• Zagreb1992
    1.7k


    Prošli smo i idemo dalje ..neće nam to bizi izlika stalno ..Osramotili su na najjače klub i amen
  • Dzgšb
    812

    Slažem se sa svime i za sve za prošlu sezonu skidam kapu, vruće smo glave ,ali trener je prvi odgovoran ,dobio je pripreme dobio je širinu ,dobio je mir od uprave kao nitko nikad prije.. nijedan ključni igrač mu nije otišao a on je potpisnik negativnog rekorda i zato mora ići..
  • vjeko1701
    7.9k
    Nisi u krivu. Previše je ovo europskih blamaža na jako malom uzorku da još ima nade da može bolje od toga. Ne znam...pametan nisam. Ljut i razočaran jesam. Bolje da idem u krevet.
  • NORTE
    11.4k
    Ovo ne pišem vruće glave, jer me taj stadij odavno prošao.

    Ovaj poraz osim sramote i jako puno košta klub.
    Momčad je osramoćena i više nije ni vrijedna kao prije ove tekme.
    Euforija među navijačima je poprilično ugašena i to se može odrazit i na posjetu u LP.

    Skup je ovo sport da si dopuštaš da kola idu nizbrdo.
    Igre nema, nije problem jaki Bayern nego činjenica da ti je do zadnje minute momčad totalna nula.
    Bayern je stroj, ali mi ne postojimo na terenu.
    Kako je moguće da smo tako u kurcu? Kome će Bayern doma opet uvalit 9 komada?

    Nama je i Qarabag na Maksimiru u velikom dijelu tekme izgledao kao Bayern, to su sve nedopustive stvari.

    Čovječe pa mi smo dinamo.

    U derbiju smo bili nikakvi pa onda nešto stvorili kad smo primili.
    Jakir ne može više bit trener dinama i točka.
    Jer nema igru, nema defenzivu kad treba ni ofenzivu, nema ništa.

    Ima trenera za dinamo kolko hoćeš, kad ćeš ih platit nego u Ligi prvaka...
    Za preokrenuti stvar treba promjena, inače će opet neki Prag, Priština ili Solun...
    Jebo ti dobit Lokomotivu i Varaždin s ovako skupom momčadi.
  • modri7
    130
    večeras je nanijeta veća šteta klubu i hrvatskom nogometu općenito nego mnogi misle. Pogotovo uzimajući u obzir rezultate naših drugih klubova u europi. Moramo dobro zapeti da ovo ispravimo. Sa Jakirom nema smisla nastavljati. Ako ne dobije otkaz, to će biti ogroman minus za upravu i onda i oni dolaze u pitanje. Pogotovo nakon nedovršenog prijelaznog roka. Ekipa ima vrijednost i ne smijemo si dozvoliti daljnja lutanja.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Možda i dva nepopularna mišljenja:

    -Ne svidja mi se stil igre Mmàea i to ne od večeras
    -Vjerujem u 9 bodova al bez Jakira
  • Paggini
    19.6k
    Bože, koliku bol i koliku ljubav trenutno osjećam prema ovom svetom klubu.
  • Lihtmašinac
    173
    Vjerojatno nisu realni ni Kovač ni Terzić. Bjelicu bih doveo, ako nema nikog sa sličnim CV-jem kao on onomad. Bišćan je drag, ali propustio je šansu za sljedećih 10-ak godina.

    Ima gladnih trenera. Nisu ni u Njemačkoj računali baš s Kompanyjem ili Xabijem Alonsom, pa ih vidi.

    U temi o Jakiroviću malo prije sam napisao što mislim o njemu pa se neću ponavljati. Već dulje sam dojma da Dinamo s Jakirovićem samo gubi.

    Klub se napokon koliko-toliko stabilizirao nakon dvorskih borbi i micanja od mafijaške baštine. Klub je napokon podigao grad na noge. Klub mora paziti na svoj imidž više nego ikad da bi zadržao momentum u društvu i gradu. Dvaput ti na (polu)propali Maksmir nećeš na kišni dan navući 20 000 ljudi, budeš li imao ovakvu stagnaciju u razvoju i igru kakvu imaš s ovim likom.

    Tko bi bio bolji? Vjerujem da u klubu Velimir Zajec i Marko Marić nisu jedini s par dobrih brojeva u mobitelu...
  • FrodoJePurger
    96
    Kao sol na ranu policija juri prema stadionu sada kada sam se vratio sa tekme... Nije valjda opet neki nered
  • dinon7
    849

    Najbolji opis cijelog dana. Kolika bol i kolika ljubav.
    U jednu ruku sram u drugu ruku ponos.
    Jbg, ovo će dugo boljeti
  • NitkoBitan
    17k
    Ovako kukavicku i pasivnu predstavu ne zelim gledat protiv Monaca doma, Salzburga i Slovana u gostima.

