li ih se uopće nazvati popunama. Činjenica da su stranci je u javnosti odavala dojam da se nešto konkretno radi, ali mogli samo tako popunjavati roster i slobodnim igračima iz HNL-a. Samo, jebiga, to je lošiji PR i nikome se tako ne mogu zamazati oči.

    Napisah davno, naša najveća pojačanja ove sezone će biti afirmacija Mikića i Pavića ako do nje dođe + Stojković ako je ostavio ozljede iza sebe. Uz ostanak Baturine, Petka i Sučića.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Cordoba je jedini transfer koji se dugoročno može pokazati kapitalcem, vidjet ćemo. Mbuku, Oliveras, Torrente, sve su to alibi transferi za koje je upitno može li ih se uopće nazvati popunama. Činjenica da su stranci je u javnosti odavala dojam da se nešto konkretno radi, ali mogli samo tako popunjavati roster i slobodnim igračima iz HNL-a. Samo, jebiga, to je lošiji PR i nikome se tako ne mogu zamazati oči.Daliban

    Na temelju čega. Na temelju kaj su toliko puno igrali do sada? Ili je to tvoja stručna procjena onako sa strane.
  • Daliban
    1.6k
    Na temelju čega. Na temelju kaj su toliko puno igrali do sada? Ili je to tvoja stručna procjena onako sa strane.Mali Zeus

    Pogledao sam sve dostupne Mbukuove utakmice na Footbaliji. Torrentea sam gledao na pripremama, Oliverasa sam pogledao par utakmica Primavere i napisao još prvi put kad se njegovo ime spomenulo da je tehnički jako dobar, ali da je upitno je li sa 20 godina uopće fizički dorastao seniorskom nogometu - činjenica da nije ni prijavljen za LP dovoljno govori.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Pogledao sam sve dostupne Mbukuove utakmice na Footbaliji. Torrentea sam gledao na pripremama, Oliverasa sam pogledao par utakmica Primavere i napisao još prvi put kad se njegovo ime spomenulo da je tehnički jako dobar, ali da je upitno je li sa 20 godina uopće fizički dorastao seniorskom nogometu - činjenica da nije ni prijavljen za LP dovoljno govori.Daliban

    Ok, znači stručna procjena. Fotballia, pripreme i Oliveras ajd. Doveli ga tek tako da malo bude u Zagrebu.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Sve ok, meni je puno bitnije da smo od Soluna do Münchena kadrovski dosta bolje popunjeni kaj s pojačanjima, a kaj s igračima koji su se vratili ili potpuno adapatirali na svoje okruženje.
    O roku svako ima svoje mišljenje i nemam nikakav problem da se postave pitanja prema Mariću.

    Popunilo se kaj se popunilo, značajan upgrade je za mene Mmae za ostale stopere i Pjaca za ostala krila, Cordoba vrlo zanimljiv.

    Za mene je momčad značajno funkcionalnija nego tad, ima preduvjete igrat moderan nogomet za svoju razinu, ako nema klasu (a i ja smatram da nema kao prijašnjih godina) to će se u LP vidit, ali bogami 9 komada je jedan sasvim drugi svijet. I slabiji smo išli na noge divovima pa ovako loše nije izgledalo.
  • Daliban
    1.6k
    Za mene je momčad značajno funkcionalnija nego tad, ima preduvjete igrat moderan nogomet za svoju razinu, ako nema klasu (a i ja smatram da nema kao prijašnjih godina) to će se u LP vidit, ali bogami 9 komada je jedan sasvim drugi svijet. I slabiji smo išli na noge divovima pa ovako loše nije izgledalo.Mlađi referent

    Slažem se s tim.
  • Ali
    2.1k
    U ovoj temi sam prije.mjesec dana (nakon gostovanja u Osijeku) pohvalio Marićs da je odradio odličan posao sa transferima, ali da mora naći i trenera.
    A onda su redom @Olmic , @Dzgšb , @Paggini , da dalje ne nabrajam izvređali.

    Da je Marić tada tražio rješenje za klupu imao bi taj novi barem reprezentativnu pauzu za pripremiti ekipu za hajduk doma i bayern vani. I garantiram da bi novi dobio raspali hajduk i da se bayern nebi izivljavao kao na gang-bang party
  • Dzgšb
    812

    I ti si rekao da smo premoćni za HNL pa smo se namučili protiv trojke iza nas i na kraju izgubili od tovara..

    Rekao sam dok je profa nešto vrijedio i dok je bilo nekog smisla, a sad je vrijeme za nogu , i govorio sam i nakon balkanija, lokomotive i paoka da je za otkaz ,ako je nesto oke pohvalim a ako ne pokudim.
  • Ali
    2.1k

    Ok, sve 5, samo sam spomenuo da je bilo ljudi koji su osjecali da on nije za Dinamo. Pogotovo ne za uredjeni Dinamo sa rosterom i budgetom kojeg imamo ove sezone.
    Da nismo dobili lovu od uefe i da smo morali prodati Sucica i Baturinu, jos bih i rekao u tom platnom razredu je prihvatljiv , ali sa ovim budgetom i lovom od bodova u LP je on nedorastao.
    I to sam rekao dok je bio mister 100% pa su me izrugovali, a danas mjesec dana kasnije smo dosli da je trebao otici.

    Naravno da sam imao krivih procjena u nekoliko godina na zoni, ali sa Jakirom nisam.
    On je.meni pao kad se zalagao za Xoxhu i nastavio ga forsirati i recimo jos da je prekrizio japanca i za istu lovu uzeo hoxhu.

    No dobro sad ce si moc odvest Hoxhu u Tuzla City jer im je to obojici max doseg
  • cibona
    2.9k
    Sjećam se komentara, drago mi je da nikada nisi pokleknuo pred populističkim djelima i izjavama ovog neznalice kada je bio na samome vrhu (nakon osvajanja lige). Ima nas dosta koji od prvog dana mislimo isto, a vrijeme je pokazalo da smo bili u pravu :up:
  • modri7
    130
    Bilo je podosta nas koji su bili skeptični oko Jakirovića i smatrali ga upitnim. Ali smo nakon osvojenog naslova kad je već bilo jasno da ostaje trener čekali da dobije te priželjkivane pripreme i prijelazni rok gdje je samo potvrdio naše sumnje. Jasno je da on (Jakirovic) nije dorastao. Ali bilo je ovdje forumaša koji su sumnjali i u uspješnost prijelaznog roka, pa su bili i napadani od strane drugih forumaša. Sad se ipak ispostavilo da niti prijelazni rok nije bajkovito odrađen (ponavljam, ne znam kakvo je stanje u kasi) i da se neka pitanja trebaju uputiti i Mariću. Niti pozicija stopera nije riješena do kraja, a o lijevom beku da ne govorim. Ima tu podosta rupa. Teško je očekivati da se sve odmah riješi, ali dojma sam da je se moralo bolje. Ne želim biti strog prema Mariću, ali ajmo zamisliti da je stara uprava odradila ovakav prijelazni rok. Mislim da bi bilo pljuvačine sa svih strana.
  • Oluja
    4.3k
    Ajmo zamisliti da nam je stara uprava ostavila Baturinu, Petkovica i Sučića
  • modri7
    130
    To apsolutno stoji i to ide u (veliku) korist upravi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.