• don
    5.5k
    bude li Bišćan novi, Mariću i cijeloj upravi treba oduzeti profesionalne licence.

    Nenad Bjelica je slobodan trener, još nije kasno!!!!!'
  • Keyser Soze
    10k
    Sve više sumnjam u pojačanja našeg sportskog direktora.

    Kako gledati pozitivno na prijelazni rok kad prvih 11 u odnosu na prošlu sezonu promjeniš za dva igrača dok ti je ostatak pojačanja dovoljno dobar samo za klupu. Većina igrača koje se dovelo su nedokazani low risk high reward igrači. To je nedovoljno za klub koji igra LP, premalo! Ima tu i puno problema s trenerom, ali ovi igrači za sad ne rade razliku ni u HNL derbijima, a kamoli u Europi.
  • austrijanac
    4k
    Na muci se poznaju junaci, ovih dana će se vidjet je li v.d. ili ne.
  • Dzgšb
    812
    Sve se može ispraviti nije kasno s kvalitetnim trenerom kakvog Dinamo zaslužuje..
  • Daliban
    1.6k
    Većina igrača koje se dovelo su nedokazani low risk high reward igrači.Keyser Soze

    Da su bar high reward. jedino Cordoba se takvim može pokazati. Ostalo low/medium risk - low/medium reward, ali slažem se sa sentimentom.

    Gledao sam, primjerice, ovog Mbukua za Augsburg protiv Bayerna. Dečko se s loptom nije mogao sastaviti. Lošije od prosječne izvedbe naših igrača danas, a Augsburg je bolje stajao na terenu.
  • Captain America
    17.6k
    Sve više sumnjam u pojačanja našeg sportskog direktora.

    Kako gledati pozitivno na prijelazni rok kad prvih 11 u odnosu na prošlu sezonu promjeniš za dva igrača dok ti je ostatak pojačanja dovoljno dobar samo za klupu. Većina igrača koje se dovelo su nedokazani low risk high reward igrači. To je nedovoljno za klub koji igra LP, premalo! Ima tu i puno problema s trenerom, ali ovi igrači za sad ne rade razliku ni u HNL derbijima, a kamoli u Europi.
    Keyser Soze

    Najracionalniji post nakon utakmice. Bitno da se pričalo da će se dovoditi samo igrači za prvih 11, a ne popune. I naravno, na kraju prijelaznog roka stižu kapitalci.

    U odnosu na prošlu sezonu imamo (ovisno o Pjaci) 2 nova igrača u najboljih 11, a svi smo svjesni koliki je pobačaj bila prošla europska sezona i u kakvom smo natjecanju završili. Svakako za ovo treba odgovarati trener, ali bi trebao i SD.
  • Crusades1986
    11.9k
    Pravi trener ne bi s duplo slabijim kadrom dobio 9 komada od Bayerna. Neovisno o SD-u. Bunker je najlakše igrat, Jakir ne može niti to.

    Stavi Jakirovu profilnu, već je vrijeme.
  • Georg Koch
    4.5k

    Svaka cast svemu ali dokle vise branjenje?
    Najracionalniji post bi bio sa upitom:
    Kako sam jutros dosao na posao a ne vidim clanak Germanijaka: Doznajemo, Jakirevic je bivsi, novi trener Dinama je N.N.

    Evo sve ekipe u bogatoj povijesti LP su imale bolji, skuplji i siri kadar, te nitko nije primio 9 (12) golova.

    Strahota, ja se crvenim.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Pravi trener ne bi s duplo slabijim kadrom dobio 9 komada od Bayerna. Neovisno o SD-u. Bunker je najlakše igrat, Jakir ne može niti to.Crusades1986

    Tako je. Al kužiš frajer nije dobio sve igrače koje je htio. Jer eto pravi trener pokaže svoju kvalitetu samo kad dobije igrače koje je htio. I ne samo to, dovedu mu igrače koje ni ne koristi ili koristi minimalno.
  • hardek
    2.8k
    Super mi je ovaj narativ da trener nije dobio igrače koje je želio.

