• vjeko1701
    7.9k
    On ima 2.5 na dvije godine. To je 1.25 godišnje. To je prvo. Drugo, jel se njih kaj pita dal im se ide posmucat po HNL-u?
  • Progressive overload
    81
    Baš pićkasto od senatora. Totalno su me razočarali. Brunu volim i cijenim i ako je mogao podijeliti svoje mišljenje na trgu trebao je i sada dati izjavu a ne gurati Ogiwaru.
  • ZgDLions
    395
    Čekajte, zar zbilja HDZ i dr Ivo Sanader i moj brat također dolazi za trenera?
  • NORTE
    11.4k
    Jakir nikad nije stvorio igru, a tu je više od godinu dana.
    Do Prištine sam ga branio, nakon toga hejtao više od svih drugih.
    Nakon Lokomotive 0:3 sam prestao jer sam vjerovao u titulu, evo do danas, ne možemo se baš ovako sramotit.

    Imamo ok igrače, a mi smo na -1 iza jebene propale familije nakon 6 kola, bit ćemo i nakon 7.

    Bayern je rang Cityja, ali baš 9 komada uz prilike za još.
    To je ipak kap odluke, jer zadnje vrijeme nam ne ide baš dobro.

    Pa jedan Mišić ima veću plaću od cijelog Slaven Belupa, o čemu mi pričamo ljudi...
    Pa nije to naš rang ni mjerilo.
  • Dzgšb
    812

    Pa jedan će valjda prihvatiti jer su bez posla a usput tu je i Neno ,svaka opcija je bolje od ovog da ostane na klupi ,prvi sam ga branio lani , u onoj najnapetijoj sezoni šta je prezivio , a sad je imao mir i duge pripreme , dobio je sve od nove uprave ,po čemu nas on moze izvući,igre nemamo protiv imalo jačih protivnika..
  • vjeko1701
    7.9k
    Makar sam rijetko za smjenu slažem se. Mislim da se iz ovog više ne može izvući i treba promjena. Kovač, Terzić, Petković, Bjelica....al od ovih bi možda Bjelica pristao uopće se javiti na telefon i nisam siguran da je isti trener koji je bio u prvom mandatu. Ko zna, možda mu je ovaj odmor dobro došao.
  • DrawTube
    4.7k
    Kako sad ne čitati portale i ne biti na društvenim mrežama 2 tjedna?

    Orgija ostatak Hrvatske, cijeli Azerbajdžan, Srbija i RS i pola Grčke

    Fuj, idem gledati videe vlakova i tramvaja i nadati se da Rio Tinto počinje kopati
  • Zagi
    7.6k
    Kako sad ne čitati portale i ne biti na društvenim mrežama?DrawTube

    Ne odeš na njih?
    Pa ne pada mi na pamet, znam koliki im je gušt.
  • DrawTube
    4.7k
    Lakše reći nego učiniti. Lagano je blokirati portale, ali odlogirati se s instagrama već teze

    Kažem, pomoći će mi vlakovi i tramvaji vljd. Mozd i neku seriju bingeam
  • hardek
    2.8k
    Od petka do danas nisam otvarao apsolutno ništa, od danas nastavljam dalje samo pitanje do kada? Dobro da imamo Banjole sljedeci utorak
  • Dzgšb
    812

    I ja sam uvijek sam do kraja uz trenera ,ali realno ovakav mir i ovakvo ljeto ako nisi u stanju napraviti ekipu koja će te slijediti je dokaz da nije za velik klub kao što je Dinamo.. Po meni bilo tko samo nek on ide ,a da se mene pita iskeširao bi koliko god treba za Niku Kovača ili Terzića ,u jednog bi krv pišali ,drugi bi ih ubio i taktički i kondicijski
  • skener
    873
    Ovo danas je bilo katastrofa i nema tu puno price

    Ali ljudi sjetite se sto smo prosli u zadnjih godinu dana i koliko su nam srece i zadovoljstva pruzili isti ovi igraci i isti ovaj trener

    Ajmo malo stati na loptu
  • Dr Hofmann
    833
    Ono što me isto smeta je kad se spominje da je nama HNL najbitniji. Ja volim ta gostovanja i utakmice po Hrvatskoj, da me ne bi netko krivo shvatio. Apsolutno se slažem s tim, ali onda izvolite kao Dinamov trener probati dominirati tu istu ligu. Uvijek se Dinamove trenere gledalo i kroz ligu i kroz Europu, tako je bilo prije, tako je sad i tako će biti u budućnosti. Nametanje te teze o HNL-u uvijek odgovara klasičnim HNL trenerima kojima je to uvijek izgovor npr. ,,pa što ste očekivali, da mi pobijedimo u Munchenu, nama je utakmica u uvijek neugodnoj Koprivnici bitnija". To bi mi bio sveti cilj, da takvi treneri odjebu od Dinama milijun kilometara daleko. Izvoli dignuti svojom pojavom, taktikom, vizijom cijelu klub na višu razinu, a ne da se zadovoljavaš pobjedom protiv mlade i poletne Lokomotive od 1-0 uz Nevistićevo skidanje zicera. Ma više mi je dosta svega majke mi
  • KaJJe
    229

    Apsolutno sve isto. Petak me jos jace boli od ovog. Ak je to uopce moguce.
  • vjeko1701
    7.9k
    Nakon ovog srama vruće su glave. Glupo je pisat o smjeni nakon Bayerna...al da. Nijedan trener u zadnjih 20 godina nije dobio ovakav početak sezone. Ovakav odmor igračima i sebi. Svaka čast svima kaj je prošla sezona izvučena. U pitanju je bila budućnost kluba, Svaka čast na ligi prvaka, zbilja je trebalo klubu. Zbog toga mi je teško hladno pričati o otkazu i ko dalje. Naklon do pod kaj su klub izvukli u jednog ogromnoj prekretnici.

    Ja bi i treneru i ekipi, posebno starosjediocima, jasno rekao - nastavljate dalje ali prvi kiks u prvenstvu ili prva blamaža u europi i kraj. idu malo veće promjene. Nitko nije sveta krava. Po ovom danas je jasno da nitko nije predobar za klupu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.