• NVKOD
    1.3k
    Je li ovo bio nogomet ili rukomet?
  • ShanKu
    733
    Čisto navijački sam gledal ovu utakmicu, pobjeda! :up: napad na Koprivnicu!
  • jp23
    2.6k
    Najbliže vaterpolu ili hokeju rezultatski
  • Jaro
    7.3k
    standard prica, ko u repki - kad ne valja posalju Petra Sucica ili nekog klinca, sad Dinamo Ogiwaru (koji je na rubu suza), a ovi "mudonje" se skrivaju
  • BBBaranja
    2.5k

    To me zaboljelo više od 9 komada,trče do Kanea tko će prije stići da razmjene dres..VI NISTE DINAMO,DINAMO SMO MI !
  • ZrnTSCHeZ
    59
    Dobro da nisu Filipovića poslali dati izjavu
  • Big Daddy
    1.1k
    Laku noć plava nacijo, nadam se, ujutro kad se probudim, da ce glavni odgovorni snositi posljedice, mene je sram i boli me ovo…
  • NORTE
    11.4k
    Ako se jedan dinamo koji je uložio ogromne novce u momčad koju vrlo skupo plaća zadovoljava pobjedama nad istrama i goricama i prelazi preko ovakvih poraza onda su ljudi u klubu potpuno ludi.

    Najprije loš derbi i sad ova sramota.
    Protiv Qarabaga je bilo loše, u Rijeci isto nikakvo.

    Ovo nije bio loš dan u uredu.

    Ovo mora biti kraj.
    Uprava MORA dati otkaz jakiru.

    Ni igrači nisu zaslužili podršku u Koprivnici, kome pravo kome krivo.
  • sebenico
    552
    Kako se situacija i raspoloženje oko kluba okrene u par dana. Rijeka je bila nigdje nakon Olimpije pa joj je srećom došao Dinamo pa su se trgli, Hajduk je bio nigdje pa mu je došao Dinamo pa su se trgli. Tko će nama sada pomoći? Sramotna predstava danas i poniženje - za ovo netko treba odgovarati.
  • Dzgšb
    812

    Bilo tko dodje bolje ćemo izgledati , Terzić ,Bjelica , Niko kovač imaš izbora ko u priči,jer ovo na ništa ne liči ,ovo je bolnije od bišćanovih izmjena protiv aeka,s ovim smo ispisali najnegativniji rekord u LP strašno
  • Big Daddy
    1.1k
    Ne mora nam nitko pomagati. Rijesimo se uljeza u klubu (trener i pokoji igrac), i idemo dalje, al ovaj put najjace!
  • vjeko1701
    7.9k
    Odkad su Kovač ili Terzić realni?
  • Dzgšb
    812

    Što nisu realni ako žgadija može platit gatusa 2.5 mil , zašto mi ne možemo ovu dvojicu ? A nismo ni u minusu nit ista
  • Nolifer
    8k
    To je to, kolko para, tolko muzike, treba odrešit kesu, ako smo financijski stabilni, ne kužim čemu škrtost prema trenerima. Uloži i bit će rezultata.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.