    Šta mislite zašto nismo doveli lijevog beka? Jer bi u tom slučaju Ristovski morao na klupu.

    Šta mislite zašto nismo doveli još jednog veznog? Jer bi bilo još manje minuta za Ademija.

    Šta mislite zašto nismo doveli napadača? Da primadona Petko ne digne nos.

    Jakir nema cojonese s nikim od njih odraditi razgovor i reći im kako stvari stoje pa je išao linijom manjeg otpora.
  • emilperska
    5.4k
    Jakir je svoju dionicu odradio..
    Idemo dalje..

    Kadar mu je bolji od prosle sezone, Dinamo nije najslabija momcad u LP, a ovo je najveci poraz ikad..
    SD ima putra na glavi i vise nego dovoljno. Da bi razumjeli koliko, trebali bi znati kakve je naputke imao od Uprave, a to ne znamo. Ja mu i dalje jedino Bulata zamjeram. Ovo ostalo sam ocekivao. Hocu rec nisam imao nerealna ocekivanja da ce 5 RPGova dovest. Da ih moze dovest, bio bi SD Benfice..

    Ovo je iskljucivo krivica potkapacitiranog trenera, a onda i Uprave i Predsjednika ako ga ostave..
  • Mlađi referent
    12.3k
    Od zadnjeg debakla, Dinamo je jači za:

    - Mmaea
    - Pjacu
    - RPGa, koji se i dodatno adaptirao
    - Ogiwaru, koji je prošao pune pripreme
    - Oporavljenog Roga
    - Oporavljenog Stojkovića
    - Oporavljenog Kačavendu

    Može se pričati da sportski sektor nije napravio dovoljno da smanji jaz u kvaliteti između recimo Salzburga i nas i tu SD može odgovarati.
    No, 9 komada sinoć nema veze s prijelaznim rokom. Ima veze s tim da smo od prve minute izašli jadno, bezidejno, tromo. Odgovornost je na ljudima koji su bili na terenu i onom tko ih je vodio.

    U Bakuu mi se činilo sa smo nešto naučili iz prijašnjih katastrofa i mislio sam da ćemo dalje imat mozga, a ovo sinoć je bio gori Dinamo nego onaj 2011. Da ništa drugo nije bio problem, trener mora biti smijenjen po zapovijednoj odgovornosti.

    “Dobro” je da nisu stali na 7 jer je iz horora preraslo u komediju pa barem imamo hrpu kvalitetnih memeova.
  • sebenico
    552
    Za hnl je doveo dobre igrače, ali hnl je jedna od najlošijih liga u europi. Za europu to nije dovoljno dobro, pogotovo za ligu prvaka. Uz to, kad se nadoveže trener koji nakon godinu dana ne zna kapacitete svoje ekipe i koji ne zna pripremiti i postaviti ekipu da ne izgleda kao da se prvi put vide na terminu, onda se dobije ovo jučer. Činjenica je i da imamo dosta igrača koji ne mogu pratiti ritam utakmice u europi. Pogledajte samo ritam u hnl-u (izležavanja, trajanje izvođenja prekida i sl.) i ovo jučer kad ti ne daju disati ni kad vode 5 razlike. Tu treba napraviti rez, a to može samo novo lice na trenerskoj poziciji. Dosta mi je više zaslušnih koji više ne mogu duel dobiti ili odigrati dodavanje do prvog slobodnog igrača
  • don
    5.5k
    da nam je trener Pep Guardiola i da primiš 9 golova, netko mora snositi posljedice, a to je trener kojega je najlakše smijeniti.

    izvolite g. Mariću i Zajec pa da vidimo kakve ambicije imate sa Dinamom. Ako sve ostane kako je i bilo, krivi ste jednako kao i trener!
  • tp1997
    262
    Pa nije za đavla da Ristovski praktički eksplicitno moli da Jakir ostane. Zna on što slijedi ako dođe ozbiljniji trener.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.