• Mali Zeus
    12.5k
    Ljudi zaboravljaju da je osim dolazaka bilo riješeno i pitanje odlazaka, tako da i to treba uzeti u obzir pri ukupnoj ocjeni. Osobito kad se donose tako jake ocjene tipa - nije dorastao. Jer nije doveo igrače za sve pozicije koje fale. Da je to napravio bio bi savršen.
  • modri7
    130
    Nisam rekao da nije dorastao i da treba otići. Ovo pišem iz razloga jer su ga mnogi glorificirali, pa čak i napadali one koji suprotno misle.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Sad samo pametno, nadam se i vjerujem da Maric i ekipa nisu ograničeni kao novinari na nase podrucje pa samo vrte ista imena, nadam se pozitivnom iznenađenju
  • Mali Zeus
    12.5k
    Jasno je da on nije dorastao.modri7
  • modri7
    130
    to se odnosilo na Jakirovica
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus to se odnosilo na Jakirovicamodri7

    Moja greška, isprike.
  • modri7
    130
    Kolega @Daliban je također izražavao sumnje u prijelazni rok i neke odluke s.d. dok su svi ostali bili u nekom hajpu. Pa evo i @Haza. Bilo ih je još. "Daliban" je najviše bio pljuvan, vjerojatno zbog njegovog goropadnog stava koji se ne sviđa svakom. Sve u svemu, Marić ima dosta dobrih odluka koje se ne smiju zanemariti, ali ima tu i mnogo prostora za napredak. Mnogo lakše je nama posmatrati sa strane i komentirati. Razlog zbog kojeg komentiram je taj jer se općenito mnogo hajpa dizalo oko kluba u osmom mjesecu (mediji, analitičari, pojedini forumaši) kao da ćemo sve pregaziti. Na kraju dođosmo do ovoga što imamo. Ali tek je početak sezone, rano je još za konačne zaključke. Sam plasman u LP je donio mnogo novaca i prostora za napredak.
  • Gradjanski Dinamo
    107
    Ajd ne kenjajte tolko.

    Odrađen je najbolji prijelazni rok u zadnje dvije godine. Imamo najbolju ekipu u Hrvatskoj. Pitanje je trenutka kad će se purgerski stroj upalit i krenut mljet sve pred sobom.
    Ova promjena trenera će tome vjerojatno i pridonijet, ukoliko napokon dovedemo trenera dostojnog Dinama. Trenera koji iza sebe ima iskustvo vođenja klubova koji su formalno uspješniji od Dinama. A ne nekoga kome će Dinamo bit poligon za razvoj.

    Kaj se Marića tiče, pogledajte čovjekovu biografiju, pa onda kenjajte. Čovjek se kuži u nogomet, u nogometu je cijeli život, zna jezike i ima poznanstva po cijelom svijetu. A i u dobrim je odnosima s mnogim menadžerima. To je jako, jako važno. Kaj god ko mislio o tome.

    Nemojte mi širit defetizam. Nije mi dobro odmah kad to vidim. Poludim. :grin:
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Mislim da je Marić napravio vrlo dobar prijelazni, kada sagledamo dolaske, odlaske i zadržavanje bitnih igrača.
    Za odličan je trebalo dofurati jednu 6-icu i napadača (Mbuku to nije). Pitanje je tu i zakaj se Brodića prodalo, a da nismo imali spremnu zamjenu. Ili se tu računalo na nekoga pa se to izjalovilo. To mi je možda i najveći minus za Marića.
    S druge strane, zakaj se s određenim pojačanjima nije uopće niti pokušalo (Oliveras, Torrente) je pitanje za Jakira, ali to je sada arhivirano.
    Siguran sam da bi dobar trener složio ekipu i igru, jer ovo kaj smo mi igrali, počevši od prošle sezone je da budem blag loše i sve smo na mišiće odradili. Nemaš taktiku, lutaš s pozicijama igrača pa i sastavom, moraju ti igrati senatori itd.
    Nadam se da će Marić naći kvalitetnog trenera, to bi nam bilo najveće pojačanje, pisao sam već to krajem prošle sezone...
    Svakako vjerujem da je Marić dobar SD, koji ima prostora za napredak i da treba biti dugoročno rješenje.
  • Paggini
    19.6k
    Lako za sve dovedene igrače, sad ni pod razno ne smije kiksat...
  • Georg Koch
    4.5k
    Prijelazni rok je bio dobar, ne bas i odlican.
    Ali odlican ako ga usporedjujemo sa zadnja 4 prijelazna roka.
    Dalje, iskreno prizeljkujem trenera stranca. Koji ne sljivi nikoga, ima napadacku viziju, mehanizme u igri vec dobro znane i slicno.
    A skoro pa sam siguran (nemam info, nego samo moje vlastito misljenje) da opcija nije Sopic, Jovicevic, Corluka (koji mi je najdrazi Vatreni ikada, ali nema iskustva nikakva, pa neka jos...) i slicni.
    Uvjeren sam da je Mara presao HNL razinu i vjecne reciklaze, te da se gleda neko bas IME.
    Koje sada nije toliko problem ni platiti, jer jedna pobjeda u LP ti donosi 2 700 000 €, da ne pricamo o vise bodova.

    Mara, ovo je tvoj veliki, najveci test do sada, ja ti nesto vjerujem :smile:
  • scooniepenn
    3.3k
    Kad smo kod dovođenja trenera apsolutno sam za stranca ako to već ne može biti netko s naših prostora poput Terzića, Ivana Jurića ili primjerice Vladimira Petkovića, ta kvalitativna razina. Pritom navedena trojica nisu ista razina, ali su sva trojica razina ili dvije iznad trenera koje smo do sada imali (s izuzetkom Vahe i donekle Bjelice). Uistinu vjerujem da ima odličnih trenera kojima bi Dinamo bio izazov. Naravno da bi idealno bilo ime poput ranije spominjanog Rogera Schmidta za kojeg vjerujem da s ovom ekipom može bez problema osigurati ulazak među 24, a o domaćim trofejima i da ne pričam. No, ako i nije taj rang vjerujem da se može dovesti strani trener najmanje kvalitative razine jednog Jurića. Vezano uz ove drastične smjene generacija i slične nebuloze koje neki ovdje zazivaju mislim da strateški trebamo uvoditi nove snage, ali nikako nisam za drastična rezanja. Primarno zato što smatram da se iz ove ekipe uz boljeg trenera svakako može izvući više. Najbolji pokazatelj mojih razmišljanja je jučerašnja utakmica Sparte i RBS-a gdje je jedna radna i agresivna momčad, bez nekih ekstra klasa, kvalitetno vođena od strane nama potpuno nepoznatog skandinavskog trenera, lakoćom razbucala talentirane klince iz Red Bullovog koncerna.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Sutra na pressici ce se obratiti i Maric, tako na RTL-u sad kazu
  • NKDZ86
    1.4k
    Nadam se dobrim vijestima i da nađe dobrog trenera za dinamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.