    Pravi test za Jakira i igrace. Sta je tu je, ovo sto prije zaboravit jer tu nismo ni racunali bodove.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Na kraju tekme, igrači više trčali za dres Harryja jebenog Kanea nego na tekmi.

    Do poluvremena nismo mogli tri dodavanja povezat, zabili dva gola i umalo izjednačili i onda, ne šamar realnosti, nego povratak u realnost gorku onu ni malo emotivnu, povratak u ono tamno vrijeme kad su se Sevilla, Lyon, PSG, također Bayern(jaci nego ovaj danas a Dinamo jači nego tada) iživljavali nad nama, kad smo baš služili za biti me kanta, nego kontejner, ujedni izlog i klupska kasa su radile cangr cangr i sretna je bila familija menadžera i ostalih blisko uvezanih i povezanih vedritelja i oblačitelja koji su se okoristili od klupsku karticu i peglali lovu u istome kako je kome se digla ona stvar to jutro.

    Sad kad imaš klub onakav kakav bi trebao biti, otvoren za sve svoje navijače, opet šamaranje, opet jako smrdi na te godine na to vrijeme za koje sam nakon Bjelice mislio da nikad više nećemo vidjet i osjetit. Ovaj put sa punim stadionom, nikad većom podrškom klubu u zadnjih 15-ak godina(a vjerovatno i više).

    Nešto se treba mjenjat, nije ovo nažalost od jučer, protiv Qarabaga smo prvo poluvrijeme jako štrepili, ono što je Grcima(i jednim i drugima) ulazilo prošle sezone to su ovdje azerbejdžanci izmašali, odnosno kao i Rog protiv Hajduka, nije imao sportske sreće.

    Osijek si dobio, iako sam ja osobno više bio zadovoljan sa tom pobjedom nego kritikom za igru, pa onda Rijeka za koju se može nać opravdanje, ali za Hajduk prvo poluvrijeme ko partizanska divizija upo šume, i ovo ovdje , e to vala ne može.

    Kad je loše, loše je, kad treba kritizirat treba, ne treba bježat od kritika kao ni radikalizirat pohvale i kritike, te pravit od igrača ili bilo koga u klubu nekakvog Mesiju, Spasitelja, lažna idolopoklonstva.

    Baturina od valjda silnih ponuda udario egotrip i opuštanje, protiv Hajduka u dvije situacije (3 na 3) ide driblat Uremovića koji je bolji da se ne lažemo od svakog našeg stopera(izuzev Teophilea, a možda i je od njeg al u ne tolikoj razlici kao naspram drugih) i nabija 3 metra od gola iz isforsiranog suta a ovamo ti Pjaca i Cordoba ko sa Boja na Galića trče u kontru i čekaju(ne dočekaju) loptu od Martina.

    Petković cijelu sezonu stangira, zabio je danas gol, oke, stoji to, ali osim toga, ništa, upropastio i par izglednih kontri( pada mi na pamet kad je Stojkovic sam istrčavao na drugoj stranu ispred Koreanca) i on štopa, ide dribling zvani "šljeper u kružnom toku" , dribla i naravno izgubi loptu, pa jedna situacija kad mu se Gabriel otvarao i jednom Pjaci zaboravio dupli odigrat.. u derbiju osim propuštene dvije "štikle" isto veliko ništa.

    Ekipa nakon ovih zadnjih mjesec dana izgleda totalno bez glave,repa i trenutnog stanja di se nalazi, a možda je samo realnost koji mnogi još ne shvataju i ne orihvaćaju nego žive u nekom snu o nikad moćnijem,boljem i jačem Dinamu.

    Protiv Celtica, Slovana i Salzburga bod ce nam biti ko kuca, i da se nogom u dupe nabijamo, ali sa ovakvim pristupom kao u zadnjih mjesec dana, bojim da bi nas Slovaci, Kelti i Red Bull mogli neugodno počastit šamarelicama.


    FB-IMG-1726614789421.jpg
  • Marc
    61
    star moj i kad ja to kazem ovima iz Minhen bojne danas na tekmi onda oni mene popljuju a bili su danas na tekmi i vise nikad… od ovih 9-2 vise mi se samo bljuje od Minhen bojne… cast izuzetcima… sramota… ovo bas boli
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    2:35 je nisam oka sklopio, trebam se buditi za manje od 4 sata a meni u mislima jos uvijek ovaj horror film od utakmice, da te ne volim bilo bi mi lako :sad:
  • Sixthway
    457
    Petkovića treba odjebat odmah sad i zaboli me kaj je zabil i za prijašnja postignuća. Lik je kriminalno loš, naravno da on nije jedini krivac , ali kako se lik ponaša na terenu je sramota
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.